MENU

U8 Piger (12) INDE, Pulje 103 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
866703
10-11 2019
Kl. 10:40
Aalborg Freja Aalborg KFUM Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
866704
10-11 2019
Kl. 10:50
LKB/Gistrup Vejgaard B Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
866705
10-11 2019
Kl. 11:00
Gug B Støvring IF Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
866706
10-11 2019
Kl. 11:10
Aalborg Freja LKB/Gistrup Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
866707
10-11 2019
Kl. 11:20
Aalborg KFUM Gug B Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
866708
10-11 2019
Kl. 11:30
Vejgaard B Støvring IF Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
866709
10-11 2019
Kl. 11:40
LKB/Gistrup Gug B Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
866710
10-11 2019
Kl. 11:50
Vejgaard B Aalborg Freja Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
866711
10-11 2019
Kl. 12:00
Støvring IF Aalborg KFUM Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
866712
10-11 2019
Kl. 12:10
Gug B Aalborg Freja Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
866713
10-11 2019
Kl. 12:20
LKB/Gistrup Støvring IF Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
866714
10-11 2019
Kl. 12:30
Aalborg KFUM Vejgaard B Gistrup Idrætscenter LKB/Gistrup
866438
07-12 2019
Kl. 10:50
Støvring IF Aalborg Freja Arena Himmerland Støvring IF Fodbold
866439
07-12 2019
Kl. 11:00
Aalborg KFUM
!
NB: Aalborg KFUM er taberdømt
LKB/Gistrup Arena Himmerland Bane 2 Støvring IF Fodbold
866440
07-12 2019
Kl. 11:10
Gug B Vejgaard B Arena Himmerland Støvring IF Fodbold
866441
07-12 2019
Kl. 11:20
Aalborg KFUM
!
NB: Aalborg KFUM er taberdømt
Aalborg Freja Arena Himmerland Bane 2 Støvring IF Fodbold
866442
07-12 2019
Kl. 11:30
Vejgaard B LKB/Gistrup Arena Himmerland Støvring IF Fodbold
866687
07-12 2019
Kl. 11:40
Støvring IF Gug B Arena Himmerland Støvring IF Fodbold
866688
07-12 2019
Kl. 11:50
LKB/Gistrup Aalborg Freja Arena Himmerland Støvring IF Fodbold
866689
07-12 2019
Kl. 12:00
Gug B Aalborg KFUM
!
NB: Aalborg KFUM er taberdømt
Arena Himmerland Bane 2 Støvring IF Fodbold
866690
07-12 2019
Kl. 12:10
Støvring IF Vejgaard B Arena Himmerland Støvring IF Fodbold
866426
19-01 2020
Kl. 10:40
Gug B LKB/Gistrup Gudumholm Hallen Vejgaard B
866427
19-01 2020
Kl. 10:50
Aalborg Freja Vejgaard B Gudumholm Hallen Vejgaard B
866428
19-01 2020
Kl. 11:00
Aalborg KFUM Støvring IF Gudumholm Hallen Vejgaard B
866429
19-01 2020
Kl. 11:10
Aalborg Freja Gug B Gudumholm Hallen Vejgaard B
866430
19-01 2020
Kl. 11:20
Støvring IF LKB/Gistrup Gudumholm Hallen Vejgaard B
866431
19-01 2020
Kl. 11:30
Vejgaard B Aalborg KFUM Gudumholm Hallen Vejgaard B
866432
19-01 2020
Kl. 11:40
Aalborg Freja Støvring IF Gudumholm Hallen Vejgaard B
866433
19-01 2020
Kl. 11:50
LKB/Gistrup Aalborg KFUM Gudumholm Hallen Vejgaard B
866434
19-01 2020
Kl. 12:00
Vejgaard B Gug B Gudumholm Hallen Vejgaard B
866435
19-01 2020
Kl. 12:10
Aalborg Freja Aalborg KFUM Gudumholm Hallen Vejgaard B
866436
19-01 2020
Kl. 12:20
LKB/Gistrup Vejgaard B Gudumholm Hallen Vejgaard B
866437
19-01 2020
Kl. 12:30
Gug B Støvring IF Gudumholm Hallen Vejgaard B
866691
08-02 2020
Kl. 16:20
Aalborg Freja LKB/Gistrup Frejlev Hallen Aalborg KFUM Fodbold
866692
08-02 2020
Kl. 16:30
Aalborg KFUM Gug B Frejlev Hallen Aalborg KFUM Fodbold
866693
08-02 2020
Kl. 16:40
Vejgaard B Støvring IF Frejlev Hallen Aalborg KFUM Fodbold
866694
08-02 2020
Kl. 16:50
LKB/Gistrup Gug B Frejlev Hallen Aalborg KFUM Fodbold
866695
08-02 2020
Kl. 17:00
Vejgaard B Aalborg Freja Frejlev Hallen Aalborg KFUM Fodbold
866696
08-02 2020
Kl. 17:10
Støvring IF Aalborg KFUM Frejlev Hallen Aalborg KFUM Fodbold
866697
08-02 2020
Kl. 17:20
Gug B Aalborg Freja Frejlev Hallen Aalborg KFUM Fodbold
866698
08-02 2020
Kl. 17:30
LKB/Gistrup Støvring IF Frejlev Hallen Aalborg KFUM Fodbold
866699
08-02 2020
Kl. 17:40
Aalborg KFUM Vejgaard B Frejlev Hallen Aalborg KFUM Fodbold
866700
08-02 2020
Kl. 17:50
Støvring IF Aalborg Freja Frejlev Hallen Aalborg KFUM Fodbold
866701
08-02 2020
Kl. 18:00
Aalborg KFUM LKB/Gistrup Frejlev Hallen Aalborg KFUM Fodbold
866702
08-02 2020
Kl. 18:10
Gug B Vejgaard B Frejlev Hallen Aalborg KFUM Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 påmail eller på tlf: 8939 9910

Log ind