MENU

VinterBold U8 Drenge 1 (12) 5:5, Pulje 1 //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Slagelse Stadion Bane 1 Fælledvej 4 4200 Slagelse
540943 1 Kl. 10:00 Oversidder HIK 1 Bane 1
540944 1 Kl. 10:00 Slagelse B&I 1
!
NB: Slagelse B&I 1 er taberdømt
Brøndbyernes IF 1 Bane 1
540945 1 Kl. 10:18 Oversidder Oversidder
540946 1 Kl. 10:18 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
Slagelse B&I 1 Bane 1
540947 1 Kl. 10:36 Brøndbyernes IF 1 Oversidder
540948 1 Kl. 10:36 Slagelse B&I 1 Oversidder
540949 1 Kl. 10:54 HIK 1 Oversidder
540950 1 Kl. 10:54 Oversidder Brøndbyernes IF 1 Bane 1
540951 1 Kl. 11:12 Brøndbyernes IF 1 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
Bane 1
540952 1 Kl. 11:12 Oversidder Slagelse B&I 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
540963 3 Kl. 10:00 Ishøj IF 1 Køge BK 1
540964 3 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 1 FA 2000 1
540965 3 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 1 Ishøj IF 1
540966 3 Kl. 10:18 Køge BK 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
540967 3 Kl. 10:36 FA 2000 1 Lyngby Boldklub 1921 1
540968 3 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 1 Ishøj IF 1
540969 3 Kl. 10:54 Køge BK 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
543752 3 Kl. 10:54 Ishøj IF 1 FA 2000 1
543753 3 Kl. 11:12 FA 2000 1 Køge BK 1
543754 3 Kl. 11:12 Lyngby Boldklub 1921 1 Himmelev-Veddelev BK 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Bane 1 Skallerne 14 2620 Albertslund
540953 2 Kl. 11:00 Ringsted IF 1 Sundby BK 1 Bane 1
540954 2 Kl. 11:00 Albertslund BS 72 1 Måløv BK 1 Bane 1
540955 2 Kl. 11:18 RB 1906 1 Ringsted IF 1 Bane 1
540956 2 Kl. 11:18 Sundby BK 1 Albertslund BS 72 1 Bane 1
540957 2 Kl. 11:36 Måløv BK 1 RB 1906 1 Bane 1
540958 2 Kl. 11:36 Albertslund BS 72 1 Ringsted IF 1 Bane 1
540959 2 Kl. 11:54 Sundby BK 1 RB 1906 1 Bane 1
540960 2 Kl. 11:54 Ringsted IF 1 Måløv BK 1 Bane 1
540961 2 Kl. 12:12 Måløv BK 1 Sundby BK 1 Bane 1
540962 2 Kl. 12:12 RB 1906 1 Albertslund BS 72 1 Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Lyngby Stadion Bane 1 Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
543775 6 Kl. 10:00 Slagelse B&I 1 Albertslund BS 72 1
!
NB: Albertslund BS 72 1 er taberdømt
Bane 1
543776 6 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 1 Oversidder
543777 6 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 1 Slagelse B&I 1
543778 6 Kl. 10:18 Albertslund BS 72 1
!
NB: Albertslund BS 72 1 er taberdømt
Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
543779 6 Kl. 10:36 Oversidder Lyngby Boldklub 1921 1
543780 6 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 1 Slagelse B&I 1
543781 6 Kl. 10:54 Albertslund BS 72 1
!
