Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. nov 2019
10:00
Farum BK
1
B93
7
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
11:30
Kastrup
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:00
GVI
3
Virum-Sorgenfri BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
11:00
Stenløse BK
9
Farum BK
0
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2019
23:59
Oversidder
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
10:45
Frem Hellebæk
0
GVI
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
14:30
B93
3
IF Skjold Birkerød
3
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
10:30
Virum-Sorgenfri BK
6
Kastrup
1
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2019
23:59
IF Skjold Birkerød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
10:00
GVI
7
Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
10:30
Virum-Sorgenfri BK
1
Frem Hellebæk
2
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
12:30
Kastrup
4
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
09:30
Stenløse BK
4
Frem Hellebæk
5
|
|||||||||||||||||||
22. jan 2020
23:59
Oversidder
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:00
Skjold
2
Virum-Sorgenfri BK
2
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:45
Frem Hellebæk
6
Kastrup
0
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:00
Farum BK
8
IF Skjold Birkerød
4
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
15:00
B93
3
GVI
4
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2020
23:59
GVI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
09:30
Stenløse BK
5
GVI
2
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:45
Frem Hellebæk
6
Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:30
Virum-Sorgenfri BK
1
B93
7
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
11:15
Kastrup
2
IF Skjold Birkerød
3
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2020
23:59
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
10:00
IF Skjold Birkerød
2
Stenløse BK
5
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
10:00
Skjold
3
Kastrup
3
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
11:15
B93
4
Frem Hellebæk
2
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2020
10:00
Farum BK
5
GVI
2
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
09:30
Stenløse BK
2
B93
8
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
10:00
Skjold
1
B93
5
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
10:00
GVI
7
IF Skjold Birkerød
7
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
10:45
Frem Hellebæk
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
12:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Farum BK
3
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
13:15
Kastrup
2
Stenløse BK
4
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
10:00
IF Skjold Birkerød
2
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
10:00
Farum BK
1
Frem Hellebæk
1
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
11:15
B93
5
Kastrup
2
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
23:59
Oversidder
Skjold
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2020
23:59
B93
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
10:00
Skjold
Farum BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
10:30
Stenløse BK
Virum-Sorgenfri BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
11:45
GVI
Kastrup
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
15:00
Frem Hellebæk
IF Skjold Birkerød
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2020
10:00
IF Skjold Birkerød
Skjold
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2020
12:30
Skjold
Stenløse BK
ANN
|
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk