MENU

VinterBOLD M+40 2 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
861612 ma
25-11 2019
Kl. 19:15
Hellas (1) Nivå-Kokkedal FK Kunst, Valby IP, tribunen
UDS
861614 ma
25-11 2019
Kl. 20:10
Blovstrød IF Ishøj IF Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

861611 ti
26-11 2019
Kl. 20:15
B93 Fix Kunst, B93
1 - 2
861615 on
27-11 2019
Kl. 20:30
Hvidovre IF Hellas (2) Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 1
861613 to
28-11 2019
Kl. 19:30
Solrød FC Greve Fodbold Solrød Idrætscenter
UDS
861620 ma
02-12 2019
Kl. 19:15
Hellas (2) Solrød FC Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 1
861619 ma
02-12 2019
Kl. 20:15
Greve Fodbold Hellas (1) Greve Idræts Center Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

861617 ti
03-12 2019
Kl. 19:30
Fix Blovstrød IF Kunst, Tingbjerg IP
3 - 0
861616 on
04-12 2019
Kl. 19:00
Ishøj IF Hvidovre IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
4 - 0
861618 on
04-12 2019
Kl. 20:00
Nivå-Kokkedal FK B93 Karsemosegård
1 - 3
861624 ma
09-12 2019
Kl. 20:10
Blovstrød IF Nivå-Kokkedal FK Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
2 - 3
861621 on
11-12 2019
Kl. 23:59
Ishøj IF Fix Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
0 - 3
861623 ma
16-12 2019
Kl. 19:15
Hellas (1) Hellas (2) Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 4
861622 ti
17-12 2019
Kl. 20:15
B93 Greve Fodbold Kunst, B93
2 - 3
861625 on
18-12 2019
Kl. 20:30
Hvidovre IF Solrød FC Avedøre Stadion Kunstgræs
3 - 0
861636 ma
13-01 2020
Kl. 19:15
Hellas (1) B93 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 1
861630 ma
20-01 2020
Kl. 19:15
Hellas (2) B93 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 2
861629 ma
20-01 2020
Kl. 20:15
Greve Fodbold Blovstrød IF Greve Idræts Center Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

861626 ti
21-01 2020
Kl. 19:30
Fix Hvidovre IF Kunst, Tingbjerg IP
UDS
861627 on
22-01 2020
Kl. 19:30
Nivå-Kokkedal FK Ishøj IF Karsemosegård
UHT

Udehold taberdømt

861628 on
22-01 2020
Kl. 20:15
Solrød FC Hellas (1) Solrød Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

861634 ma
27-01 2020
Kl. 20:10
Blovstrød IF Hellas (2) Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
1 - 4
861633 ti
28-01 2020
Kl. 19:30
Fix Nivå-Kokkedal FK Kunst, Tingbjerg IP
UHT

Udehold taberdømt

861632 ti
28-01 2020
Kl. 20:15
B93 Solrød FC Kunst, B93
3 - 0
861631 on
29-01 2020
Kl. 20:30
Ishøj IF Greve Fodbold Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

861635
01-02 2020
Kl. 16:00
Hvidovre IF Hellas (1) Avedøre Stadion Kunstgræs
UDS
861639 ma
03-02 2020
Kl. 20:15
Greve Fodbold Fix Greve Idræts Center Kunstgræs
12 - 1
861637 on
05-02 2020
Kl. 20:00
Nivå-Kokkedal FK Hvidovre IF Karsemosegård
2 - 4
861638 on
05-02 2020
Kl. 20:15
Solrød FC Blovstrød IF Solrød Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

861640
15-02 2020
Kl. 13:00
Hellas (2) Ishøj IF Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
UHT

Udehold taberdømt

861642 ti
25-02 2020
Kl. 19:30
Fix Hellas (2) Kunst, Tingbjerg IP
2 - 4
861644 ti
25-02 2020
Kl. 20:10
Blovstrød IF Hellas (1) Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
3 - 4
861643 on
26-02 2020
Kl. 20:00
Nivå-Kokkedal FK Greve Fodbold Karsemosegård
2 - 3
861641 on
26-02 2020
Kl. 20:30
Ishøj IF Solrød FC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
ANN
861645
29-02 2020
Kl. 16:00
Hvidovre IF B93 Avedøre Stadion Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

861646 ti
03-03 2020
Kl. 20:15
B93 Blovstrød IF Kunst, B93
UHT

Udehold taberdømt

861650 on
04-03 2020
Kl. 20:15
Nivå-Kokkedal FK Hellas (2) Karsemosegård
1 - 3
861649 on
04-03 2020
Kl. 23:59
Hvidovre IF Greve Fodbold Avedøre Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

861655 ma
09-03 2020
Kl. 20:15
Greve Fodbold Hellas (2) Greve Idræts Center
7 - 3
861652 ti
10-03 2020
Kl. 19:30
Fix Hellas (1) Kunst, Tingbjerg IP
UHT

Udehold taberdømt

861654 ti
10-03 2020
Kl. 20:10
Blovstrød IF Hvidovre IF Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
ANN
861653 on
11-03 2020
Kl. 20:00
Nivå-Kokkedal FK Solrød FC Karsemosegård
5 - 3
861651 on
11-03 2020
Kl. 20:30
Ishøj IF B93 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
861647
14-03 2020
Kl. 11:45
Hellas (1) Ishøj IF Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
861648 on
25-03 2020
Kl. 20:15
Solrød FC Fix Solrød Idrætscenter
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
-Kampe kan flyttes via KlubOffice efter accept fra modstander
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk

Log ind