MENU

VinterBOLD U-15 drenge 1-2, Pulje 3 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
864973 on
13-11 2019
Kl. 19:35
B.1908 Fremad Amager Sundby Idrætspark
1 - 3
864972 fr
15-11 2019
Kl. 19:00
FB Stenløse BK Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 5
864971
17-11 2019
Kl. 10:00
AB Tårnby Vanløse Kunst, Tårnby Stadion
1 - 3
864974
17-11 2019
Kl. 14:00
Bagsværd BK Dragør Bk. Bagsværd Stadion Kunstgræs
5 - 2
864970
17-11 2019
Kl. 15:15
Lyngby Boldklub 1921 Virum-Sorgenfri BK Lyngby Stadion
2 - 1
864978
30-11 2019
Kl. 09:30
Stenløse BK Vanløse Stenløse Stadion
3 - 1
864979
30-11 2019
Kl. 10:00
Dragør Bk. FB Kunst, Dragør Bk.
1 - 2
864977
01-12 2019
Kl. 13:00
AB Tårnby Lyngby Boldklub 1921 Kunst, Tårnby Stadion
1 - 3
864976
01-12 2019
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK B.1908 Virumgård kunstgræsbane
0 - 1
864982
07-12 2019
Kl. 13:00
Vanløse Dragør Bk. Kunst, Vanløse I P
5 - 3
864980
08-12 2019
Kl. 13:00
Fremad Amager Virum-Sorgenfri BK Sundby Idrætspark
13 - 0
864983 on
11-12 2019
Kl. 19:35
B.1908 AB Tårnby Sundby Idrætspark
1 - 3
864981
15-12 2019
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Stenløse BK Lyngby Stadion
0 - 8
864984
15-12 2019
Kl. 12:00
Bagsværd BK FB Bagsværd Stadion Kunstgræs
2 - 0
864987 fr
10-01 2020
Kl. 18:00
FB Vanløse Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
864988
11-01 2020
Kl. 09:30
Stenløse BK B.1908 Stenløse Stadion
2 - 2
864989
11-01 2020
Kl. 13:00
Dragør Bk. Lyngby Boldklub 1921 Kunst, Dragør Bk.
3 - 2
864985
12-01 2020
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK Virumgård kunstgræsbane
0 - 1
864975
19-01 2020
Kl. 11:00
Fremad Amager Bagsværd BK Sundby Idrætspark
6 - 0
864991 fr
24-01 2020
Kl. 19:30
Lyngby Boldklub 1921 FB Lyngby Stadion
0 - 3
864994
26-01 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK Vanløse Bagsværd Stadion Kunstgræs
4 - 4
864990
26-01 2020
Kl. 13:00
Fremad Amager Stenløse BK Sundby Idrætspark
6 - 2
864992
26-01 2020
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK AB Tårnby Virumgård kunstgræsbane
0 - 3
864986
02-02 2020
Kl. 13:00
AB Tårnby Fremad Amager Kunst, Tårnby Stadion
7 - 7
864993 on
19-02 2020
Kl. 19:30
Dragør Bk. B.1908 Dragør Bk
3 - 0
865000
23-02 2020
Kl. 09:30
Fremad Amager FB Sundby I P. Opvisn.
2 - 2
864998
29-02 2020
Kl. 09:30
Stenløse BK Virum-Sorgenfri BK Stenløse Stadion
ANN
864995
01-03 2020
Kl. 12:45
Vanløse Lyngby Boldklub 1921 Kunst, Vanløse I P
8 - 0
864996
01-03 2020
Kl. 13:00
AB Tårnby Bagsværd BK Kunst, Tårnby Stadion
4 - 1
865003 fr
06-03 2020
Kl. 18:15
B.1908 Vanløse Sundby Idrætspark
2 - 3
865004
08-03 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd Stadion Kunstgræs
5 - 2
865002
08-03 2020
Kl. 13:00
AB Tårnby Stenløse BK Kunst, Tårnby Stadion
7 - 1
865001
08-03 2020
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Dragør Bk. Virumgård kunstgræsbane
0 - 3
864999 ma
09-03 2020
Kl. 18:00
Dragør Bk. Fremad Amager Kunst, Dragør Bk.
1 - 3
865009
14-03 2020
Kl. 10:00
Dragør Bk. AB Tårnby Kunst, Dragør Bk.
ANN
865005
14-03 2020
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 B.1908 Lyngby Stadion
ANN
865008
14-03 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK Stenløse BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
ANN
865006
14-03 2020
Kl. 16:00
Vanløse Fremad Amager Kunst, Vanløse I P
ANN
865007
15-03 2020
Kl. 11:45
FB Virum-Sorgenfri BK Kunst, Jens Jessens Vej
ANN
865013 on
18-03 2020
Kl. 19:35
B.1908 Bagsværd BK Sundby Idrætspark
ANN
865014
21-03 2020
Kl. 09:30
Stenløse BK Dragør Bk. Stenløse Stadion
ANN
865010
22-03 2020
Kl. 11:30
Fremad Amager Lyngby Boldklub 1921 Sundby Idrætspark
ANN
865012
22-03 2020
Kl. 13:00
AB Tårnby FB Kunst, Tårnby Stadion
ANN
865011
22-03 2020
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Vanløse Virumgård kunstgræsbane
ANN
864997 on
25-03 2020
Kl. 19:30
B.1908 FB Sundby Idrætspark
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366
-Kampe kan flyttes via KlubOffice efter accept fra modstander
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk

Log ind