MENU

VinterBOLD U-14 drenge 3, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
429162
09-11 2019
Kl. 11:00
Stenløse BK Slangerup & Omegn IF Stenløse Stadion
3 - 0
429165
09-11 2019
Kl. 12:00
SSL - SKÆVINGE- OG ST. LYNGBY FODBOLD FIF, Hillerød Brødeskov Stadion Kunst
1 - 4
429161
16-11 2019
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF Helsinge Fodbold Hundested Stadion Kunstgræs
0 - 3
429172
17-11 2019
Kl. 10:00
FFB IF Bytoften Frederikssund Stadion Kunstgræs
11 - 1
429164
24-11 2019
Kl. 11:15
Lynge-Uggeløse IF Allerød/Blovstrød Lyngehallen Kunstgræs
1 - 4
429188
30-11 2019
Kl. 12:15
Helsinge Fodbold SSL - SKÆVINGE- OG ST. LYNGBY FODBOLD Helsinge Stadion Kunstgræs
2 - 4
429199
01-12 2019
Kl. 11:15
IF Bytoften Lynge-Uggeløse IF Gladsaxe skole
1 - 7
429192
01-12 2019
Kl. 13:00
Slangerup & Omegn IF Melby-Liseleje IF Slangerup Stadion
4 - 0
429198
07-12 2019
Kl. 11:30
Allerød/Blovstrød Stenløse BK Allerød Idrætspark Kunstgræs
9 - 0
429213
07-12 2019
Kl. 12:00
SSL - SKÆVINGE- OG ST. LYNGBY FODBOLD Slangerup & Omegn IF Brødeskov Stadion Kunst
3 - 3
429201
14-12 2019
Kl. 12:15
FIF, Hillerød Helsinge Fodbold FIF-Stadion Kunstgræs
3 - 2
429207
14-12 2019
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Allerød/Blovstrød Hundested Stadion Kunstgræs
2 - 9
429216
15-12 2019
Kl. 12:30
FFB Lynge-Uggeløse IF Frederikssund Stadion Kunstgræs
7 - 1
429409
04-01 2020
Kl. 10:00
Allerød/Blovstrød SSL - SKÆVINGE- OG ST. LYNGBY FODBOLD Allerød Idrætspark Kunstgræs
8 - 2
429217
11-01 2020
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold FFB Helsinge Stadion Kunstgræs
2 - 4
429407
11-01 2020
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF FIF, Hillerød Slangerup Stadion
0 - 4
429410
12-01 2020
Kl. 11:00
IF Bytoften Melby-Liseleje IF Gladsaxe skole
7 - 7
429411
18-01 2020
Kl. 10:45
FIF, Hillerød Allerød/Blovstrød FIF-Stadion Kunstgræs
6 - 2
429414
18-01 2020
Kl. 14:00
SSL - SKÆVINGE- OG ST. LYNGBY FODBOLD IF Bytoften Brødeskov Stadion Kunst
2 - 5
429417
19-01 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK Melby-Liseleje IF Stenløse Stadion
8 - 0
429413
25-01 2020
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold Slangerup & Omegn IF Helsinge Stadion Kunstgræs
7 - 4
429412
25-01 2020
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Lynge-Uggeløse IF Hundested Stadion Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

429416
26-01 2020
Kl. 12:00
FFB Stenløse BK Frederikssund Stadion Kunstgræs
2 - 1
429408 fr
21-02 2020
Kl. 18:30
Lynge-Uggeløse IF Stenløse BK Lyngehallen Kunstgræs
0 - 2
429182
22-02 2020
Kl. 12:15
FIF, Hillerød FFB FIF-Stadion Kunstgræs
0 - 5
429720
23-02 2020
Kl. 10:00
Allerød/Blovstrød Helsinge Fodbold Allerød Idrætspark Kunstgræs
2 - 1
528220
29-02 2020
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF SSL - SKÆVINGE- OG ST. LYNGBY FODBOLD Hundested Stadion Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

429717
29-02 2020
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF FFB Slangerup Stadion
429721
01-03 2020
Kl. 11:00
IF Bytoften FIF, Hillerød Gladsaxe skole
429718
01-03 2020
Kl. 11:15
Lynge-Uggeløse IF SSL - SKÆVINGE- OG ST. LYNGBY FODBOLD Lyngehallen Kunstgræs
528219
07-03 2020
Kl. 10:00
FFB Melby-Liseleje IF Frederikssund Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

429723
07-03 2020
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold IF Bytoften Helsinge Stadion Kunstgræs
528217
07-03 2020
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Allerød/Blovstrød Slangerup Stadion
429722
07-03 2020
Kl. 12:15
FIF, Hillerød Lynge-Uggeløse IF FIF-Stadion Kunstgræs
429209
08-03 2020
Kl. 09:30
Stenløse BK IF Bytoften Stenløse Stadion
528244
15-03 2020
Kl. 11:00
IF Bytoften Slangerup & Omegn IF Gladsaxe skole
528242
15-03 2020
Kl. 11:15
Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold Lyngehallen Kunstgræs
528243 fr
20-03 2020
Kl. 17:30
FFB Allerød/Blovstrød Frederikssund Stadion Kunstgræs
528247
21-03 2020
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Lynge-Uggeløse IF Slangerup Stadion
528245
21-03 2020
Kl. 12:15
FIF, Hillerød Melby-Liseleje IF FIF-Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

528246
22-03 2020
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold Stenløse BK Helsinge Stadion Kunstgræs
528248
22-03 2020
Kl. 14:30
SSL - SKÆVINGE- OG ST. LYNGBY FODBOLD FFB Brødeskov Stadion Kunst
528249
28-03 2020
Kl. 10:00
Allerød/Blovstrød IF Bytoften Allerød Idrætspark
528241
28-03 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK FIF, Hillerød Stenløse Stadion
528218
05-04 2020
Kl. 11:45
SSL - SKÆVINGE- OG ST. LYNGBY FODBOLD Stenløse BK Brødeskov Stadion Kunst
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366
-Kampe kan flyttes via KlubOffice efter accept fra modstander
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk

Log ind