Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. nov 2019
12:00
Snekkersten IF
5
Hornbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2019
18:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Hillerød GI
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
12:30
Helsinge Fodbold
0
Gilleleje FK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
11:00
Brødeskov IF
2
BSV af 2016
6
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
11:45
Gilleleje FK
1
Snekkersten IF
3
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
12:00
Hillerød GI
3
Brødeskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
10:00
BSV af 2016
5
Frederiksværk Fodbold Klub
6
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
12:00
Hornbæk IF
1
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
13:00
Snekkersten IF
1
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Hillerød GI
10
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
13:30
Gilleleje FK
2
Nivå-Kokkedal FK
2
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
11:00
Brødeskov IF
1
Hornbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
1
Brødeskov IF
4
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
13:00
Nivå-Kokkedal FK
5
Snekkersten IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
10:30
Hornbæk IF
1
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
12:30
Hillerød GI
15
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
13:00
Snekkersten IF
3
Brødeskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Nivå-Kokkedal FK
5
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
3
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
13:30
Gilleleje FK
1
Hillerød GI
4
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
14:00
Helsinge Fodbold
1
Hornbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
13:00
Nivå-Kokkedal FK
8
Helsinge Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
15:30
BSV af 2016
3
Gilleleje FK
1
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
13:00
Snekkersten IF
9
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
12:00
Helsinge Fodbold
3
BSV af 2016
2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:00
BSV af 2016
2
Snekkersten IF
6
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
12:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
1
Helsinge Fodbold
8
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
12:15
Hillerød GI
1
Nivå-Kokkedal FK
1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
13:30
Brødeskov IF
2
Frederiksværk Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
10:00
Gilleleje FK
2
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
11:30
Nivå-Kokkedal FK
4
Hornbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
13:00
Snekkersten IF
3
Hillerød GI
1
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
14:00
Helsinge Fodbold
3
Brødeskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
10:00
BSV af 2016
Hillerød GI
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
11:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
10:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
Nivå-Kokkedal FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
12:00
Hornbæk IF
BSV af 2016
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
12:00
Brødeskov IF
Gilleleje FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2020
17:30
Brødeskov IF
Nivå-Kokkedal FK
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
10:00
Gilleleje FK
Frederiksværk Fodbold Klub
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
11:30
Hillerød GI
Hornbæk IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
14:00
Helsinge Fodbold
Snekkersten IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
10:00
BSV af 2016
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
11:00
Nivå-Kokkedal FK
BSV af 2016
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
10:45
Hornbæk IF
Gilleleje FK
ANN
|
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk