|
874677
|
sø10-11 2019
|
11:45
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
874676
|
lø16-11 2019
|
10:45
|
|
|
|
|
|
|
|
874675
|
lø16-11 2019
|
13:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
|
874679
|
sø17-11 2019
|
12:45
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
874681
|
fr22-11 2019
|
17:00
|
|
|
Herlufmagle Kunstgræs
|
|
|
|
874682
|
lø30-11 2019
|
12:00
|
|
|
Strøbyhallen Kunstgræs
|
|
|
|
|
874683
|
lø30-11 2019
|
16:00
|
|
|
Vordingborg Kunst "Panteren"
|
|
|
|
874680
|
sø01-12 2019
|
12:45
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter kunst
|
|
|
|
874686
|
lø14-12 2019
|
11:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
874685
|
lø14-12 2019
|
11:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
|
874688
|
lø14-12 2019
|
15:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
874687
|
sø15-12 2019
|
10:30
|
|
|
|
|
|
|
874689
|
sø15-12 2019
|
12:45
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
874692
|
sø05-01 2020
|
11:45
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
874690
|
fr10-01 2020
|
17:00
|
|
|
Herlufmagle Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
874694
|
lø11-01 2020
|
14:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
874678
|
lø18-01 2020
|
13:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
874697
|
fr24-01 2020
|
17:00
|
|
|
Herlufmagle Kunstgræs
|
|
|
|
874696
|
lø25-01 2020
|
11:15
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
874698
|
lø25-01 2020
|
11:30
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
874695
|
lø25-01 2020
|
11:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
874699
|
sø26-01 2020
|
12:45
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
874684
|
sø02-02 2020
|
11:45
|
|
|
Greve Idræts Center Kunstgræs
|
|
|
|
874691
|
sø02-02 2020
|
14:00
|
|
|
Strøbyhallen Kunstgræs
|
|
|
|
874704
|
lø22-02 2020
|
11:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
874715
|
lø22-02 2020
|
11:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
UDS
|
|
|
874693
|
lø22-02 2020
|
14:00
|
|
|
Vordingborg Kunst "Panteren"
|
|
|
|
874700
|
lø29-02 2020
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
874701
|
lø29-02 2020
|
12:00
|
|
|
Strøbyhallen Kunstgræs
|
|
|
|
874703
|
lø29-02 2020
|
16:00
|
|
|
Vordingborg Kunst "Panteren"
|
UDS
|
|
|
874702
|
sø01-03 2020
|
11:45
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
874706
|
fr06-03 2020
|
17:00
|
|
|
Herlufmagle Kunstgræs
|
|
|
|
874705
|
lø07-03 2020
|
11:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
874709
|
lø07-03 2020
|
12:45
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
874707
|
lø07-03 2020
|
14:00
|
|
|
Strøbyhallen Kunstgræs
|
|
|
|
874708
|
lø07-03 2020
|
15:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
874710
|
lø14-03 2020
|
11:45
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
ANN
|
|
|
874711
|
lø14-03 2020
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
874713
|
sø15-03 2020
|
10:15
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
ANN
|
|
|
874712
|
sø15-03 2020
|
11:45
|
|
|
Greve Idræts Center
|
ANN
|
|
|
874714
|
sø15-03 2020
|
12:00
|
|
|
Strøbyhallen Kunstgræs
|
ANN
|
|
|
874716
|
fr20-03 2020
|
17:00
|
|
|
Herlufmagle Kunstgræs
|
|
|
|
874717
|
lø21-03 2020
|
12:00
|
|
|
Strøbyhallen Kunstgræs
|
ANN
|
|
|
874718
|
lø21-03 2020
|
12:00
|
|
|
Herlufmagle Kunstgræs
|
ANN
|
|
|
874719
|
lø21-03 2020
|
16:00
|
|
|
Vordingborg Kunst "Panteren"
|
ANN
|
|
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk