MENU

Inde - U9 drenge B (2011) - 2. halvdel, Pulje 3 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
719710
12-01 2020
Kl. 10:00
Nr. Aaby IK MG & BK Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719711
12-01 2020
Kl. 10:07
Flemløse BK Glamsbjerg IF Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719712
12-01 2020
Kl. 10:14
Assens FC Verninge IF Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719714
12-01 2020
Kl. 10:21
Aarup BK Nr. Aaby IK Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719718
12-01 2020
Kl. 10:28
Glamsbjerg IF MG & BK Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719720
12-01 2020
Kl. 10:35
Flemløse BK Assens FC Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719723
12-01 2020
Kl. 10:42
Verninge IF Aarup BK Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719724
12-01 2020
Kl. 10:49
Nr. Aaby IK Glamsbjerg IF Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719726
12-01 2020
Kl. 10:56
MG & BK Assens FC Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719738
12-01 2020
Kl. 11:03
Verninge IF Flemløse BK Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719739
12-01 2020
Kl. 11:10
Aarup BK Glamsbjerg IF Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719743
12-01 2020
Kl. 11:17
Assens FC Nr. Aaby IK Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719755
12-01 2020
Kl. 11:24
MG & BK Verninge IF Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719756
12-01 2020
Kl. 11:31
Aarup BK Flemløse BK Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719765
12-01 2020
Kl. 11:38
Glamsbjerg IF Assens FC Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719766
12-01 2020
Kl. 11:45
Verninge IF Nr. Aaby IK Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719767
12-01 2020
Kl. 11:52
Flemløse BK MG & BK Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719768
12-01 2020
Kl. 11:59
Assens FC Aarup BK Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719770
12-01 2020
Kl. 12:06
Verninge IF Glamsbjerg IF Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719773
12-01 2020
Kl. 12:13
Nr. Aaby IK Flemløse BK Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719774
12-01 2020
Kl. 12:20
Aarup BK MG & BK Ebberup Hallen (inde) Ebberup IF
719777
02-02 2020
Kl. 09:00
MG & BK Nr. Aaby IK Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719778
02-02 2020
Kl. 09:07
Glamsbjerg IF Flemløse BK Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719783
02-02 2020
Kl. 09:14
Verninge IF Assens FC Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719784
02-02 2020
Kl. 09:21
Nr. Aaby IK Aarup BK Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719785
02-02 2020
Kl. 09:28
MG & BK Glamsbjerg IF Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719790
02-02 2020
Kl. 09:35
Assens FC Flemløse BK Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719792
02-02 2020
Kl. 09:42
Aarup BK Verninge IF Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719798
02-02 2020
Kl. 09:49
Glamsbjerg IF Nr. Aaby IK Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719803
02-02 2020
Kl. 09:56
Assens FC MG & BK Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719805
02-02 2020
Kl. 10:03
Flemløse BK Verninge IF Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719810
02-02 2020
Kl. 10:10
Glamsbjerg IF Aarup BK Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719836
02-02 2020
Kl. 10:17
Nr. Aaby IK Assens FC Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719844
02-02 2020
Kl. 10:24
Verninge IF MG & BK Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719846
02-02 2020
Kl. 10:31
Flemløse BK Aarup BK Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719847
02-02 2020
Kl. 10:38
Assens FC Glamsbjerg IF Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719848
02-02 2020
Kl. 10:45
Nr. Aaby IK Verninge IF Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719849
02-02 2020
Kl. 10:52
MG & BK Flemløse BK Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719885
02-02 2020
Kl. 10:59
Aarup BK Assens FC Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719894
02-02 2020
Kl. 11:06
Glamsbjerg IF Verninge IF Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719946
02-02 2020
Kl. 11:13
Flemløse BK Nr. Aaby IK Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719947
02-02 2020
Kl. 11:20
MG & BK Aarup BK Arena Assens - Hal 1 Assens FC
719948
29-02 2020
Kl. 12:27
Nr. Aaby IK MG & BK Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
719950
29-02 2020
Kl. 12:34
Flemløse BK Glamsbjerg IF Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
719963
29-02 2020
Kl. 12:41
Assens FC Verninge IF Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
719967
29-02 2020
Kl. 12:48
Aarup BK Nr. Aaby IK Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
719968
29-02 2020
Kl. 12:55
Glamsbjerg IF MG & BK Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
719972
29-02 2020
Kl. 13:02
Flemløse BK Assens FC Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
719986
29-02 2020
Kl. 13:09
Verninge IF Aarup BK Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
719987
29-02 2020
Kl. 13:16
Nr. Aaby IK Glamsbjerg IF Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
719991
29-02 2020
Kl. 13:23
MG & BK Assens FC Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
719995
29-02 2020
Kl. 13:30
Verninge IF Flemløse BK Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
719996
29-02 2020
Kl. 13:37
Aarup BK Glamsbjerg IF Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
720001
29-02 2020
Kl. 13:44
Assens FC Nr. Aaby IK Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
720015
29-02 2020
Kl. 13:51
MG & BK Verninge IF Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
720025
29-02 2020
Kl. 13:58
Aarup BK Flemløse BK Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
720026
29-02 2020
Kl. 14:05
Glamsbjerg IF Assens FC Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
720027
29-02 2020
Kl. 14:12
Verninge IF Nr. Aaby IK Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
720030
29-02 2020
Kl. 14:19
Flemløse BK MG & BK Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
720464
29-02 2020
Kl. 14:26
Assens FC Aarup BK Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
720471
29-02 2020
Kl. 14:33
Verninge IF Glamsbjerg IF Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
720473
29-02 2020
Kl. 14:40
Nr. Aaby IK Flemløse BK Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
720505
29-02 2020
Kl. 14:47
Aarup BK MG & BK Haarby Hallerne Hal 1 Haarby BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn påmail eller på tlf: 6617 8218

06.01.20: Assens FC har meldt afbud til stævnet søndag den 12. januar.

06.01.20: MG & BK har meldt afbud til stævnet søndag den 12. januar.

21.01.20: MG & BK har meldt afbud til stævnet søndag den 2. februar.

19.02.20: MG & BK har meldt afbud til stævnet lørdag den 29. februar.

26.02.20: Aarup BK har meldt afbud til stævnet lørdag den 29. februar.

28.02.20: Verninge IF har meldt afbud til stævnet lørdag den 29. februar.

 

Log ind