MENU

U10 Piger B (10) INDE (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
868687
09-11 2019
Kl. 09:00
Øster Han Herred Rebild Syd Haverslev Hallen Haverslev IF
868688
09-11 2019
Kl. 09:10
Vejgaard B Fyrkat Q Haverslev Hallen Haverslev IF
868689
09-11 2019
Kl. 09:20
Nørresundby FB Øster Han Herred Haverslev Hallen Haverslev IF
868690
09-11 2019
Kl. 09:30
Rebild Syd Vejgaard B Haverslev Hallen Haverslev IF
868691
09-11 2019
Kl. 09:40
Fyrkat Q Nørresundby FB Haverslev Hallen Haverslev IF
868692
09-11 2019
Kl. 09:50
Øster Han Herred Vejgaard B Haverslev Hallen Haverslev IF
868693
09-11 2019
Kl. 10:00
Rebild Syd Fyrkat Q Haverslev Hallen Haverslev IF
868694
09-11 2019
Kl. 10:10
Vejgaard B Nørresundby FB Haverslev Hallen Haverslev IF
868695
09-11 2019
Kl. 10:20
Fyrkat Q Øster Han Herred Haverslev Hallen Haverslev IF
868696
09-11 2019
Kl. 10:30
Nørresundby FB Rebild Syd Haverslev Hallen Haverslev IF
868333
08-12 2019
Kl. 13:10
Rebild Syd
!
NB: Rebild Syd er taberdømt
Øster Han Herred Gudumholm Hallen Bane 1 Vejgaard B
868334
08-12 2019
Kl. 13:20
Fyrkat Q Vejgaard B Gudumholm Hallen Vejgaard B
868335
08-12 2019
Kl. 13:30
Øster Han Herred Nørresundby FB Gudumholm Hallen Vejgaard B
868336
08-12 2019
Kl. 13:40
Vejgaard B Rebild Syd
!
NB: Rebild Syd er taberdømt
Gudumholm Hallen Bane 1 Vejgaard B
868337
08-12 2019
Kl. 13:50
Nørresundby FB Fyrkat Q Gudumholm Hallen Vejgaard B
868338
08-12 2019
Kl. 14:00
Vejgaard B Øster Han Herred Gudumholm Hallen Vejgaard B
868683
08-12 2019
Kl. 14:10
Fyrkat Q Rebild Syd
!
NB: Rebild Syd er taberdømt
Gudumholm Hallen Bane 1 Vejgaard B
868684
08-12 2019
Kl. 14:20
Nørresundby FB Vejgaard B Gudumholm Hallen Vejgaard B
868685
08-12 2019
Kl. 14:30
Øster Han Herred Fyrkat Q Gudumholm Hallen Vejgaard B
868686
08-12 2019
Kl. 14:40
Rebild Syd
!
NB: Rebild Syd er taberdømt
Nørresundby FB Gudumholm Hallen Bane 1 Vejgaard B
868697
19-01 2020
Kl. 12:40
Øster Han Herred Rebild Syd Gudumholm Hallen Nørresundby Forenede Boldklubber
868698
19-01 2020
Kl. 12:50
Vejgaard B Fyrkat Q Gudumholm Hallen Nørresundby Forenede Boldklubber
868699
19-01 2020
Kl. 13:00
Nørresundby FB Øster Han Herred Gudumholm Hallen Nørresundby Forenede Boldklubber
868700
19-01 2020
Kl. 13:10
Rebild Syd Vejgaard B Gudumholm Hallen Nørresundby Forenede Boldklubber
868701
19-01 2020
Kl. 13:20
Fyrkat Q Nørresundby FB Gudumholm Hallen Nørresundby Forenede Boldklubber
868702
19-01 2020
Kl. 13:30
Øster Han Herred Vejgaard B Gudumholm Hallen Nørresundby Forenede Boldklubber
868703
19-01 2020
Kl. 13:40
Rebild Syd Fyrkat Q Gudumholm Hallen Nørresundby Forenede Boldklubber
868704
19-01 2020
Kl. 13:50
Vejgaard B Nørresundby FB Gudumholm Hallen Nørresundby Forenede Boldklubber
868705
19-01 2020
Kl. 14:00
Fyrkat Q Øster Han Herred Gudumholm Hallen Nørresundby Forenede Boldklubber
868706
19-01 2020
Kl. 14:10
Nørresundby FB Rebild Syd Gudumholm Hallen Nørresundby Forenede Boldklubber
868707
08-02 2020
Kl. 11:00
Rebild Syd Øster Han Herred Haverslev Hallen Haverslev IF
868708
08-02 2020
Kl. 11:10
Fyrkat Q Vejgaard B Haverslev Hallen Haverslev IF
868709
08-02 2020
Kl. 11:20
Øster Han Herred Nørresundby FB Haverslev Hallen Haverslev IF
868710
08-02 2020
Kl. 11:30
Vejgaard B Rebild Syd Haverslev Hallen Haverslev IF
868711
08-02 2020
Kl. 11:40
Nørresundby FB Fyrkat Q Haverslev Hallen Haverslev IF
868712
08-02 2020
Kl. 11:50
Vejgaard B Øster Han Herred Haverslev Hallen Haverslev IF
868713
08-02 2020
Kl. 12:00
Fyrkat Q Rebild Syd Haverslev Hallen Haverslev IF
868714
08-02 2020
Kl. 12:10
Nørresundby FB Vejgaard B Haverslev Hallen Haverslev IF
868715
08-02 2020
Kl. 12:20
Øster Han Herred Fyrkat Q Haverslev Hallen Haverslev IF
868716
08-02 2020
Kl. 12:30
Rebild Syd Nørresundby FB Haverslev Hallen Haverslev IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 påmail eller på tlf: 8939 9910

Log ind