MENU

VinterBold U12 Drenge 2 (08) 8v8, Pulje 5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
831843
09-11 2019
Kl. 11:00
Nivå-Kokkedal FK 1 Melby-Liseleje IF 1 Karsemosegård Kunstgræs
831841 ma
11-11 2019
Kl. 23:59
Oversidder Hørsholm-Usserød IK 2
831844 ma
11-11 2019
Kl. 23:59
Ølstykke FC 1 Oversidder Ølstykke Stadion
831842
23-11 2019
Kl. 10:30
Espergærde IF 1 Helsingør IF Fodbold 1 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
831848 ma
25-11 2019
Kl. 23:59
Helsingør IF Fodbold 1 Oversidder Helsingør Idrætspark
831849 ma
25-11 2019
Kl. 23:59
Oversidder Espergærde IF 1
831845
30-11 2019
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF 1 Ølstykke FC 1 Hundested Stadion Kunstgræs
831847
30-11 2019
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 2 FFB 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
831846
01-12 2019
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
831840
08-12 2019
Kl. 12:15
FFB 1 Allerød Fodbold Klub 1 Frederikssund Stadion Kunstgræs
831852 ma
09-12 2019
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
831850
14-12 2019
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF 1 Allerød Fodbold Klub 1 Hundested Stadion Kunstgræs
831853
14-12 2019
Kl. 10:00
Nivå-Kokkedal FK 1 Hørsholm-Usserød IK 2 Karsemosegård Kunstgræs
831854
15-12 2019
Kl. 10:00
Ølstykke FC 1 Espergærde IF 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
831851
15-12 2019
Kl. 12:15
FFB 1 Helsingør IF Fodbold 1 Frederikssund Stadion Kunstgræs
832307 ma
06-01 2020
Kl. 23:59
Espergærde IF 1 Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
832309 ma
06-01 2020
Kl. 23:59
Oversidder FFB 1
832120
11-01 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 2 Melby-Liseleje IF 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
832119
11-01 2020
Kl. 11:30
Allerød Fodbold Klub 1 Ølstykke FC 1 Allerød Idrætspark Kunstgræs
832308
11-01 2020
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Helsingør Idrætspark
832313 ma
20-01 2020
Kl. 23:59
Nivå-Kokkedal FK 1 Oversidder Karsemosegård Kunstgræs
832314 ma
20-01 2020
Kl. 23:59
Ølstykke FC 1 Oversidder Ølstykke Stadion
832310
25-01 2020
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF 1 Helsingør IF Fodbold 1 Hundested Stadion Kunstgræs
832311
25-01 2020
Kl. 12:15
FFB 1 Espergærde IF 1 Frederikssund Stadion Kunstgræs
832312
26-01 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 1 Hørsholm-Usserød IK 2 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
832315 ma
24-02 2020
Kl. 23:59
Oversidder FFB 1
832319 ma
24-02 2020
Kl. 23:59
Oversidder Melby-Liseleje IF 1
832316
29-02 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 2 Ølstykke FC 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
832317
29-02 2020
Kl. 11:00
Espergærde IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
832318
29-02 2020
Kl. 12:00
Helsingør IF Fodbold 1 Allerød Fodbold Klub 1 Helsingør Idrætspark
832379 ma
02-03 2020
Kl. 23:59
Nivå-Kokkedal FK 1 Oversidder Karsemosegård Kunstgræs
832320
07-03 2020
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF 1 Espergærde IF 1 Hundested Stadion Kunstgræs
832321
07-03 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 1 Oversidder Allerød Idrætspark
832322
07-03 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 2 Helsingør IF Fodbold 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
832380
08-03 2020
Kl. 10:00
Ølstykke FC 1 FFB 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
832382 ma
09-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder Melby-Liseleje IF 1
832385 ma
09-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder Hørsholm-Usserød IK 2
832383
14-03 2020
Kl. 11:00
Espergærde IF 1 Allerød Fodbold Klub 1 Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
832381
15-03 2020
Kl. 12:15
FFB 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Frederikssund Stadion Kunstgræs
832384
15-03 2020
Kl. 15:00
Ølstykke FC 1 Helsingør IF Fodbold 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
832390 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
Helsingør IF Fodbold 1 Oversidder Helsingør Idrætspark
832386
21-03 2020
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF 1 FFB 1 Hundested Stadion Kunstgræs
832387
21-03 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 1 Oversidder Allerød Idrætspark
832388
21-03 2020
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK 2 Espergærde IF 1 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
832389
21-03 2020
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK 1 Ølstykke FC 1 Karsemosegård Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind