Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. nov 2019
15:00
ASA, Aarhus
1
Dalum IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
Varde IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
13:40
Sønderborg Fremad
0
Tjørring IF
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
16:00
ASA, Aarhus
0
Kolind/Midtdjurs
0
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
13:00
Kolind/Midtdjurs
5
Varde IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
14:00
Egebjerg IF
4
KoldingQ
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
Oversidder
Egebjerg IF
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
13:00
Tjørring IF
3
ASA, Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2019
18:30
KoldingQ
7
Dalum IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
13:00
Dalum IF
FC Skanderborg
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
12:00
KoldingQ
2
Tjørring IF
4
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
14:00
Dalum IF
8
Sønderborg Fremad
2
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2020
18:30
Tjørring IF
7
Varde IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
Dalum IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
15:15
Varde IF
0
Egebjerg IF
4
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
12:00
ASA, Aarhus
5
FC Skanderborg
2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
13:00
Kolind/Midtdjurs
Tjørring IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2020
18:15
Sønderborg Fremad
1
KoldingQ
5
|
|||||||||||||||||||
31. jan 2020
18:00
Egebjerg IF
6
Dalum IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
13:00
FC Skanderborg
1
Sønderborg Fremad
3
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
Oversidder
Sønderborg Fremad
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
12:00
KoldingQ
6
ASA, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
12:00
ASA, Aarhus
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
12:20
Varde IF
2
Dalum IF
4
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
13:00
Kolind/Midtdjurs
0
KoldingQ
0
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
14:00
Tjørring IF
7
FC Skanderborg
1
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
15:15
Sønderborg Fremad
Egebjerg IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
Oversidder
Kolind/Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
11:00
FC Skanderborg
Kolind/Midtdjurs
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
12:00
Egebjerg IF
3
ASA, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
13:00
FC Skanderborg
Varde IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
Tjørring IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
11:30
FC Skanderborg
0
KoldingQ
5
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
13:00
Kolind/Midtdjurs
2
Egebjerg IF
4
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
13:50
Varde IF
Sønderborg Fremad
ANN
|
DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold – få det hver uge i din indbakke:
https://dbujylland.dk/traening-inspiration/dbu-traeningsprogrammer/