MENU

Inde - U9 drenge A (2011) - 2. halvdel (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
720507
12-01 2020
Kl. 13:16
MG & BK Tarup/Paarup IF (2) Aunslev-Hallen Aunslev IF
720510
12-01 2020
Kl. 13:23
Langeskov IF Dalum IF Aunslev-Hallen Aunslev IF
720518
12-01 2020
Kl. 13:30
Tarup/Paarup IF (1) O K S Aunslev-Hallen Aunslev IF
720520
12-01 2020
Kl. 13:37
Stjernen BK. MG & BK Aunslev-Hallen Aunslev IF
720523
12-01 2020
Kl. 13:44
Dalum IF Tarup/Paarup IF (2) Aunslev-Hallen Aunslev IF
720525
12-01 2020
Kl. 13:51
Langeskov IF Tarup/Paarup IF (1) Aunslev-Hallen Aunslev IF
720527
12-01 2020
Kl. 13:58
O K S Stjernen BK. Aunslev-Hallen Aunslev IF
720529
12-01 2020
Kl. 14:05
MG & BK Dalum IF Aunslev-Hallen Aunslev IF
720533
12-01 2020
Kl. 14:12
Tarup/Paarup IF (2) Tarup/Paarup IF (1) Aunslev-Hallen Aunslev IF
720535
12-01 2020
Kl. 14:19
O K S Langeskov IF Aunslev-Hallen Aunslev IF
720536
12-01 2020
Kl. 14:26
Stjernen BK. Dalum IF Aunslev-Hallen Aunslev IF
720646
12-01 2020
Kl. 14:33
Tarup/Paarup IF (1) MG & BK Aunslev-Hallen Aunslev IF
720647
12-01 2020
Kl. 14:40
Tarup/Paarup IF (2) O K S Aunslev-Hallen Aunslev IF
720651
12-01 2020
Kl. 14:47
Stjernen BK. Langeskov IF Aunslev-Hallen Aunslev IF
720742
12-01 2020
Kl. 14:54
Dalum IF Tarup/Paarup IF (1) Aunslev-Hallen Aunslev IF
720745
12-01 2020
Kl. 15:01
O K S MG & BK Aunslev-Hallen Aunslev IF
720763
12-01 2020
Kl. 15:08
Langeskov IF Tarup/Paarup IF (2) Aunslev-Hallen Aunslev IF
720766
12-01 2020
Kl. 15:15
Tarup/Paarup IF (1) Stjernen BK. Aunslev-Hallen Aunslev IF
720767
12-01 2020
Kl. 15:22
O K S Dalum IF Aunslev-Hallen Aunslev IF
720789
12-01 2020
Kl. 15:29
MG & BK Langeskov IF Aunslev-Hallen Aunslev IF
720792
12-01 2020
Kl. 15:36
Stjernen BK. Tarup/Paarup IF (2) Aunslev-Hallen Aunslev IF
720793
02-02 2020
Kl. 13:16
Tarup/Paarup IF (2) MG & BK Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
720807
02-02 2020
Kl. 13:23
Dalum IF Langeskov IF Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
720808
02-02 2020
Kl. 13:30
O K S Tarup/Paarup IF (1) Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
720813
02-02 2020
Kl. 13:37
MG & BK Stjernen BK. Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
720814
02-02 2020
Kl. 13:44
Tarup/Paarup IF (2) Dalum IF Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
720815
02-02 2020
Kl. 13:51
Tarup/Paarup IF (1) Langeskov IF Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
720823
02-02 2020
Kl. 13:58
Stjernen BK. O K S Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
720828
02-02 2020
Kl. 14:05
Dalum IF MG & BK Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
720829
02-02 2020
Kl. 14:12
Tarup/Paarup IF (1) Tarup/Paarup IF (2) Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
720849
02-02 2020
Kl. 14:19
Langeskov IF O K S Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
720947
02-02 2020
Kl. 14:26
Dalum IF Stjernen BK. Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
720948
02-02 2020
Kl. 14:33
MG & BK Tarup/Paarup IF (1) Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
721009
02-02 2020
Kl. 14:40
O K S Tarup/Paarup IF (2) Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
721529
02-02 2020
Kl. 14:47
Langeskov IF Stjernen BK. Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
721970
02-02 2020
Kl. 14:54
Tarup/Paarup IF (1) Dalum IF Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
721974
02-02 2020
Kl. 15:01
MG & BK O K S Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
721975
02-02 2020
Kl. 15:08
Tarup/Paarup IF (2) Langeskov IF Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
721980
02-02 2020
Kl. 15:15
Stjernen BK. Tarup/Paarup IF (1) Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
721981
02-02 2020
Kl. 15:22
Dalum IF O K S Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
722008
02-02 2020
Kl. 15:29
Langeskov IF MG & BK Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
722017
02-02 2020
Kl. 15:36
Tarup/Paarup IF (2) Stjernen BK. Ryslinge-Hallen Ryslinge BK
722034
29-02 2020
Kl. 13:16
MG & BK Tarup/Paarup IF (2) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
722035
29-02 2020
Kl. 13:23
Langeskov IF Dalum IF Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
722038
29-02 2020
Kl. 13:30
Tarup/Paarup IF (1) O K S Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
722045
29-02 2020
Kl. 13:37
Stjernen BK. MG & BK Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
722046
29-02 2020
Kl. 13:44
Dalum IF Tarup/Paarup IF (2) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
722048
29-02 2020
Kl. 13:51
Langeskov IF Tarup/Paarup IF (1) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
722052
29-02 2020
Kl. 13:58
O K S Stjernen BK. Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
722053
29-02 2020
Kl. 14:05
MG & BK Dalum IF Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
722055
29-02 2020
Kl. 14:12
Tarup/Paarup IF (2) Tarup/Paarup IF (1) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
722056
29-02 2020
Kl. 14:19
O K S Langeskov IF Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
740110
29-02 2020
Kl. 14:26
Stjernen BK. Dalum IF Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
740111
29-02 2020
Kl. 14:33
Tarup/Paarup IF (1) MG & BK Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
740112
29-02 2020
Kl. 14:40
Tarup/Paarup IF (2) O K S Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
740113
29-02 2020
Kl. 14:47
Stjernen BK. Langeskov IF Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
740114
29-02 2020
Kl. 14:54
Dalum IF Tarup/Paarup IF (1) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
740115
29-02 2020
Kl. 15:01
O K S MG & BK Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
740118
29-02 2020
Kl. 15:08
Langeskov IF Tarup/Paarup IF (2) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
740119
29-02 2020
Kl. 15:15
Tarup/Paarup IF (1) Stjernen BK. Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
740120
29-02 2020
Kl. 15:22
O K S Dalum IF Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
740121
29-02 2020
Kl. 15:29
MG & BK Langeskov IF Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
740122
29-02 2020
Kl. 15:36
Stjernen BK. Tarup/Paarup IF (2) Allested-Vejle Fritidscenter Allested U & IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn påmail eller på tlf: 6617 8218

06.01.20: MG & BK har meldt afbud til stævnet søndag den 12. januar.

06.01.20: Stjernen BK har meldt afbud til stævnet søndag den 12. januar.

21.01.20: MG & BK har meldt afbud til stævnet søndag den 2. februar.

23.01.20: Dalum IF har meldt afbud til stævnet søndag den 2. februar.

23.01.20: OKS har meldt afbud til stævnet søndag den 2. februar.

26.02.20: Stjernen BK har meldt afbud til stævnet lørdag den 29. februar. 

 

Log ind