MENU

VinterBOLD U-16 drenge 1-2, Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
837794
16-11 2019
Kl. 11:30
Gilleleje FK Brede IF Nellerupgård Stadion Kunstgræs
2 - 2
860831
16-11 2019
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Helsingør IF Fodbold Virumgård kunstgræsbane
5 - 2
860830
16-11 2019
Kl. 15:00
B.93 (1) B.93 (2) Kunst, B93
5 - 2
860833
16-11 2019
Kl. 15:00
Fredensborg BI IF Skjold Birkerød Fredensborg Stadion
UHT

Udehold taberdømt

860832
17-11 2019
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Hareskov IF Slangerup Stadion
2 - 4
860835
23-11 2019
Kl. 13:00
Brede IF Slangerup & Omegn IF Lyngby Stadion Kunstgræsbane
4 - 2
860837
01-12 2019
Kl. 13:00
Helsingør IF Fodbold B.93 (1) Helsingør Idrætspark
0 - 3
860838
01-12 2019
Kl. 15:00
IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK Birkerød Stadion
4 - 4
860836
07-12 2019
Kl. 14:30
B.93 (2) Gilleleje FK Kunst, B93
2 - 4
860840
14-12 2019
Kl. 11:30
Gilleleje FK Helsingør IF Fodbold Nellerupgård Stadion Kunstgræs
0 - 3
860841
14-12 2019
Kl. 13:00
B.93 (1) IF Skjold Birkerød Kunst, B93
2 - 2
860842
15-12 2019
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF B.93 (2) Slangerup Stadion
2 - 3
860843
15-12 2019
Kl. 12:00
Fredensborg BI Virum-Sorgenfri BK Fredensborg Stadion
0 - 11
860839
15-12 2019
Kl. 12:30
Hareskov IF Brede IF Værløse Stadion Kunstgræs
0 - 2
860856
05-01 2020
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri BK Slangerup & Omegn IF Virumgård kunstgræsbane
5 - 1
860844
11-01 2020
Kl. 11:15
Brede IF Fredensborg BI Lyngby Stadion Kunstgræsbane
4 - 0
860847
12-01 2020
Kl. 13:00
Helsingør IF Fodbold Slangerup & Omegn IF Helsingør Idrætspark
3 - 5
860848
12-01 2020
Kl. 16:00
IF Skjold Birkerød Gilleleje FK Birkerød Stadion
2 - 3
860846
12-01 2020
Kl. 16:00
Virum-Sorgenfri BK B.93 (1) Virumgård kunstgræsbane
2 - 2
860845
18-01 2020
Kl. 11:30
B.93 (2) Hareskov IF Kunst, B93
4 - 6
860834
19-01 2020
Kl. 11:15
Hareskov IF Fredensborg BI Værløse Stadion Kunstgræs
5 - 3
860850
25-01 2020
Kl. 11:30
Gilleleje FK Virum-Sorgenfri BK Nellerupgård Stadion Kunstgræs
0 - 2
860852
26-01 2020
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF IF Skjold Birkerød Slangerup Stadion
8 - 1
860853
26-01 2020
Kl. 12:00
Fredensborg BI B.93 (1) Fredensborg Stadion
1 - 3
860851
22-02 2020
Kl. 12:30
Brede IF B.93 (2) Lyngby Stadion Kunstgræsbane
1 - 1
860849
23-02 2020
Kl. 14:45
Hareskov IF Helsingør IF Fodbold Værløse Stadion Kunstgræs
3 - 7
860858 fr
28-02 2020
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Hareskov IF Birkerød Stadion
7 - 3
860854
29-02 2020
Kl. 13:00
B.93 (1) Gilleleje FK Kunst, B93
UHT

Udehold taberdømt

860855
29-02 2020
Kl. 13:30
B.93 (2) Fredensborg BI Kunst, B93
3 - 0
860860
07-03 2020
Kl. 11:15
Brede IF IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion Kunstgræsbane
3 - 5
860861
08-03 2020
Kl. 11:30
B.93 (2) Helsingør IF Fodbold Kunst, B93
3 - 4
860862
08-03 2020
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF B.93 (1) Slangerup Stadion
1 - 5
860863
08-03 2020
Kl. 12:00
Fredensborg BI Gilleleje FK Fredensborg Stadion
1 - 6
860859
08-03 2020
Kl. 14:00
Hareskov IF Virum-Sorgenfri BK Værløse Stadion Kunstgræs
1 - 3
860867
14-03 2020
Kl. 13:00
Fredensborg BI Helsingør IF Fodbold Fredensborg Stadion
ANN
860864
14-03 2020
Kl. 14:00
Gilleleje FK Slangerup & Omegn IF Nellerupgård Stadion Kunstgræs
ANN
860865
15-03 2020
Kl. 11:30
B.93 (1) Hareskov IF Kunst, B93
ANN
860866
15-03 2020
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Brede IF Virumgård kunstgræsbane
ANN
860868
15-03 2020
Kl. 16:00
IF Skjold Birkerød B.93 (2) Birkerød Stadion
ANN
860870
21-03 2020
Kl. 11:15
Brede IF B.93 (1) Lyngby Stadion Kunstgræsbane
ANN
860872
22-03 2020
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Fredensborg BI Slangerup Stadion
ANN
860873
22-03 2020
Kl. 13:00
Helsingør IF Fodbold IF Skjold Birkerød Helsingør Idrætspark
ANN
860869
22-03 2020
Kl. 15:00
Hareskov IF Gilleleje FK Værløse Stadion Kunstgræs
ANN
860871
22-03 2020
Kl. 16:00
B.93 (2) Virum-Sorgenfri BK Kunst, B93
ANN
860857
28-03 2020
Kl. 13:00
Helsingør IF Fodbold Brede IF Helsingør Idrætspark
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366
-Kampe kan flyttes via KlubOffice efter accept fra modstander
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk

Log ind