|
398910
|
lø09-11 2019
|
11:40
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
401644
|
lø09-11 2019
|
11:50
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
|
401872
|
lø09-11 2019
|
12:00
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
|
401873
|
lø09-11 2019
|
12:10
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
401874
|
lø09-11 2019
|
12:20
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
401875
|
lø09-11 2019
|
12:30
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
|
402177
|
lø09-11 2019
|
12:40
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
402178
|
lø09-11 2019
|
12:50
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
402179
|
lø09-11 2019
|
13:00
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
402180
|
lø09-11 2019
|
13:10
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
|
402181
|
lø30-11 2019
|
16:20
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
402182
|
lø30-11 2019
|
16:30
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
HHT
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
402183
|
lø30-11 2019
|
16:40
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
402184
|
lø30-11 2019
|
16:50
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
HHT
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
402185
|
lø30-11 2019
|
17:00
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
UHT
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
402186
|
lø30-11 2019
|
17:10
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
HHT
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
402187
|
lø30-11 2019
|
17:20
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
402188
|
lø30-11 2019
|
17:30
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
UHT
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
402189
|
lø30-11 2019
|
17:40
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
UHT
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
402190
|
lø30-11 2019
|
17:50
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
HHT
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
U-17 Drenge
Indledende 5 hold i A rækken og 5 hold i B rækken. 4 hold fra indledende A kvalificerer sig til mellemrunde A, hvor de 2 bedste kvalificerer sig til Final Indoor 1 marts 2020. B rækken her spiller X hold fra A-B indledende spiller mellemrunde og 2 hold kvalificerer sig til Final Indoor 1 marts 2020.