Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. jan 2020
13:16
Kauslunde IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
13:23
KRFK
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
13:30
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
13:37
Dalum IF
Kauslunde IF
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
13:44
Langeskov IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
13:51
KRFK
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
13:58
Tarup/Paarup IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
14:05
Kauslunde IF
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
14:12
ØB
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
14:19
Tarup/Paarup IF
KRFK
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
14:26
Dalum IF
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
14:33
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
Kauslunde IF
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
14:40
ØB
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
14:47
Dalum IF
KRFK
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
14:54
Langeskov IF
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
15:01
Tarup/Paarup IF
Kauslunde IF
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
15:08
KRFK
ØB
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
15:15
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
15:22
Tarup/Paarup IF
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
15:29
Kauslunde IF
KRFK
|
|||||||||||||||||||
12. jan 2020
15:36
Dalum IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
11:45
ØB
Kauslunde IF
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
11:52
Langeskov IF
KRFK
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
11:59
Tarup/Paarup IF
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
12:06
Kauslunde IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
12:13
ØB
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
12:20
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
KRFK
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
12:27
Dalum IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
12:34
Langeskov IF
Kauslunde IF
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
12:41
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
ØB
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
12:48
KRFK
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
12:55
Langeskov IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
13:02
Kauslunde IF
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
13:09
Tarup/Paarup IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
13:16
KRFK
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
13:23
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
13:30
Kauslunde IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
13:37
ØB
KRFK
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
13:44
Dalum IF
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
13:51
Langeskov IF
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
13:58
KRFK
Kauslunde IF
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
14:05
ØB
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
10:00
Kauslunde IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
10:07
KRFK
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
10:14
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
10:21
Dalum IF
Kauslunde IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
10:28
Langeskov IF
ØB
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
10:35
KRFK
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
10:42
Tarup/Paarup IF
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
10:49
Kauslunde IF
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
10:56
ØB
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:03
Tarup/Paarup IF
KRFK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:10
Dalum IF
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:17
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
Kauslunde IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:24
ØB
Tarup/Paarup IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:31
Dalum IF
KRFK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:38
Langeskov IF
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:45
Tarup/Paarup IF
Kauslunde IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:52
KRFK
ØB
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
11:59
Korup - Ubberud Ungdom - KUU
Dalum IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
12:06
Tarup/Paarup IF
Langeskov IF
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
12:13
Kauslunde IF
KRFK
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2020
12:20
Dalum IF
ØB
|
23.01.20: OKS trukket (overført til U10 drenge A/B). Langeskov IF indsat.
20.02.20: Kauslunde IF har meldt afbud til stævnet den 22. februar. Tårup deltager i stedet.