Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. nov 2019
15:15
Vanløse
0
Hareskov IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
09:00
B 1903
5
B.93 (1)
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
11:30
Albertslund IF
3
B.93 (2)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
13:00
HIK
4
Bk. Hekla
0
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
15:00
Husum Bk
2
Tårnby FF
2
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
13:00
B.93 (1)
0
HIK
10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
13:00
B.93 (2)
0
Vanløse
4
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
15:00
Tårnby FF
0
Albertslund IF
7
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
10:30
Bk. Hekla
Husum Bk
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
13:45
Hareskov IF
5
B 1903
0
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
11:15
Vanløse
2
Tårnby FF
0
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
14:30
HIK
8
Hareskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
15:00
Husum Bk
5
Albertslund IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
11:45
Bk. Hekla
3
B.93 (1)
7
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
12:15
B 1903
5
B.93 (2)
3
|
|||||||||||||||||||
10. jan 2020
17:15
Tårnby FF
3
B 1903
2
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
11:30
Albertslund IF
5
Vanløse
1
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
13:30
Hareskov IF
4
Bk. Hekla
4
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
14:30
B.93 (1)
0
Husum Bk
6
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
12:00
HIK
3
Tårnby FF
2
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
14:30
B.93 (1)
3
Hareskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
15:00
Husum Bk
5
Vanløse
1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
13:15
Bk. Hekla
6
B.93 (2)
0
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
13:00
HIK
10
B.93 (2)
0
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2020
17:15
Tårnby FF
9
Bk. Hekla
2
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
12:45
Vanløse
B 1903
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
15:15
B.93 (2)
1
B.93 (1)
4
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
13:15
Hareskov IF
3
Husum Bk
2
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
13:00
Husum Bk
8
B 1903
3
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
10:00
B.93 (1)
1
Tårnby FF
4
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
12:30
Hareskov IF
0
B.93 (2)
4
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
13:30
Bk. Hekla
3
Albertslund IF
9
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2020
17:35
Vanløse
Bk. Hekla
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
10:10
Albertslund IF
B.93 (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
12:30
Tårnby FF
Hareskov IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
13:00
Husum Bk
B.93 (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
16:15
B 1903
HIK
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
16:00
HIK
Albertslund IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
16:30
B.93 (1)
Vanløse
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
11:30
B.93 (2)
Tårnby FF
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
12:00
HIK
Husum Bk
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
12:30
Bk. Hekla
B 1903
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. mar 2020
12:30
Hareskov IF
Albertslund IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
13:30
B 1903
Albertslund IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
12:30
HIK
Vanløse
ANN
|
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk