Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 09-11 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
09:00
Aalborg KFUM (4)
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
09:10
Gug B (1)
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09:20
AaB
Aalborg KFUM (3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09:30
LKB/Gistrup
Aalborg KFUM (4)
|
|||||||||||||||||||
09:40
Nibe B (1)
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
09:50
Aalborg Freja
AaB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:00
Gug B (2)
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
10:10
Aalborg KFUM (3)
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
10:20
Aalborg Freja
Aalborg KFUM (4)
|
|||||||||||||||||||
10:30
Gug B (1)
AaB
|
|||||||||||||||||||
10:40
Gug B (2)
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
10:50
Aalborg KFUM (4)
Aalborg KFUM (3)
|
|||||||||||||||||||
11:00
Nibe B (1)
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
11:10
Aalborg KFUM (3)
Gug B (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 07-12 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aalborg KFUM (4)
AaB
|
|||||||||||||||||||
10:10
LKB/Gistrup
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
10:20
AaB
Gug B (2)
|
|||||||||||||||||||
10:30
Aalborg KFUM (4)
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
10:40
LKB/Gistrup
Aalborg KFUM (3)
|
|||||||||||||||||||
10:50
Gug B (1)
Gug B (2)
|
|||||||||||||||||||
11:00
Nibe B (1)
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
11:10
LKB/Gistrup
AaB
|
|||||||||||||||||||
11:20
Gug B (2)
Aalborg KFUM (4)
|
|||||||||||||||||||
11:30
Aalborg KFUM (3)
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
11:40
AaB
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
11:50
Aalborg Freja
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
12:00
Nibe B (1)
Gug B (2)
|
|||||||||||||||||||
12:10
Aalborg KFUM (3)
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 18-01 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
13:00
Nibe B (1)
Aalborg KFUM (4)
|
|||||||||||||||||||
13:10
Aalborg Freja
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
13:20
Aalborg KFUM (3)
AaB
|
|||||||||||||||||||
13:30
Aalborg KFUM (4)
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
13:40
Gug B (1)
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
13:50
AaB
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
14:00
LKB/Gistrup
Gug B (2)
|
|||||||||||||||||||
14:10
Nibe B (1)
Aalborg KFUM (3)
|
|||||||||||||||||||
14:20
Aalborg KFUM (4)
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
14:30
AaB
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
14:40
Aalborg Freja
Gug B (2)
|
|||||||||||||||||||
14:50
Aalborg KFUM (3)
Aalborg KFUM (4)
|
|||||||||||||||||||
15:00
LKB/Gistrup
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
15:10
Gug B (2)
Aalborg KFUM (3)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 09-02 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
16:50
AaB
Aalborg KFUM (4)
|
|||||||||||||||||||
17:00
Gug B (1)
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
17:10
Gug B (2)
AaB
|
|||||||||||||||||||
17:20
Gug B (1)
Aalborg KFUM (4)
|
|||||||||||||||||||
17:30
Aalborg KFUM (3)
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
17:40
Gug B (2)
Gug B (1)
|
|||||||||||||||||||
17:50
Aalborg Freja
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
18:00
AaB
LKB/Gistrup
|
|||||||||||||||||||
18:10
Aalborg KFUM (4)
Gug B (2)
|
|||||||||||||||||||
18:20
Gug B (1)
Aalborg KFUM (3)
|
|||||||||||||||||||
18:30
Nibe B (1)
AaB
|
|||||||||||||||||||
18:40
LKB/Gistrup
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
18:50
Gug B (2)
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
19:00
Aalborg Freja
Aalborg KFUM (3)
|