MENU

U15 Drenge 3 x 25 min. - Vinterturnering 11:11 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
533968
02-11 2019
Kl. 11:00
Koldby/Hørdum IF (L4) Hammerum IF (L3) Hørdum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

534009
02-11 2019
Kl. 11:00
Mejrup GU (U16Pi1) Oversidder Mejrup Kultur & Fritidscenter
533844
ti
05-11 2019
Kl. 17:00
KLG (L3) Snejbjerg SG&I (L4) Snejbjerg Kunstgræs
1 - 4
534007
fr
08-11 2019
Kl. 19:00
Skive IK (L5) Vildbjerg SF (U16Pi1) Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
5 - 1
534008
09-11 2019
Kl. 11:00
Skjern GF (L5) (2) Ikast FC (L4) (2) Skjern Idrætspark
2 - 5
533970
09-11 2019
Kl. 11:00
Tjørring IF (L4) Oversidder Hessel Arena Kunstgræs 1
533969
09-11 2019
Kl. 16:00
Ikast FC (L3) (1) Skjern GF (L3) (1) Ikast FC Stadion Allé
3 - 0
807080
23-11 2019
Kl. 11:00
Skjern GF (L3) (1) KLG (L3) Skjern Idrætspark
3 - 5
807083
23-11 2019
Kl. 13:00
Vildbjerg SF (U16Pi1) Tjørring IF (L4) Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2 - 2
807085
24-11 2019
Kl. 11:00
Koldby/Hørdum IF (L4) Skive IK (L5) Hørdum Stadion
5 - 4
807086
24-11 2019
Kl. 11:00
Herning Fremad (L5) Skjern GF (L5) (2) Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
0 - 5
807084
fr
29-11 2019
Kl. 18:30
Ikast FC (L4) (2) Mejrup GU (U16Pi1) Ikast FC Stadion Allé
3 - 1
807082
30-11 2019
Kl. 11:00
Oversidder Ikast FC (L3) (1)
807081
ti
03-12 2019
Kl. 18:00
Snejbjerg SG&I (L4) Hammerum IF (L3) Snejbjerg Kunstgræs
3 - 0
732810 on
11-12 2019
Kl. 18:30
Ikast FC (L3) (1) Snejbjerg SG&I (L4) Ikast FC Stadion Allé
5 - 0
732812
14-12 2019
Kl. 11:00
Skjern GF (L3) (1) Tjørring IF (L4) Skjern Idrætspark
4 - 0
732811
14-12 2019
Kl. 12:30
Vildbjerg SF Koldby/Hørdum IF (L4) Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2 - 0
732813
14-12 2019
Kl. 13:00
Skive IK (L5) Ikast FC (L4) (2) Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
0 - 4
732809
14-12 2019
Kl. 14:00
Hammerum IF (L3) KLG (L3) Hammerum Kunstgræsbane 1
2 - 5
732814
15-12 2019
Kl. 11:00
Skjern GF (L5) (2) Vildbjerg SF (U16Pi1) Skjern Kunstgræsbane
3 - 1
733763
11-01 2020
Kl. 11:00
Mejrup GU (U16Pi1) Herning Fremad (L5) Mejrup Kultur & Fritidscenter
ANN
490182
25-01 2020
Kl. 11:00
Koldby/Hørdum IF (L4) Mejrup GU (U16Pi1) Skyum Idrætsefterskole Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

490183
25-01 2020
Kl. 11:00
Snejbjerg SG&I (L4) Skive IK (L5) Snejbjerg Kunstgræs
3 - 1
490184
25-01 2020
Kl. 11:00
Tjørring IF (L4) Skjern GF (L5) (2) Hessel Arena
7 - 2
490185
25-01 2020
Kl. 11:00
Vildbjerg SF Herning Fremad (L5) Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
8 - 2
490179
25-01 2020
Kl. 13:30
Ikast FC (L3) (1) KLG (L3) Ikast FC Stadion Allé
4 - 1
490180
25-01 2020
Kl. 14:00
Hammerum IF (L3) Skjern GF (L3) (1) Hammerum Kunstgræsbane 1
3 - 6
490181
02-02 2020
Kl. 11:00
Vildbjerg SF (U16Pi1) Ikast FC (L4) (2) Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1 - 5
959024 ma
17-02 2020
Kl. 19:15
Herning Fremad (L5) Vildbjerg SF (U16Pi1) Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
6 - 3
959022
22-02 2020
Kl. 11:00
Skive IK (L5) Koldby/Hørdum IF (L4) Egeris Kunstgræsbane (Bane 7)
HHT

Hjemmehold taberdømt

959019
22-02 2020
Kl. 11:00
Ikast FC (L4) (2) Hammerum IF (L3) Ikast FC Stadion Allé
2 - 4
959020
22-02 2020
Kl. 13:00
Snejbjerg SG&I (L4) KLG (L3) Snejbjerg Kunstgræs
959023
23-02 2020
Kl. 13:30
Skjern GF (L5) (2) Vildbjerg SF Skjern Kunstgræsbane
0 - 1
959018
29-02 2020
Kl. 10:00
Skjern GF (L3) (1) Ikast FC (L3) (1) Skjern Kunstgræsbane
3 - 7
959021 on
04-03 2020
Kl. 18:30
Mejrup GU (U16Pi1) Tjørring IF (L4) Mejrup Kultur & Fritidscenter
0 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 påmail eller på tlf: 8939 9920

Log ind