Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. nov 2019
11:00
FC Nakskov
1
AB Tårnby
4
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
12:30
Fremad Valby
1
Karlslunde IF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
10:00
KB
0
FA 2000
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:00
Køge BK
3
Fremad Valby
1
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
10:30
AB Tårnby
2
KB
5
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
10:30
Karlslunde IF
3
FC Nakskov
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
11:15
Hvidovre IF
1
Brøndbyernes IF
6
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
09:45
Brøndbyernes IF
2
Køge BK
3
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
10:00
Hvidovre IF
9
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
10:00
Viby IF Sjælland
1
AB Tårnby
3
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
10:45
FC Nakskov
0
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
11:30
KB
2
Karlslunde IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
13:00
Brøndbyernes IF
3
Fremad Valby
2
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
10:00
Viby IF Sjælland
2
Hvidovre IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2020
14:15
Fremad Valby
0
FC Nakskov
2
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
11:15
FA 2000
3
Viby IF Sjælland
2
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2020
14:00
Køge BK
1
KB
0
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
09:30
Karlslunde IF
1
Viby IF Sjælland
3
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:30
AB Tårnby
3
Hvidovre IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
11:15
FA 2000
1
Brøndbyernes IF
2
|
|||||||||||||||||||
31. jan 2020
17:30
KB
7
Fremad Valby
0
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
09:45
Hvidovre IF
2
Karlslunde IF
4
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:00
Viby IF Sjælland
2
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
11:00
Brøndbyernes IF
3
FC Nakskov
3
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
13:00
FA 2000
2
AB Tårnby
9
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
10:30
AB Tårnby
4
Brøndbyernes IF
3
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
10:45
FC Nakskov
3
KB
1
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2020
14:00
Køge BK
6
Hvidovre IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
10:30
AB Tårnby
3
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
11:00
Viby IF Sjælland
8
FC Nakskov
3
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
11:15
Hvidovre IF
1
Fremad Valby
4
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
11:15
FA 2000
2
Køge BK
1
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
15:00
Brøndbyernes IF
1
KB
5
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
10:00
KB
7
Viby IF Sjælland
3
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
10:45
FC Nakskov
1
Hvidovre IF
5
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
11:30
Fremad Valby
2
FA 2000
3
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
13:00
Brøndbyernes IF
2
Karlslunde IF
0
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
14:00
Køge BK
6
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
09:30
Karlslunde IF
Køge BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
09:45
Hvidovre IF
KB
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
10:00
Viby IF Sjælland
Brøndbyernes IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
10:30
AB Tårnby
Fremad Valby
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
12:30
FA 2000
FC Nakskov
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
09:30
Karlslunde IF
FA 2000
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
11:30
Fremad Valby
Viby IF Sjælland
ANN
|
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk