MENU

Indendørs U13 drenge (07) håndboldmål B, Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
774528
10-11 2019
Kl. 12:20
Kr. Værløse IF Tune IF Tune Hallen
1 - 4
Tune IF
774529
10-11 2019
Kl. 12:30
Himmelev-Veddelev BK (1) Espergærde IF Tune Hallen
2 - 4
Tune IF
774530
10-11 2019
Kl. 12:40
Hårlev BK (1) Kr. Værløse IF Tune Hallen
2 - 4
Tune IF
774531
10-11 2019
Kl. 12:50
Tune IF Himmelev-Veddelev BK (1) Tune Hallen
2 - 2
Tune IF
774532
10-11 2019
Kl. 13:00
Espergærde IF Hårlev BK (1) Tune Hallen
10 - 1
Tune IF
774533
10-11 2019
Kl. 13:10
Kr. Værløse IF Himmelev-Veddelev BK (1) Tune Hallen
2 - 5
Tune IF
774534
10-11 2019
Kl. 13:20
Hårlev BK (1) Tune IF Tune Hallen
2 - 10
Tune IF
774535
10-11 2019
Kl. 13:30
Espergærde IF Kr. Værløse IF Tune Hallen
3 - 1
Tune IF
774536
10-11 2019
Kl. 13:40
Himmelev-Veddelev BK (1) Hårlev BK (1) Tune Hallen
7 - 4
Tune IF
774537
10-11 2019
Kl. 13:50
Tune IF Espergærde IF Tune Hallen
4 - 4
Tune IF
774538
08-12 2019
Kl. 10:40
Tune IF Kr. Værløse IF Tune Hallen
0 - 3
Tune IF
774539
08-12 2019
Kl. 10:50
Espergærde IF Himmelev-Veddelev BK (1) Tune Hallen Bane 1
UMH
Tune IF
774540
08-12 2019
Kl. 11:00
Kr. Værløse IF Hårlev BK (1) Tune Hallen
7 - 2
Tune IF
774541
08-12 2019
Kl. 11:10
Himmelev-Veddelev BK (1) Tune IF Tune Hallen Bane 1
HMH
Tune IF
774542
08-12 2019
Kl. 11:20
Hårlev BK (1) Espergærde IF Tune Hallen
3 - 6
Tune IF
774543
08-12 2019
Kl. 11:30
Himmelev-Veddelev BK (1) Kr. Værløse IF Tune Hallen Bane 1
HMH
Tune IF
774544
08-12 2019
Kl. 11:40
Tune IF Hårlev BK (1) Tune Hallen
5 - 2
Tune IF
774545
08-12 2019
Kl. 11:50
Kr. Værløse IF Espergærde IF Tune Hallen
4 - 2
Tune IF
774546
08-12 2019
Kl. 12:00
Hårlev BK (1) Himmelev-Veddelev BK (1) Tune Hallen Bane 1
UMH
Tune IF
774547
08-12 2019
Kl. 12:10
Espergærde IF Tune IF Tune Hallen
7 - 4
Tune IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366
Indledende B rækken 10 hold og C rækken 20 hold.
B= 8 hold til række A mellemrunden og 2 hold til B mellemrunden.
C= 7 hold til række A til mellemrunden og 15 hold til B mellemrunden.

Mellemrunden: Spilles i weekenden 18 eller 19. januar 2020.
A rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 29 februar eller 1. marts 2020 i Roskilde Hallerne  
B rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 29 februar eller 1. marts 2020 i Roskilde Hallerne 

Log ind