Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | Resultat | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:30
Oversidder
Viborg Q (1)
|
|||||||||||||||||||
10:48
Fortuna Hjørring
2
Aabybro IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11:06
TSV
0
Viborg Q (2)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11:24
Oversidder
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
11:42
Viborg Q (1)
1
TSV
0
|
|||||||||||||||||||
12:00
Aabybro IF
5
Viborg Q (2)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12:18
Fortuna Hjørring
5
TSV
2
|
|||||||||||||||||||
12:36
Aabybro IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12:54
Viborg Q (2)
1
Viborg Q (1)
2
|
|||||||||||||||||||
13:12
TSV
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13:30
Fortuna Hjørring
1
Viborg Q (2)
2
|
|||||||||||||||||||
13:48
Viborg Q (1)
2
Aabybro IF
0
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 07-12 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
11:45
Oversidder
Viborg Q (2)
|
|||||||||||||||||||
12:03
Viborg Q (1)
1
Fortuna Hjørring
1
|
|||||||||||||||||||
12:21
TSV
1
Aabybro IF
1
|
|||||||||||||||||||
12:39
Viborg Q (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12:57
Viborg Q (2)
2
TSV
0
|
|||||||||||||||||||
13:15
Aabybro IF
1
Fortuna Hjørring
2
|
|||||||||||||||||||
13:33
TSV
0
Viborg Q (1)
2
|
|||||||||||||||||||
13:51
Fortuna Hjørring
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14:09
Viborg Q (2)
1
Aabybro IF
1
|
|||||||||||||||||||
14:27
TSV
0
Fortuna Hjørring
2
|
|||||||||||||||||||
14:45
Oversidder
Aabybro IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 12-01 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
11:45
Viborg Q (1)
5
Viborg Q (2)
0
|
|||||||||||||||||||
12:03
Oversidder
TSV
|
|||||||||||||||||||
12:21
Viborg Q (2)
0
Fortuna Hjørring
2
|
|||||||||||||||||||
12:39
Aabybro IF
2
Viborg Q (1)
5
|
|||||||||||||||||||
12:57
Viborg Q (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13:15
Fortuna Hjørring
0
Viborg Q (1)
2
|
|||||||||||||||||||
13:33
Aabybro IF
0
TSV
0
|
|||||||||||||||||||
13:51
Oversidder
Viborg Q (1)
|
|||||||||||||||||||
14:09
Fortuna Hjørring
2
Aabybro IF
1
|
|||||||||||||||||||
14:27
TSV
0
Viborg Q (2)
0
|
|||||||||||||||||||
14:45
Oversidder
Fortuna Hjørring
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
09:00
Viborg Q (1)
1
TSV
2
|
|||||||||||||||||||
09:18
Aabybro IF
1
Viborg Q (2)
0
|
|||||||||||||||||||
09:36
Fortuna Hjørring
4
TSV
0
|
|||||||||||||||||||
09:54
Aabybro IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:12
Viborg Q (2)
2
Viborg Q (1)
5
|
|||||||||||||||||||
10:30
TSV
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10:48
Fortuna Hjørring
2
Viborg Q (2)
3
|
|||||||||||||||||||
11:06
Viborg Q (1)
2
Aabybro IF
0
|
|||||||||||||||||||
11:24
Oversidder
Viborg Q (2)
|
|||||||||||||||||||
11:42
Viborg Q (1)
4
Fortuna Hjørring
1
|
|||||||||||||||||||
12:00
TSV
2
Aabybro IF
0
|
Nr. 1 + 2 går videre til Regionsmesterskabet den 8. februar 2020 i Sulsted Hallen.
Nr. 1 + 2 + 3 fra RM går videre til Jysk Mesterskab den 22./23. februar i Ribe Fritidscenter