MENU

VinterBold U12 Drenge 2 (08) 8v8, Pulje 6 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
832400
10-11 2019
Kl. 10:00
Sundby BK 2 B 1903 2 Sundby/Kløvermarken
832392 ma
11-11 2019
Kl. 23:59
Oversidder B 1908 3
832394 ma
11-11 2019
Kl. 23:59
Oversidder BK Hekla 2
832391
16-11 2019
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 1 FA 2000 2 Lyngby Stadion
832393
16-11 2019
Kl. 15:00
B 1903 2 Virum-Sorgenfri BK 2 B1903
832395
24-11 2019
Kl. 11:00
HB 1 Sundby BK 2 Kunst, Fælledparken
832397 ma
25-11 2019
Kl. 23:59
FA 2000 2 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
832399 fr
29-11 2019
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK 2 Oversidder Virumgård kunstgræsbane
832398
01-12 2019
Kl. 13:00
B 1908 3 Lyngby Boldklub 1921 1 Sundby Idrætspark
832396
08-12 2019
Kl. 10:30
BK Hekla 2 HB 1 Kunstbane 2, Kløvermarken
832403 ma
09-12 2019
Kl. 23:59
Oversidder Sundby BK 2
832404 ma
09-12 2019
Kl. 23:59
Oversidder B 1908 3
832405 ma
09-12 2019
Kl. 23:59
HB 1 B 1903 2 Kunst, Fælledparken
832401
14-12 2019
Kl. 10:45
BK Hekla 2 FA 2000 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
832402
14-12 2019
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Lyngby Stadion
832408 ma
06-01 2020
Kl. 23:59
B 1903 2 Oversidder B1903
832410
11-01 2020
Kl. 08:45
Sundby BK 2 Lyngby Boldklub 1921 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
832406
11-01 2020
Kl. 10:00
FA 2000 2 HB 1 Kunst, Jens Jessens Vej
832409
11-01 2020
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK 2 Oversidder Virumgård kunstgræsbane
832407
19-01 2020
Kl. 10:00
B 1908 3 BK Hekla 2 Sundby Idrætspark
832414 ma
20-01 2020
Kl. 23:59
Oversidder Sundby BK 2
832415 ma
20-01 2020
Kl. 23:59
HB 1 Oversidder Kunst, Fælledparken
832413
25-01 2020
Kl. 10:00
FA 2000 2 B 1908 3 Kunst, Jens Jessens Vej
832411
26-01 2020
Kl. 10:30
BK Hekla 2 Virum-Sorgenfri BK 2 Kunst, Hekla park
832412
26-01 2020
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub 1921 1 B 1903 2 Lyngby Stadion
832416 ma
24-02 2020
Kl. 23:59
Oversidder Lyngby Boldklub 1921 1
832418 ma
24-02 2020
Kl. 23:59
B 1903 2 Oversidder B1903
832420
29-02 2020
Kl. 08:45
Sundby BK 2 BK Hekla 2 Kunst, Sundby/Kløvermarken
832419
29-02 2020
Kl. 09:15
Virum-Sorgenfri BK 2 FA 2000 2 Virumgård kunstgræsbane
832417
01-03 2020
Kl. 13:00
B 1908 3 HB 1 Sundby Idrætspark
832424 ma
02-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
832425 ma
02-03 2020
Kl. 23:59
HB 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Kunst, Fælledparken
832422
07-03 2020
Kl. 10:00
FA 2000 2 Sundby BK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
832421
08-03 2020
Kl. 10:45
BK Hekla 2 B 1903 2 Kunst, Hekla park
832423
08-03 2020
Kl. 13:00
B 1908 3 Virum-Sorgenfri BK 2 Sundby Idrætspark
832426 ma
09-03 2020
Kl. 23:59
Lyngby Boldklub 1921 1 Oversidder Lyngby Stadion
832427 ma
09-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder BK Hekla 2
832429 on
11-03 2020
Kl. 16:50
HB 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Kunst, Fælledparken
832430
14-03 2020
Kl. 08:45
Sundby BK 2 B 1908 3 Kunst, Sundby/Kløvermarken
832428
14-03 2020
Kl. 10:00
B 1903 2 FA 2000 2 B1903
832432 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
FA 2000 2 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
832434 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
Oversidder HB 1
832431
21-03 2020
Kl. 12:30
BK Hekla 2 Lyngby Boldklub 1921 1 Kunst, Hekla park
832435
22-03 2020
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK 2 Sundby BK 2 Virumgård kunstgræsbane
832433
22-03 2020
Kl. 13:00
B 1908 3 B 1903 2 Sundby Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind