|
416626
|
lø07-12 2019
|
14:20
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
416627
|
lø07-12 2019
|
14:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
|
416628
|
lø07-12 2019
|
14:40
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
|
416629
|
lø07-12 2019
|
14:50
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
416630
|
lø07-12 2019
|
15:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
416631
|
lø07-12 2019
|
15:10
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
|
416632
|
lø07-12 2019
|
15:20
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
416633
|
lø07-12 2019
|
15:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
416634
|
lø07-12 2019
|
15:40
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
416635
|
lø07-12 2019
|
15:50
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
Hylleholthallen |
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
|
416636
|
lø04-01 2020
|
14:00
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
416639
|
lø04-01 2020
|
14:10
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
416640
|
lø04-01 2020
|
14:20
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
416641
|
lø04-01 2020
|
14:30
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
416642
|
lø04-01 2020
|
14:40
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
416643
|
lø04-01 2020
|
14:50
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
416644
|
lø04-01 2020
|
15:00
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
416645
|
lø04-01 2020
|
15:10
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
416646
|
lø04-01 2020
|
15:20
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
416647
|
lø04-01 2020
|
15:30
|
|
|
Herfølge Hallen
Hallen |
|
Herfølge Boldklub
|
|
U-18 Piger
Indledende 10 hold. 4 hold fra indledende A kvalificerer sig til mellemrunde A semifinaler med fuld spilletid, hvor de 2 vindere kvalificerer sig til Final Indoor 28.2-1.3 marts i Roskilde hallerne. Øvrige til mellemrunde B, hvor de 2 bedste kvalificerer sig til finalerne til Final Indoor 29.2-1.-3 marts.