Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. aug 2020
18:00
Husum Bk
7
Frem
3
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2020
22:00
AB Tårnby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:00
Valby
B 1908
HMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
Fremad Valby
5
KB
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
22:00
Oversidder
Husum Bk
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
20:30
KB
2
Valby
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
19:35
B 1908
0
Fremad Valby
1
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
18:30
AB Tårnby
5
B 1908
1
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:00
Valby
2
Frem
4
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:00
Fremad Valby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:30
Husum Bk
2
KB
4
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
18:30
Frem
3
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
22:00
Oversidder
Valby
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:00
Frem
2
Fremad Valby
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
19:35
B 1908
1
Husum Bk
4
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
20:30
KB
2
AB Tårnby
5
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
18:30
AB Tårnby
7
Valby
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
22:00
Oversidder
B 1908
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
20:00
Fremad Valby
0
Husum Bk
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
20:30
KB
5
Frem
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
22:00
Frem
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
20:30
Husum Bk
0
AB Tårnby
9
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
18:00
Valby
1
Fremad Valby
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
19:35
B 1908
3
KB
3
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
18:00
Fremad Valby
6
AB Tårnby
2
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
19:35
B 1908
3
Frem
1
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
19:40
Husum Bk
7
Valby
1
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
22:00
KB
Oversidder
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 2 bedste oprykningsberettigede hold rykker op
Nedrykning: ingen