Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
søndag den. 17-11 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
09:00
St. Restrup IF
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
09:15
Nørresundby FB
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09:30
RKG
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09:45
St. Restrup IF
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
10:00
Nibe B
RKG
|
|||||||||||||||||||
10:15
Storvorde/Sejlflod B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:30
Nørresundby FB
RKG
|
|||||||||||||||||||
10:45
Storvorde/Sejlflod B
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
11:00
Oversidder
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
11:15
RKG
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
11:30
Nørresundby FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11:45
Nibe B
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 01-12 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
14:15
St. Restrup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14:30
Nibe B
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
14:45
RKG
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
15:00
Nibe B
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
15:15
Oversidder
RKG
|
|||||||||||||||||||
15:30
Storvorde/Sejlflod B
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
15:45
RKG
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
16:00
Nørresundby FB
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
16:15
Oversidder
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
16:30
RKG
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
16:45
St. Restrup IF
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 11-01 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
09:00
Nibe B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09:15
St. Restrup IF
RKG
|
|||||||||||||||||||
09:30
Oversidder
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
09:45
Storvorde/Sejlflod B
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
10:00
Oversidder
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
10:15
Nørresundby FB
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
10:30
Storvorde/Sejlflod B
RKG
|
|||||||||||||||||||
10:45
St. Restrup IF
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
11:00
Nørresundby FB
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
11:15
RKG
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11:30
St. Restrup IF
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
12:30
Nibe B
RKG
|
|||||||||||||||||||
12:45
Storvorde/Sejlflod B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13:00
Nørresundby FB
RKG
|
|||||||||||||||||||
13:15
Storvorde/Sejlflod B
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
13:30
Oversidder
Nibe B
|
|||||||||||||||||||
13:45
RKG
St. Restrup IF
|
|||||||||||||||||||
14:00
Nørresundby FB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14:15
Nibe B
Storvorde/Sejlflod B
|
|||||||||||||||||||
14:30
St. Restrup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14:45
Nibe B
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
15:00
RKG
Storvorde/Sejlflod B
|