MENU

Futsal Herresjællandsserien (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
403334
10-11 2019
Kl. 14:00
Havdrup GI Rosenhøj BK Karlslunde-hallerne
10 - 0
Karlslunde IF
403353
10-11 2019
Kl. 15:00
Herstedøster IC Benløse IF Karlslunde-hallerne
3 - 3
Karlslunde IF
403354
10-11 2019
Kl. 16:00
Oversidder FC Fjordbold Karlslunde-hallerne Bane 4 Karlslunde IF
403355
10-11 2019
Kl. 17:00
Lynge-Broby IF Fårevejle BK Karlslunde-hallerne
5 - 6
Karlslunde IF
403360
24-11 2019
Kl. 14:00
Fårevejle BK Havdrup GI Tune Hallen
6 - 2
Tune IF
403361
24-11 2019
Kl. 15:00
FC Fjordbold Herstedøster IC Tune Hallen
4 - 3
Tune IF
403362
24-11 2019
Kl. 16:00
Benløse IF Oversidder Tune Hallen Tune IF
403363
24-11 2019
Kl. 17:00
Rosenhøj BK Lynge-Broby IF Tune Hallen
8 - 8
Tune IF
403322
01-12 2019
Kl. 13:00
Havdrup GI Benløse IF Bjørnehøjhallen
7 - 5
Annisse IF
403323
01-12 2019
Kl. 14:00
Herstedøster IC Fårevejle BK Bjørnehøjhallen
3 - 5
Annisse IF
403324
01-12 2019
Kl. 15:00
Oversidder Rosenhøj BK Bjørnehøjhallen Bane 1
UHT

Udehold taberdømt

Annisse IF
403325
01-12 2019
Kl. 16:00
Lynge-Broby IF FC Fjordbold Bjørnehøjhallen Bane 1
HHT

Hjemmehold taberdømt

Annisse IF
403318
15-12 2019
Kl. 12:00
FC Fjordbold Havdrup GI Borup Hallen
2 - 0
Borup IF Fodbold
403319
15-12 2019
Kl. 13:00
Rosenhøj BK Herstedøster IC Borup Hallen
2 - 9
Borup IF Fodbold
403320
15-12 2019
Kl. 14:00
Fårevejle BK Oversidder Borup Hallen Borup IF Fodbold
403321
15-12 2019
Kl. 14:00
Benløse IF Lynge-Broby IF Borup Hallen Bane 1
2 - 2
Borup IF Fodbold
403356
04-01 2020
Kl. 13:00
Havdrup GI Herstedøster IC Benløsehallen
10 - 3
Benløse IF
403357
04-01 2020
Kl. 14:00
Rosenhøj BK Benløse IF Benløsehallen
3 - 7
Benløse IF
403358
04-01 2020
Kl. 15:00
Oversidder Lynge-Broby IF Benløsehallen Benløse IF
403359
04-01 2020
Kl. 16:00
FC Fjordbold Fårevejle BK Benløsehallen
5 - 5
Benløse IF
403330
25-01 2020
Kl. 13:00
Herstedøster IC Oversidder Fløng Hallen Fløng-Hedehusene Fodbold
403331
25-01 2020
Kl. 14:00
Benløse IF FC Fjordbold Fløng Hallen
6 - 3
Fløng-Hedehusene Fodbold
403332
25-01 2020
Kl. 15:00
Lynge-Broby IF Havdrup GI Fløng Hallen
3 - 10
Fløng-Hedehusene Fodbold
403333
25-01 2020
Kl. 16:00
Fårevejle BK Rosenhøj BK Fløng Hallen Bane 1
UHT

Udehold taberdømt

Fløng-Hedehusene Fodbold
403326
02-02 2020
Kl. 12:00
Oversidder Havdrup GI Karlslunde-hallerne Karlslunde IF
403327
02-02 2020
Kl. 13:00
FC Fjordbold Rosenhøj BK Karlslunde-hallerne
UHT

Udehold taberdømt

Karlslunde IF
403328
02-02 2020
Kl. 14:00
Lynge-Broby IF Herstedøster IC Karlslunde-hallerne
5 - 16
Karlslunde IF
403329
02-02 2020
Kl. 15:00
Benløse IF Fårevejle BK Karlslunde-hallerne
0 - 12
Karlslunde IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

Futsal Herresenior Sjællandsserien.

Turneringsform 8 hold. Nummer 1 rykker op i Herre futsal division Øst fællesrække med DBU København. Nummer 7-8 rykker ned.

I tilfælde a

Log ind