MENU

U8 Drenge C - inde (2012) / efter ombrydning, Pulje 4 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
545510
04-01 2020
Kl. 14:24
Varde IF (1) Outrup B Outrup Kultur & Idrætscenter - Inde Outrup B
545511
04-01 2020
Kl. 14:34
Hejnsvig IF HTS Outrup Kultur & Idrætscenter - Inde Outrup B
545512
04-01 2020
Kl. 14:44
Glejbjerg SF Varde IF (1) Outrup Kultur & Idrætscenter - Inde Outrup B
545513
04-01 2020
Kl. 14:54
Outrup B Hejnsvig IF Outrup Kultur & Idrætscenter - Inde Outrup B
546164
04-01 2020
Kl. 15:04
HTS Glejbjerg SF Outrup Kultur & Idrætscenter - Inde Outrup B
546165
04-01 2020
Kl. 15:14
Varde IF (1) Hejnsvig IF Outrup Kultur & Idrætscenter - Inde Outrup B
546171
04-01 2020
Kl. 15:24
Outrup B HTS Outrup Kultur & Idrætscenter - Inde Outrup B
546172
04-01 2020
Kl. 15:34
Hejnsvig IF Glejbjerg SF Outrup Kultur & Idrætscenter - Inde Outrup B
546227
04-01 2020
Kl. 15:44
HTS Varde IF (1) Outrup Kultur & Idrætscenter - Inde Outrup B
546936
04-01 2020
Kl. 15:54
Glejbjerg SF Outrup B Outrup Kultur & Idrætscenter - Inde Outrup B
546937
18-01 2020
Kl. 10:00
Outrup B
!
NB: Outrup B er taberdømt
Glejbjerg SF Vorbasse Fritidscenter - Hal 1 Hejnsvig IF
547088
18-01 2020
Kl. 10:10
Varde IF (1) HTS Vorbasse Fritidscenter - Hal 1 Hejnsvig IF
547089
18-01 2020
Kl. 10:20
Glejbjerg SF Hejnsvig IF Vorbasse Fritidscenter - Hal 1 Hejnsvig IF
547090
18-01 2020
Kl. 10:30
HTS Outrup B
!
NB: Outrup B er taberdømt
Vorbasse Fritidscenter - Hal 1 Hejnsvig IF
547091
18-01 2020
Kl. 10:40
Hejnsvig IF Varde IF (1) Vorbasse Fritidscenter - Hal 1 Hejnsvig IF
547092
18-01 2020
Kl. 10:50
Glejbjerg SF HTS Vorbasse Fritidscenter - Hal 1 Hejnsvig IF
547093
18-01 2020
Kl. 11:00
Hejnsvig IF Outrup B
!
NB: Outrup B er taberdømt
Vorbasse Fritidscenter - Hal 1 Hejnsvig IF
547102
18-01 2020
Kl. 11:10
Varde IF (1) Glejbjerg SF Vorbasse Fritidscenter - Hal 1 Hejnsvig IF
547104
18-01 2020
Kl. 11:20
HTS Hejnsvig IF Vorbasse Fritidscenter - Hal 1 Hejnsvig IF
547105
18-01 2020
Kl. 11:30
Outrup B
!
NB: Outrup B er taberdømt
Varde IF (1) Vorbasse Fritidscenter - Hal 1 Hejnsvig IF
547106
22-02 2020
Kl. 10:00
Varde IF (1) Outrup B Glejbjerg Fritidscenter - Inde Glejbjerg SF
547107
22-02 2020
Kl. 10:10
Hejnsvig IF HTS Glejbjerg Fritidscenter - Inde Glejbjerg SF
547108
22-02 2020
Kl. 10:20
Glejbjerg SF Varde IF (1) Glejbjerg Fritidscenter - Inde Glejbjerg SF
547109
22-02 2020
Kl. 10:30
Outrup B Hejnsvig IF Glejbjerg Fritidscenter - Inde Glejbjerg SF
547110
22-02 2020
Kl. 10:40
HTS Glejbjerg SF Glejbjerg Fritidscenter - Inde Glejbjerg SF
547111
22-02 2020
Kl. 10:50
Varde IF (1) Hejnsvig IF Glejbjerg Fritidscenter - Inde Glejbjerg SF
547113
22-02 2020
Kl. 11:00
Outrup B HTS Glejbjerg Fritidscenter - Inde Glejbjerg SF
547114
22-02 2020
Kl. 11:10
Hejnsvig IF Glejbjerg SF Glejbjerg Fritidscenter - Inde Glejbjerg SF
547115
22-02 2020
Kl. 11:20
HTS Varde IF (1) Glejbjerg Fritidscenter - Inde Glejbjerg SF
547116
22-02 2020
Kl. 11:30
Glejbjerg SF Outrup B Glejbjerg Fritidscenter - Inde Glejbjerg SF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 påmail eller på tlf: 8939 9940

Log ind