|
766433
|
lø09-11 2019
|
13:00
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
766434
|
lø09-11 2019
|
13:10
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
|
766435
|
lø09-11 2019
|
13:20
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
|
766436
|
lø09-11 2019
|
13:30
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
766437
|
lø09-11 2019
|
13:40
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
766438
|
lø09-11 2019
|
13:50
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
|
766439
|
lø09-11 2019
|
14:00
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
766440
|
lø09-11 2019
|
14:10
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
766441
|
lø09-11 2019
|
14:20
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
766442
|
lø09-11 2019
|
14:30
|
|
|
Hedehushallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
|
766443
|
sø01-12 2019
|
11:40
|
|
|
Gundsølillehallen
Hallen |
|
Gundsølille SGIF
|
|
|
766444
|
sø01-12 2019
|
11:50
|
|
|
Gundsølillehallen
Hallen |
|
Gundsølille SGIF
|
|
|
766445
|
sø01-12 2019
|
12:00
|
|
|
Gundsølillehallen
Hallen |
|
Gundsølille SGIF
|
|
|
766446
|
sø01-12 2019
|
12:10
|
|
|
Gundsølillehallen
Hallen |
|
Gundsølille SGIF
|
|
|
766447
|
sø01-12 2019
|
12:20
|
|
|
Gundsølillehallen
Hallen |
|
Gundsølille SGIF
|
|
|
766448
|
sø01-12 2019
|
12:30
|
|
|
Gundsølillehallen
Hallen |
|
Gundsølille SGIF
|
|
|
766449
|
sø01-12 2019
|
12:40
|
|
|
Gundsølillehallen
Hallen |
|
Gundsølille SGIF
|
|
|
766450
|
sø01-12 2019
|
12:50
|
|
|
Gundsølillehallen
Hallen |
|
Gundsølille SGIF
|
|
|
766451
|
sø01-12 2019
|
13:00
|
|
|
Gundsølillehallen
Hallen |
|
Gundsølille SGIF
|
|
|
766452
|
sø01-12 2019
|
13:10
|
|
|
Gundsølillehallen
Hallen |
|
Gundsølille SGIF
|
|
B= 12 hold til række A mellemrunden og 3 hold til B mellemrunden.
C= 3 hold til række A til mellemrunden og 12 hold til B mellemrunden.
Mellemrunden: Spilles i weekenden 18 eller 19. januar 2020.
A rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 29 februar eller 1. marts 2020 i Roskilde Hallerne
B rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 29 februar eller 1. marts 2020 i Roskilde Hallerne