Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. nov 2019
11:00
Fredensborg BI
5
Lyngby Boldklub 1921
5
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
11:30
HIK
Rudersdal Boldklub
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
11:30
B.1908
3
B.93
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
12:00
Espergærde IF
5
BK Skjold
0
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
11:15
Hørsholm-Usserød IK
1
HIK
2
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
11:30
Rudersdal Boldklub
5
B.1908
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
10:00
BK Skjold
1
Måløv BK
9
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Espergærde IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
10:00
B.93
3
Fredensborg BI
5
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
11:30
Måløv BK
2
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
11:30
Rudersdal Boldklub
1
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
11:30
Måløv BK
6
Lyngby Boldklub 1921
0
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
11:30
HIK
7
BK Skjold
0
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
10:00
B.1908
4
Fredensborg BI
5
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
12:00
Espergærde IF
5
B.93
2
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:00
BK Skjold
2
Rudersdal Boldklub
10
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
11:15
Hørsholm-Usserød IK
1
B.1908
5
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
12:00
Fredensborg BI
4
Espergærde IF
7
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
13:00
B.93
5
Måløv BK
4
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
09:30
Lyngby Boldklub 1921
1
HIK
2
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:00
B.1908
Espergærde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
11:15
Hørsholm-Usserød IK
5
BK Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
11:30
Rudersdal Boldklub
2
Lyngby Boldklub 1921
3
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
11:30
Måløv BK
1
Fredensborg BI
1
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
14:00
HIK
2
B.93
6
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
10:00
BK Skjold
1
B.1908
10
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
11:15
B.93
6
Rudersdal Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
11:45
Lyngby Boldklub 1921
3
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
11:00
Fredensborg BI
2
HIK
3
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
12:00
Espergærde IF
7
Måløv BK
1
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
10:00
BK Skjold
4
Lyngby Boldklub 1921
4
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
11:15
Hørsholm-Usserød IK
3
B.93
2
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
11:30
Rudersdal Boldklub
4
Fredensborg BI
3
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
14:00
HIK
Espergærde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:00
B.1908
1
Måløv BK
3
|
|||||||||||||||||||
04. mar 2020
19:35
B.1908
6
Lyngby Boldklub 1921
3
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
11:00
Fredensborg BI
9
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
14:30
B.93
4
BK Skjold
0
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
11:30
Måløv BK
2
HIK
2
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
12:00
Espergærde IF
2
Rudersdal Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
10:00
BK Skjold
1
Fredensborg BI
0
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
11:15
Hørsholm-Usserød IK
Espergærde IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
11:30
HIK
B.1908
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
11:30
Rudersdal Boldklub
Måløv BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
08:45
Lyngby Boldklub 1921
0
B.93
3
|
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk