MENU

VinterBold U12 Drenge 2 (08) 8v8, Pulje 8 (Kbh) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
832466
16-11 2019
Kl. 10:00
GVI 2 Nørrebro United 1 Kunst, GVI. Nymosen
832467
16-11 2019
Kl. 11:45
BK Skjold 1 BK Union 1 Kunst, Lundehusparken
832470
16-11 2019
Kl. 12:30
Fremad Valby 1 Kastrup BK 1 Kunst, Valby IP, tribunen
832468
17-11 2019
Kl. 11:15
B93 3 KB 4 Kunst, B93
832469
24-11 2019
Kl. 11:30
CIK 1 Valby BK 1 Holmens IA
832475 fr
29-11 2019
Kl. 17:30
Kastrup BK 1 B93 3 Kunst, John Tranums Alle
832474 fr
29-11 2019
Kl. 17:45
KB 4 BK Skjold 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
832471
30-11 2019
Kl. 15:00
Valby BK 1 Fremad Valby 1 Kunst, Valby IP, tribunen
832472
01-12 2019
Kl. 13:30
Nørrebro United 1 CIK 1 Kunst, Mimersparken
832473
01-12 2019
Kl. 15:00
BK Union 1 GVI 2 Kunst, Genforeningspladsen
832476
14-12 2019
Kl. 09:45
Valby BK 1 Nørrebro United 1 Kunst, Valby IP, tribunen
832478
14-12 2019
Kl. 11:15
BK Skjold 1 Kastrup BK 1 Kunst, Ryparken
832480
14-12 2019
Kl. 12:00
Fremad Valby 1 B93 3 Valby IP, tribunen
832477
15-12 2019
Kl. 10:00
GVI 2 KB 4 Kunst, GVI. Nymosen
832479
15-12 2019
Kl. 10:45
CIK 1 BK Union 1 Kunstbane 1, Kløvermarken
832485 fr
10-01 2020
Kl. 17:30
Kastrup BK 1 GVI 2 Kunst, John Tranums Alle
832484
11-01 2020
Kl. 10:00
KB 4 CIK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
832483
12-01 2020
Kl. 10:00
B93 3 BK Skjold 1 Kunst, B93
832481
12-01 2020
Kl. 13:30
Nørrebro United 1 Fremad Valby 1 Kunst, Mimersparken
832482
12-01 2020
Kl. 15:00
BK Union 1 Valby BK 1 Kunst, Genforeningspladsen
832486
19-01 2020
Kl. 11:00
Valby BK 1 KB 4 Kunst, Valby IP, tribunen
832487
25-01 2020
Kl. 10:00
GVI 2 B93 3 Kunst, GVI. Nymosen
832490
25-01 2020
Kl. 11:15
Fremad Valby 1 BK Skjold 1 Kunst, Valby IP, tribunen
832488
25-01 2020
Kl. 12:30
Nørrebro United 1 BK Union 1 Kunst, Mimersparken
832489
26-01 2020
Kl. 10:45
CIK 1 Kastrup BK 1 Kløvermarken
832495 fr
28-02 2020
Kl. 17:30
Kastrup BK 1 Valby BK 1 Kunst, John Tranums Alle
832494
29-02 2020
Kl. 10:00
KB 4 Nørrebro United 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
832493
29-02 2020
Kl. 11:30
B93 3 CIK 1 Kunst, B93
832491
01-03 2020
Kl. 10:00
BK Skjold 1 GVI 2 Kunst, Ryparken
832492
01-03 2020
Kl. 15:00
BK Union 1 Fremad Valby 1 Kunst, Genforeningspladsen
832499 fr
06-03 2020
Kl. 17:30
CIK 1 BK Skjold 1 Holmens IA
832496
07-03 2020
Kl. 09:45
Valby BK 1 B93 3 Kunst, Valby IP, tribunen
832500
07-03 2020
Kl. 10:15
Fremad Valby 1 GVI 2 Kunst, Valby IP, tribunen
832497
08-03 2020
Kl. 13:30
Nørrebro United 1 Kastrup BK 1 Kunst, Mimersparken
832498
08-03 2020
Kl. 15:00
BK Union 1 KB 4 Kunst, Genforeningspladsen
832535 fr
13-03 2020
Kl. 17:30
Kastrup BK 1 BK Union 1 Kunst, John Tranums Alle
832501
14-03 2020
Kl. 10:00
GVI 2 CIK 1 Kunst, GVI. Nymosen
832534
14-03 2020
Kl. 11:00
Fremad Valby 1 KB 4 Kunst, Valby IP, tribunen
832502
15-03 2020
Kl. 10:00
BK Skjold 1 Valby BK 1 Kunst, Ryparken
832533
15-03 2020
Kl. 10:00
B93 3 Nørrebro United 1 Kunst, B93
832536
21-03 2020
Kl. 09:45
Valby BK 1 GVI 2 Kunst, Valby IP, tribunen
832540
21-03 2020
Kl. 11:30
KB 4 Kastrup BK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
832537
21-03 2020
Kl. 14:00
Nørrebro United 1 BK Skjold 1 Kunst, Mimersparken
832539
22-03 2020
Kl. 10:00
CIK 1 Fremad Valby 1 Holmens IA
832538
22-03 2020
Kl. 15:00
BK Union 1 B93 3 Kunst, Genforeningspladsen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind