Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. nov 2019
13:30
Vestia
1
Værløse BK
4
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
11:30
KB
4
FC Ballerup
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
13:00
Oversidder
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
15:00
B. 1973, Herlev
2
FC Holte
6
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
12:00
Asnæs BK
10
Dragør Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
15:00
Værløse BK
8
KB
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
11:15
AB Tårnby
7
B. 1973, Herlev
4
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
14:30
Dragør Bk.
1
Vestia
3
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
15:00
FC Holte
7
Asnæs BK
1
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2019
18:30
KB
6
Dragør Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
14:45
Vestia
2
FC Holte
6
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
11:15
AB Tårnby
4
FC Ballerup
5
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
14:30
Oversidder
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
15:00
B. 1973, Herlev
2
Asnæs BK
5
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
15:00
Værløse BK
3
AB Tårnby
3
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
10:00
Dragør Bk.
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
12:00
Asnæs BK
Vestia
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
14:45
FC Ballerup
3
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
15:00
KB
0
FC Holte
4
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
14:45
FC Ballerup
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
11:15
AB Tårnby
3
Dragør Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
13:00
KB
3
Asnæs BK
2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
13:00
Oversidder
FC Holte
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
14:45
FC Ballerup
2
Værløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
15:00
B. 1973, Herlev
0
Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
13:00
Dragør Bk.
2
FC Ballerup
6
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
15:00
Værløse BK
B. 1973, Herlev
UDS
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
15:15
Vestia
2
KB
2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
12:00
Asnæs BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
15:30
FC Holte
7
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
15:00
Værløse BK
8
Dragør Bk.
0
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
11:15
AB Tårnby
7
Asnæs BK
2
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
14:30
Oversidder
Vestia
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
14:45
FC Ballerup
2
FC Holte
4
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
16:00
B. 1973, Herlev
4
KB
2
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
10:15
Vestia
AB Tårnby
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
11:15
KB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
12:00
Asnæs BK
FC Ballerup
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
15:00
B. 1973, Herlev
Dragør Bk.
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
15:00
FC Holte
Værløse BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
12:00
Dragør Bk.
FC Holte
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
15:00
Værløse BK
Asnæs BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
11:15
AB Tårnby
KB
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
13:00
Oversidder
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
14:45
FC Ballerup
Vestia
ANN
|
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk