Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. nov 2019
10:00
FC Hornsherred
1
Allerød Fodbold Klub
3
|
|||||||||||||||||||
16. nov 2019
13:15
Lyngby Boldklub 1921
5
FFBU13Piger
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
10:00
B93
1
Hareskov IF
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
11:30
Fredensborg BI
4
Nørrebro United
0
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
12:00
Husum Bk
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2019
23:59
Oversidder
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
10:10
Hareskov IF
1
Lyngby Boldklub 1921
2
|
|||||||||||||||||||
11. dec 2019
23:59
FC Hornsherred
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
10:00
B93
1
Nørrebro United
10
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
12:15
FFBU13Piger
3
Hareskov IF
3
|
|||||||||||||||||||
14. dec 2019
13:15
Lyngby Boldklub 1921
4
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
15. dec 2019
11:00
Nørrebro United
0
FC Hornsherred
0
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
13:00
Allerød Fodbold Klub
5
B93
2
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2020
12:00
Husum Bk
3
Fredensborg BI
0
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
11:30
Nørrebro United
5
Lyngby Boldklub 1921
3
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
12:00
Fredensborg BI
3
FC Hornsherred
0
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
12:15
FFBU13Piger
3
Husum Bk
3
|
|||||||||||||||||||
25. jan 2020
23:59
Oversidder
B93
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
09:30
Allerød Fodbold Klub
0
FFBU13Piger
2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
11:15
Hareskov IF
2
Husum Bk
0
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2020
23:59
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
11:30
B93
1
Fredensborg BI
7
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:00
Hareskov IF
3
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
12:00
Husum Bk
5
FC Hornsherred
8
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
14:45
FFBU13Piger
0
Nørrebro United
2
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2020
17:00
Nørrebro United
0
Hareskov IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2020
23:59
Oversidder
FFBU13Piger
|
|||||||||||||||||||
09. feb 2020
11:00
Allerød Fodbold Klub
Husum Bk
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. feb 2020
13:00
Fredensborg BI
2
Lyngby Boldklub 1921
4
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
08:45
Lyngby Boldklub 1921
4
FC Hornsherred
0
|
|||||||||||||||||||
29. feb 2020
10:00
Allerød Fodbold Klub
1
Nørrebro United
2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
11:15
Hareskov IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
12:00
Husum Bk
3
B93
3
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
14:45
FFBU13Piger
0
Fredensborg BI
9
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2020
15:00
Fredensborg BI
0
Hareskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
12:00
Husum Bk
1
Nørrebro United
2
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2020
23:59
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2020
10:00
Allerød Fodbold Klub
Fredensborg BI
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
08:45
Lyngby Boldklub 1921
Husum Bk
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
10:00
Nørrebro United
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2020
11:15
Hareskov IF
FC Hornsherred
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. mar 2020
10:00
FFBU13Piger
B93
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. mar 2020
17:30
FC Hornsherred
FFBU13Piger
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. mar 2020
10:00
B93
Lyngby Boldklub 1921
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2020
17:30
FC Hornsherred
B93
ANN
|
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk