MENU

U16 Drenge Futsal (04) , Pulje 3 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
385244
09-11 2019
Kl. 14:40
Benløse IF Fårevejle BK Fløng Hallen
1 - 0
Fløng-Hedehusene Fodbold
385245
09-11 2019
Kl. 14:50
Kirke Hyllinge IF Hvalsø/Lejre (1) Fløng Hallen
0 - 2
Fløng-Hedehusene Fodbold
385246
09-11 2019
Kl. 15:00
Oversidder Benløse IF Fløng Hallen Fløng-Hedehusene Fodbold
385247
09-11 2019
Kl. 15:10
Fårevejle BK Kirke Hyllinge IF Fløng Hallen
3 - 0
Fløng-Hedehusene Fodbold
385248
09-11 2019
Kl. 15:20
Hvalsø/Lejre (1) Oversidder Fløng Hallen Fløng-Hedehusene Fodbold
385249
09-11 2019
Kl. 15:30
Benløse IF Kirke Hyllinge IF Fløng Hallen
2 - 0
Fløng-Hedehusene Fodbold
385250
09-11 2019
Kl. 15:40
Oversidder Fårevejle BK Fløng Hallen Fløng-Hedehusene Fodbold
385251
09-11 2019
Kl. 15:50
Hvalsø/Lejre (1) Benløse IF Fløng Hallen
1 - 5
Fløng-Hedehusene Fodbold
385252
09-11 2019
Kl. 16:00
Kirke Hyllinge IF Oversidder Fløng Hallen Fløng-Hedehusene Fodbold
385253
09-11 2019
Kl. 16:10
Fårevejle BK Hvalsø/Lejre (1) Fløng Hallen
2 - 2
Fløng-Hedehusene Fodbold
980492
01-12 2019
Kl. 10:00
Fårevejle BK Benløse IF Tune Hallen
1 - 0
Tune IF
980493
01-12 2019
Kl. 10:10
Hvalsø/Lejre (1) Kirke Hyllinge IF Tune Hallen
2 - 0
Tune IF
980494
01-12 2019
Kl. 10:20
Benløse IF Oversidder Tune Hallen Tune IF
980495
01-12 2019
Kl. 10:30
Kirke Hyllinge IF Fårevejle BK Tune Hallen
0 - 2
Tune IF
980496
01-12 2019
Kl. 10:40
Oversidder Hvalsø/Lejre (1) Tune Hallen Tune IF
980497
01-12 2019
Kl. 10:50
Kirke Hyllinge IF Benløse IF Tune Hallen
0 - 5
Tune IF
980498
01-12 2019
Kl. 11:00
Fårevejle BK Oversidder Tune Hallen Tune IF
980499
01-12 2019
Kl. 11:10
Benløse IF Hvalsø/Lejre (1) Tune Hallen
3 - 1
Tune IF
980500
01-12 2019
Kl. 11:20
Oversidder Kirke Hyllinge IF Tune Hallen Tune IF
980508
01-12 2019
Kl. 11:30
Hvalsø/Lejre (1) Fårevejle BK Tune Hallen
0 - 1
Tune IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366

U-16 Drenge

Indledende 25 hold i rækken. 10 hold fra indledende kvalificerer sig til mellemrunde A, hvor de 5 bedste kvalificerer sig til Final Indoor. B rækken her spiller x antal fra B indledende B mellemrunde og 5 hold kvalificerer sig til Final Indoor 1 marts 2020.

Log ind