|
777743
|
lø09-11 2019
|
18:00
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
HHT
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
HHT
|
|
777744
|
lø09-11 2019
|
18:10
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
|
777745
|
lø09-11 2019
|
18:20
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
UHT
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
|
777746
|
lø09-11 2019
|
18:30
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
2
|
|
777747
|
lø09-11 2019
|
18:40
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
777748
|
lø09-11 2019
|
18:50
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
HHT
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
|
777749
|
lø09-11 2019
|
19:00
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
4
|
|
777750
|
lø09-11 2019
|
19:10
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
UHT
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
777751
|
lø09-11 2019
|
19:20
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
777752
|
lø09-11 2019
|
19:30
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
5
|
|
|
777195
|
sø08-12 2019
|
15:40
|
|
|
Hvalsø Hallerne
Hal 2 |
|
Hvalsø IF
|
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
1
|
|
777196
|
sø08-12 2019
|
15:50
|
|
|
Hvalsø Hallerne
Hal 2 |
HMH
|
Hvalsø IF
|
|
|
777197
|
sø08-12 2019
|
16:00
|
|
|
Hvalsø Hallerne
Hal 2 |
|
Hvalsø IF
|
|
|
777198
|
sø08-12 2019
|
16:10
|
|
|
Hvalsø Hallerne
Hal 2 |
|
Hvalsø IF
|
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
5
|
|
777199
|
sø08-12 2019
|
16:20
|
|
|
Hvalsø Hallerne
Hal 2 |
UMH
|
Hvalsø IF
|
|
|
777200
|
sø08-12 2019
|
16:30
|
|
|
Hvalsø Hallerne
Hal 2 |
|
Hvalsø IF
|
|
|
777201
|
sø08-12 2019
|
16:40
|
|
|
Hvalsø Hallerne
Hal 2 |
|
Hvalsø IF
|
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
4
|
|
777202
|
sø08-12 2019
|
16:50
|
|
|
Hvalsø Hallerne
Hal 2 |
UMH
|
Hvalsø IF
|
|
|
777203
|
sø08-12 2019
|
17:00
|
|
|
Hvalsø Hallerne
Hal 2 |
|
Hvalsø IF
|
|
|
777204
|
sø08-12 2019
|
17:10
|
|
|
Hvalsø Hallerne
Hal 2 |
HMH
|
Hvalsø IF
|
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
HMH
|
Indledende: 25 hold.
A = 10 hold forbliver i række A til mellemrunden 18 eller 19 januar 2020.
B = 15 hold rykker ned i række B til mellemrunden 18 eller 19 januar 2020.
A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 29 februar eller 1. marts 2020 i Roskilde Hallerne.
B rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 29 februar eller 1. marts 2020 i Roskilde Hallerne