|
428302
|
lø02-11 2019
|
12:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
428292
|
lø09-11 2019
|
10:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
2
|
|
|
428298
|
sø10-11 2019
|
09:15
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
|
428295
|
lø16-11 2019
|
12:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
428299
|
sø17-11 2019
|
11:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
|
|
428230
|
sø17-11 2019
|
13:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
|
428303
|
lø30-11 2019
|
13:00
|
|
|
Kunst, GVI. Nymosen
|
|
|
|
428306
|
sø01-12 2019
|
11:30
|
|
|
Karsemosegård Kunstgræs
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
4
|
|
428443
|
sø01-12 2019
|
12:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
428308
|
sø01-12 2019
|
14:00
|
|
|
HIK
|
HHT
|
|
|
|
428316
|
sø08-12 2019
|
12:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
428311
|
lø14-12 2019
|
10:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
3
|
|
428314
|
lø14-12 2019
|
11:30
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
|
|
428309
|
lø14-12 2019
|
13:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
428312
|
sø15-12 2019
|
11:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
428315
|
lø11-01 2020
|
13:00
|
|
|
Kunst, GVI. Nymosen
|
HHT
|
|
|
428321
|
lø11-01 2020
|
13:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
428320
|
lø11-01 2020
|
13:30
|
|
|
HIK
|
|
|
|
428318
|
sø12-01 2020
|
10:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
3
|
|
428310
|
sø19-01 2020
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
|
|
428440
|
sø26-01 2020
|
11:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
428439
|
sø26-01 2020
|
11:45
|
|
|
Kunst, GVI. Nymosen
|
|
|
|
428438
|
sø26-01 2020
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
HHT
|
|
|
428319
|
lø01-02 2020
|
13:00
|
|
|
Karsemosegård Kunstgræs
|
|
|
|
428447
|
lø01-02 2020
|
13:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
428305
|
sø02-02 2020
|
10:30
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
428441
|
sø02-02 2020
|
11:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
5
|
|
428504
|
sø23-02 2020
|
10:30
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
428442
|
lø29-02 2020
|
10:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
UHT
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
UHT
|
|
428445
|
lø29-02 2020
|
11:30
|
|
|
Karsemosegård Kunstgræs
|
ANN
|
|
|
428444
|
sø01-03 2020
|
11:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
428446
|
sø01-03 2020
|
12:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
428506
|
sø08-03 2020
|
10:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
|
|
429157
|
sø08-03 2020
|
10:30
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
428509
|
sø08-03 2020
|
11:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
0
|
|
428503
|
sø08-03 2020
|
11:45
|
|
|
Kunst, GVI. Nymosen
|
|
|
|
428505
|
ma09-03 2020
|
18:45
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
1
|
|
428512
|
lø14-03 2020
|
10:00
|
|
|
HIK
|
ANN
|
|
|
428514
|
lø14-03 2020
|
13:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
ANN
|
|
|
428510
|
sø15-03 2020
|
10:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
|
428511
|
sø15-03 2020
|
10:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
ANN
|
|
|
428508
|
sø15-03 2020
|
14:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
ANN
|
|
|
429156
|
lø21-03 2020
|
13:00
|
|
|
Kunst, GVI. Nymosen
|
ANN
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold
ANN
|
|
429158
|
sø22-03 2020
|
09:15
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
ANN
|
|
|
429160
|
sø22-03 2020
|
11:30
|
|
|
Karsemosegård Kunstgræs
|
ANN
|
|
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk