MENU

VinterBOLD Herresenior S4-S6, Pulje 2 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
862972
01-02 2020
Kl. 17:00
Snekkersten IF (2) Kr. Værløse IF (2) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
7 - 2
862971
02-02 2020
Kl. 14:45
Hareskov IF Farum BK (1) Værløse Stadion Kunstgræs
3 - 1
862974
02-02 2020
Kl. 16:00
B. 82, Virum (1) Allerød Fodbold Klub Virumgård kunstgræsbane
1 - 2
862977
08-02 2020
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Snekkersten IF (2) Lyngehallen Kunstgræs
0 - 5
862978
09-02 2020
Kl. 15:00
Allerød Fodbold Klub Hareskov IF Allerød Idrætspark Kunstgræs
8 - 1
862976
09-02 2020
Kl. 15:30
Kr. Værløse IF (2) HIK Stavnsholt
UHT

Udehold taberdømt

862975
22-02 2020
Kl. 16:15
Farum BK (1) B. 82, Virum (1) Farum Park
ANN
862980
22-02 2020
Kl. 17:00
Snekkersten IF (2) Allerød Fodbold Klub Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3 - 3
862973
23-02 2020
Kl. 15:00
HIK Lynge-Uggeløse IF Kunst, HIK
1 - 0
862981
01-03 2020
Kl. 15:00
HIK Farum BK (1) Kunst, HIK
6 - 2
862982
01-03 2020
Kl. 16:00
B. 82, Virum (1) Lynge-Uggeløse IF Virumgård kunstgræsbane
1 - 1
862979
01-03 2020
Kl. 17:00
Hareskov IF Kr. Værløse IF (2) Værløse Stadion Kunstgræs
3 - 2
862985
07-03 2020
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Hareskov IF Lyngehallen Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

862983
08-03 2020
Kl. 13:30
Farum BK (1) Snekkersten IF (2) Stavnsholt
2 - 5
862986
08-03 2020
Kl. 15:00
Allerød Fodbold Klub HIK Allerød Idrætspark Kunstgræs
1 - 4
862984
08-03 2020
Kl. 15:30
Kr. Værløse IF (2) B. 82, Virum (1) Stavnsholt
UHT

Udehold taberdømt

862990
14-03 2020
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Allerød Fodbold Klub Lyngehallen Kunstgræs
ANN
862989
15-03 2020
Kl. 15:00
HIK B. 82, Virum (1) Kunst, HIK
ANN
862987
15-03 2020
Kl. 15:45
Hareskov IF Snekkersten IF (2) Værløse Stadion Kunstgræs
ANN
862988
15-03 2020
Kl. 17:00
Farum BK (1) Kr. Værløse IF (2) Farum Park
ANN
862991
21-03 2020
Kl. 15:00
Snekkersten IF (2) HIK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
ANN
862994
22-03 2020
Kl. 15:00
Allerød Fodbold Klub Farum BK (1) Allerød Idrætspark Kunstgræs
ANN
862992
22-03 2020
Kl. 15:30
Kr. Værløse IF (2) Lynge-Uggeløse IF Stavnsholt
ANN
862993
22-03 2020
Kl. 18:00
B. 82, Virum (1) Hareskov IF Virumgård kunstgræsbane
ANN
862997
28-03 2020
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Farum BK (1) Lyngehallen Kunstgræs
ANN
862996
29-03 2020
Kl. 15:00
HIK Hareskov IF Kunst, HIK
ANN
862995
29-03 2020
Kl. 15:30
Kr. Værløse IF (2) Allerød Fodbold Klub Stavnsholt
ANN
862998
29-03 2020
Kl. 16:00
B. 82, Virum (1) Snekkersten IF (2) Virumgård kunstgræsbane
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
-Kampe kan flyttes via KlubOffice efter accept fra modstander
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk

Log ind