Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. nov 2019
10:15
Greve Fodbold (1)
5
Dragør Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
11:00
B. 1973, Herlev
0
Bk Fix
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
15:00
BK Vest, Rødovre
3
KB (2)
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
09:45
Glostrup
3
Valby
6
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:30
AB Tårnby
0
FFB
4
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
10:00
KB (2)
3
Glostrup
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
10:00
FFB
3
Greve Fodbold (1)
3
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
13:00
Valby
2
B. 1973, Herlev
11
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
14:45
Bk Fix
3
AB Tårnby
1
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
10:00
Dragør Bk.
3
BK Vest, Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
09:45
Valby
4
KB (2)
1
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
11:00
B. 1973, Herlev
0
AB Tårnby
2
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
14:45
Bk Fix
1
Greve Fodbold (1)
5
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
15:00
BK Vest, Rødovre
1
FFB
8
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
09:45
Glostrup
Dragør Bk.
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:00
KB (2)
0
B. 1973, Herlev
6
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
10:45
FFB
Glostrup
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
12:45
AB Tårnby
0
Greve Fodbold (1)
2
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
14:45
Bk Fix
9
BK Vest, Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
14:45
Dragør Bk.
3
Valby
10
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:00
KB (2)
3
Dragør Bk.
3
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
12:00
B. 1973, Herlev
2
Greve Fodbold (1)
5
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
13:00
Valby
4
FFB
3
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
15:00
BK Vest, Rødovre
3
AB Tårnby
8
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:15
Greve Fodbold (1)
4
BK Vest, Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
14:00
Glostrup
1
Bk Fix
9
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
11:15
Dragør Bk.
0
B. 1973, Herlev
8
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
11:15
AB Tårnby
6
Glostrup
3
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
12:15
FFB
KB (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
14:45
Bk Fix
6
Valby
2
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
09:45
Valby
6
AB Tårnby
2
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
11:00
Glostrup
3
Greve Fodbold (1)
6
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
11:00
B. 1973, Herlev
13
BK Vest, Rødovre
4
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
11:30
KB (2)
4
Bk Fix
2
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
16:00
Dragør Bk.
2
FFB
3
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
11:00
B. 1973, Herlev
1
FFB
2
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
11:15
AB Tårnby
4
KB (2)
9
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
14:45
Bk Fix
2
Dragør Bk.
6
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
15:00
BK Vest, Rødovre
0
Glostrup
2
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
10:15
Greve Fodbold (1)
0
Valby
4
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
09:45
Glostrup
B. 1973, Herlev
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
11:30
KB (2)
Greve Fodbold (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
12:15
FFB
Bk Fix
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
10:00
Dragør Bk.
AB Tårnby
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
09:45
Valby
BK Vest, Rødovre
ANN
|
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk