Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | Resultat | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
12:30
Eastside Viborg (U19)
8
Jerslev/Sterup IF
1
|
|||||||||||||||||||
12:55
Oversidder
Aalborg Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13:20
Hune B
0
IF Skjold Sæby
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13:45
Eastside Viborg (U19)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14:10
Jerslev/Sterup IF
6
Hune B
1
|
|||||||||||||||||||
14:35
Aalborg Futsal Klub
2
IF Skjold Sæby
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15:00
Oversidder
Hune B
|
|||||||||||||||||||
15:25
Aalborg Futsal Klub
1
Eastside Viborg (U19)
8
|
|||||||||||||||||||
15:50
IF Skjold Sæby
1
Jerslev/Sterup IF
2
|
|||||||||||||||||||
16:15
Hune B
0
Eastside Viborg (U19)
5
|
|||||||||||||||||||
16:40
Oversidder
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
17:05
Jerslev/Sterup IF
2
Aalborg Futsal Klub
2
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 07-12 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
13:00
Eastside Viborg (U19)
2
IF Skjold Sæby
0
|
|||||||||||||||||||
13:25
Jerslev/Sterup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13:50
Hune B
Aalborg Futsal Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
14:15
Jerslev/Sterup IF
1
Eastside Viborg (U19)
3
|
|||||||||||||||||||
14:40
IF Skjold Sæby
4
Hune B
2
|
|||||||||||||||||||
15:05
Aalborg Futsal Klub
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15:30
Hune B
4
Jerslev/Sterup IF
2
|
|||||||||||||||||||
15:55
Oversidder
Eastside Viborg (U19)
|
|||||||||||||||||||
16:20
IF Skjold Sæby
Aalborg Futsal Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
16:45
Hune B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17:10
Eastside Viborg (U19)
Aalborg Futsal Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 11-01 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
12:00
Jerslev/Sterup IF
3
IF Skjold Sæby
2
|
|||||||||||||||||||
12:25
Eastside Viborg (U19)
5
Hune B
0
|
|||||||||||||||||||
12:50
IF Skjold Sæby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13:15
Aalborg Futsal Klub
Jerslev/Sterup IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
13:40
IF Skjold Sæby
1
Eastside Viborg (U19)
3
|
|||||||||||||||||||
14:05
Oversidder
Jerslev/Sterup IF
|
|||||||||||||||||||
14:30
Aalborg Futsal Klub
Hune B
HHT
|
|||||||||||||||||||
14:55
Eastside Viborg (U19)
6
Jerslev/Sterup IF
2
|
|||||||||||||||||||
15:20
Oversidder
Aalborg Futsal Klub
|
|||||||||||||||||||
15:45
Hune B
4
IF Skjold Sæby
3
|
|||||||||||||||||||
16:10
Eastside Viborg (U19)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
13:12
Jerslev/Sterup IF
6
Hune B
0
|
|||||||||||||||||||
13:37
Aalborg Futsal Klub
IF Skjold Sæby
HHT
|
|||||||||||||||||||
14:02
Oversidder
Hune B
|
|||||||||||||||||||
14:27
Aalborg Futsal Klub
Eastside Viborg (U19)
HHT
|
|||||||||||||||||||
14:52
IF Skjold Sæby
5
Jerslev/Sterup IF
2
|
|||||||||||||||||||
15:17
Hune B
Eastside Viborg (U19)
UHT
|
|||||||||||||||||||
15:42
Oversidder
IF Skjold Sæby
|
|||||||||||||||||||
16:07
Jerslev/Sterup IF
Aalborg Futsal Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
16:32
Eastside Viborg (U19)
IF Skjold Sæby
HHT
|
|||||||||||||||||||
16:57
Jerslev/Sterup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17:22
Hune B
Aalborg Futsal Klub
UHT
|