Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. dec 2019
11:40
BSF
1
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
11:50
Farum BK
1
FC Helsingør Pige Talent
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
12:00
Nykøbing FC
Ringsted Pigefodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
12:10
FC Helsingør Pige Talent
0
BSF
2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
12:20
Allerød Fodbold Klub
Nykøbing FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
12:30
Ringsted Pigefodbold
2
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
12:40
FC Helsingør Pige Talent
3
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
12:50
BSF
1
Ringsted Pigefodbold
2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
13:00
Farum BK
Nykøbing FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
13:10
Allerød Fodbold Klub
1
Ringsted Pigefodbold
1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
13:20
Nykøbing FC
FC Helsingør Pige Talent
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
13:30
Farum BK
1
BSF
0
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
13:40
Ringsted Pigefodbold
0
FC Helsingør Pige Talent
0
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
13:50
Allerød Fodbold Klub
1
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
14:00
BSF
Nykøbing FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2020
12:30
Allerød Fodbold Klub
0
BSF
0
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2020
12:40
FC Helsingør Pige Talent
0
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2020
12:50
Ringsted Pigefodbold
0
Nykøbing FC
1
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2020
13:00
BSF
1
FC Helsingør Pige Talent
2
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2020
13:10
Nykøbing FC
0
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2020
13:20
Farum BK
0
Ringsted Pigefodbold
0
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2020
13:30
Allerød Fodbold Klub
1
FC Helsingør Pige Talent
2
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2020
13:40
Ringsted Pigefodbold
0
BSF
0
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2020
13:50
Nykøbing FC
2
Farum BK
3
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2020
14:00
Ringsted Pigefodbold
1
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2020
14:10
FC Helsingør Pige Talent
2
Nykøbing FC
0
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2020
14:20
BSF
0
Farum BK
0
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2020
14:30
FC Helsingør Pige Talent
0
Ringsted Pigefodbold
0
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2020
14:40
Farum BK
0
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
05. jan 2020
14:50
Nykøbing FC
0
BSF
0
|
U-14 Piger
Indledende 6 hold A og 10 hold B. 6 hold fra indledende A og 2 fra indledende B kvalificerer sig til mellemrunde A, hvor de 5 bedste kvalificerer sig til Final Indoor 28.2-1.3 marts i Roskilde hallerne. Øvrige hold til mellemrunde B, hvor 5 hold kvalificerer sig til Final Indoor 28.2-1.3 marts i Roskildehallerne.