Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | Resultat | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 16-11 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
13:48
Vejgaard B (4)
1
Sulsted IF
4
|
|||||||||||||||||||
14:00
Dronninglund IF (2)
3
Aabybro IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14:12
Vejgaard B (3)
5
DHF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14:24
Nørresundby FB (1)
Vejgaard B (4)
HHT
|
|||||||||||||||||||
14:36
Aabybro IF (2)
3
Sulsted IF
6
|
|||||||||||||||||||
14:48
Dronninglund IF (2)
0
Vejgaard B (3)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15:00
DHF (2)
Nørresundby FB (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
15:12
Vejgaard B (4)
1
Aabybro IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
15:24
Sulsted IF
0
Vejgaard B (3)
5
|
|||||||||||||||||||
15:36
DHF (2)
4
Dronninglund IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
15:48
Aabybro IF (2)
Nørresundby FB (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
16:00
Vejgaard B (3)
4
Vejgaard B (4)
1
|
|||||||||||||||||||
16:12
Sulsted IF
3
DHF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
16:24
Nørresundby FB (1)
Dronninglund IF (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 01-12 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
14:00
Sulsted IF
6
Vejgaard B (4)
2
|
|||||||||||||||||||
14:12
Aabybro IF (2)
4
Vejgaard B (3)
8
|
|||||||||||||||||||
14:24
Vejgaard B (4)
3
DHF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
14:36
Dronninglund IF (2)
3
Sulsted IF
5
|
|||||||||||||||||||
14:48
Vejgaard B (3)
9
Nørresundby FB (1)
0
|
|||||||||||||||||||
15:00
DHF (2)
3
Aabybro IF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
15:12
Dronninglund IF (2)
2
Vejgaard B (4)
1
|
|||||||||||||||||||
15:24
Nørresundby FB (1)
2
Sulsted IF
4
|
|||||||||||||||||||
15:36
Aabybro IF (2)
4
Dronninglund IF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
15:48
DHF (2)
0
Vejgaard B (3)
3
|
|||||||||||||||||||
16:00
Vejgaard B (4)
5
Nørresundby FB (1)
2
|
|||||||||||||||||||
16:12
Sulsted IF
3
Aabybro IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
16:24
Vejgaard B (3)
6
Dronninglund IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
16:36
Nørresundby FB (1)
1
DHF (2)
11
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 04-01 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
11:48
Aabybro IF (2)
6
Vejgaard B (4)
1
|
|||||||||||||||||||
12:00
Vejgaard B (3)
7
Sulsted IF
3
|
|||||||||||||||||||
12:12
Dronninglund IF (2)
3
DHF (2)
9
|
|||||||||||||||||||
12:24
Nørresundby FB (1)
1
Aabybro IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
12:36
Vejgaard B (4)
0
Vejgaard B (3)
4
|
|||||||||||||||||||
12:48
DHF (2)
5
Sulsted IF
5
|
|||||||||||||||||||
13:00
Dronninglund IF (2)
0
Nørresundby FB (1)
3
|
|||||||||||||||||||
13:12
Vejgaard B (3)
4
Aabybro IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
13:24
DHF (2)
5
Vejgaard B (4)
0
|
|||||||||||||||||||
13:36
Sulsted IF
6
Dronninglund IF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
13:48
Nørresundby FB (1)
0
Vejgaard B (3)
6
|
|||||||||||||||||||
14:00
Aabybro IF (2)
3
DHF (2)
6
|
|||||||||||||||||||
14:12
Vejgaard B (4)
3
Dronninglund IF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
14:24
Sulsted IF
1
Nørresundby FB (1)
2
|
Bedste nr. 2 kvalificerer sig til RM A/B-rækken d. 18. jan. i Flauenskjold Hallen
Begge hold i RM A-finalen er kvalificeret til JM i A-rækken 1.-2. feb.
Begge hold i RM B-finalen er kvalificeret til JM i B-rækken 1.-2. feb.