MENU

U16 Drenge 3 x 25 min. - Vinterturnering 11:11 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
533768
02-11 2019
Kl. 11:00
Oversidder Mejrup GU (L3)
533769
02-11 2019
Kl. 11:15
Skive IK (U17DrL3) Herning Fremad (U17DrL3) Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
3 - 7
533843
02-11 2019
Kl. 14:00
Hammerum IF (L5) Oversidder Hammerum Kunstgræsbane 2
533770
03-11 2019
Kl. 14:15
Måbjerg IF (L3) Viborg FF (L3) Holstebro Kunstgræsbane
0 - 0
533842
03-11 2019
Kl. 16:00
Snejbjerg SG&I (L4) Eastside Viborg (L5) Snejbjerg Kunstgræs
4 - 0
533771
09-11 2019
Kl. 12:00
Bjerringbro IF (L5) Brande IF (L4) Bjerringbro Idrætspark
2 - 1
807077 to
21-11 2019
Kl. 19:15
Viborg FF (L3) Snejbjerg SG&I (L4) Viborg FF´s anlæg
2 - 2
807078
23-11 2019
Kl. 11:00
Oversidder Bjerringbro IF (L5)
807076
23-11 2019
Kl. 11:00
Brande IF (L4) Måbjerg IF (L3) Brande Kunstgræsbane
1 - 3
807073
23-11 2019
Kl. 13:00
Herning Fremad (U17DrL3) Oversidder Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
807079
23-11 2019
Kl. 13:30
Eastside Viborg (L5) Hammerum IF (L5) Overlund kunststofbane
6 - 0
807074
24-11 2019
Kl. 11:00
Mejrup GU (L3) Skive IK (U17DrL3) Mejrup Kultur & Fritidscenter
2 - 0
732806
08-12 2019
Kl. 12:00
Bjerringbro IF (L5) Viborg FF (L3) Bjerringbro Idrætspark
0 - 4
732805
08-12 2019
Kl. 14:00
Hammerum IF (L5) Brande IF (L4) Hammerum Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

732807
14-12 2019
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
588108
14-12 2019
Kl. 13:30
Måbjerg IF (L3) Herning Fremad (U17DrL3) Holstebro Kunstgræsbane
1 - 7
732804
14-12 2019
Kl. 14:00
Snejbjerg SG&I (L4) Mejrup GU (L3) Snejbjerg Kunstgræs
3 - 3
588107
15-12 2019
Kl. 15:00
Skive IK (U17DrL3) Eastside Viborg (L5) Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
3 - 1
490178
25-01 2020
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
490174
25-01 2020
Kl. 11:00
Viborg FF (L3) Skive IK (U17DrL3) Viborg FF´s anlæg
UHT

Udehold taberdømt

490176
25-01 2020
Kl. 11:00
Bjerringbro IF (L5) Hammerum IF (L5) Bjerringbro Idrætspark
2 - 0
490173
25-01 2020
Kl. 11:20
Mejrup GU (L3) Herning Fremad (U17DrL3) Mejrup Kultur & Fritidscenter
3 - 8
490177
25-01 2020
Kl. 13:00
Eastside Viborg (L5) Brande IF (L4) Overlund kunststofbane
2 - 1
490175
25-01 2020
Kl. 14:00
Snejbjerg SG&I (L4) Måbjerg IF (L3) Snejbjerg Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

959017
22-02 2020
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
953813
22-02 2020
Kl. 11:00
Viborg FF (L3) Mejrup GU (L3) Viborg FF´s anlæg
1 - 2
953893
22-02 2020
Kl. 11:00
Brande IF (L4) Hammerum IF (L5) Brande Kunstgræsbane
HHT

Hjemmehold taberdømt

946408
22-02 2020
Kl. 15:00
Herning Fremad (U17DrL3) Skive IK (U17DrL3) Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
7 - 1
953892
22-02 2020
Kl. 16:00
Måbjerg IF (L3) Eastside Viborg (L5) Holstebro Kunstgræsbane
1 - 5
953896
23-02 2020
Kl. 15:00
Snejbjerg SG&I (L4) Bjerringbro IF (L5) Snejbjerg Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 påmail eller på tlf: 8939 9920

Log ind