NB: Albertslund BS 72 1 er taberdømt
Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
543782 6 Kl. 10:54 Slagelse B&I 1 Oversidder
543783 6 Kl. 11:12 Oversidder Albertslund BS 72 1
543784 6 Kl. 11:12 Lyngby Boldklub 1921 1 Himmelev-Veddelev BK 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bane 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
543765 5 Kl. 10:00 HIK 1 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Bane 1
543766 5 Kl. 10:00 Køge BK 1 Brøndbyernes IF 1 Bane 1
543767 5 Kl. 10:18 Måløv BK 1 HIK 1
543768 5 Kl. 10:18 Sundby BK 1 Køge BK 1
543769 5 Kl. 10:36 Brøndbyernes IF 1 Måløv BK 1
543770 5 Kl. 10:36 Køge BK 1 HIK 1 Bane 1
543771 5 Kl. 10:54 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Måløv BK 1 Bane 1
543772 5 Kl. 10:54 HIK 1 Brøndbyernes IF 1
543773 5 Kl. 11:12 Brøndbyernes IF 1 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Bane 1
543774 5 Kl. 11:12 Måløv BK 1 Køge BK 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Bane 1 Vejledalen 17 2635 Ishøj
543755 4 Kl. 10:00 Oversidder Ringsted IF 1 Bane 1
543756 4 Kl. 10:00 Ishøj IF 1 RB 1906 1
543757 4 Kl. 10:18 FA 2000 1 Oversidder
543758 4 Kl. 10:18 Ringsted IF 1 Ishøj IF 1
543759 4 Kl. 10:36 RB 1906 1 FA 2000 1
543760 4 Kl. 10:36 Ishøj IF 1 Oversidder
543761 4 Kl. 10:54 Ringsted IF 1 FA 2000 1
543762 4 Kl. 10:54 Oversidder RB 1906 1 Bane 1
543763 4 Kl. 11:12 RB 1906 1 Ringsted IF 1
543764 4 Kl. 11:12 FA 2000 1 Ishøj IF 1
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Himmelev Idrætspark Bane 1 Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
543805 9 Kl. 08:20 Oversidder Sundby BK 1 Bane 1
543806 9 Kl. 08:20 Himmelev-Veddelev BK 1 Slagelse B&I 1 Bane 1
543807 9 Kl. 08:38 Ishøj IF 1 Oversidder Bane 1
543808 9 Kl. 08:38 Sundby BK 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
543809 9 Kl. 08:56 Slagelse B&I 1 Ishøj IF 1 Bane 1
543810 9 Kl. 08:56 Himmelev-Veddelev BK 1 Oversidder Bane 1
543811 9 Kl. 09:14 Sundby BK 1 Ishøj IF 1 Bane 1
543812 9 Kl. 09:14 Oversidder Slagelse B&I 1 Bane 1
543813 9 Kl. 09:32 Slagelse B&I 1 Sundby BK 1 Bane 1
543814 9 Kl. 09:32 Ishøj IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Måløv Idrætspark, Kunstgræs Bane 1 Måløv Hovedgade 48 2760 Måløv
543785 7 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 1
!
NB: Brøndbyernes IF 1 er taberdømt
Måløv BK 1 Bane 1
543786 7 Kl. 10:00 FA 2000 1 Albertslund BS 72 1
!
NB: Albertslund BS 72 1 er taberdømt
Bane 1
543787 7 Kl. 10:18 Køge BK 1 Brøndbyernes IF 1 Bane 1
543788 7 Kl. 10:18 Måløv BK 1 FA 2000 1 Bane 1
543789 7 Kl. 10:36 Albertslund BS 72 1 Køge BK 1 Bane 1
543790 7 Kl. 10:36 FA 2000 1 Brøndbyernes IF 1
!
NB: Brøndbyernes IF 1 er taberdømt
Bane 1
543791 7 Kl. 10:54 Måløv BK 1 Køge BK 1 Bane 1
543792 7 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1
!
NB: Brøndbyernes IF 1 er taberdømt
Albertslund BS 72 1 Bane 1
543793 7 Kl. 11:12 Albertslund BS 72 1
!
NB: Albertslund BS 72 1 er taberdømt
Måløv BK 1 Bane 1
543794 7 Kl. 11:12 Køge BK 1 FA 2000 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Roskilde Idrætspark Rådmandshaven 10 4000 Roskilde
543795 8 Kl. 10:00 Oversidder RB 1906 1
543796 8 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 1 HIK 1
543797 8 Kl. 10:18 Ringsted IF 1 Oversidder
543798 8 Kl. 10:18 RB 1906 1 Lyngby Boldklub 1921 1
543799 8 Kl. 10:36 HIK 1 Ringsted IF 1
543800 8 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 1 Oversidder
543801 8 Kl. 10:54 RB 1906 1 Ringsted IF 1
543802 8 Kl. 10:54 Oversidder HIK 1
543803 8 Kl. 11:12 HIK 1 RB 1906 1
543804 8 Kl. 11:12 Ringsted IF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
543815 10 Kl. 10:00 HIK 1 Albertslund BS 72 1
543816 10 Kl. 10:00 FA 2000 1 Oversidder
543817 10 Kl. 10:18 Himmelev-Veddelev BK 1 HIK 1
543818 10 Kl. 10:18 Albertslund BS 72 1 FA 2000 1
543819 10 Kl. 10:36 Oversidder Himmelev-Veddelev BK 1 Bane 1
543880 10 Kl. 10:36 FA 2000 1 HIK 1
543881 10 Kl. 10:54 Albertslund BS 72 1 Himmelev-Veddelev BK 1
543882 10 Kl. 10:54 HIK 1 Oversidder
543883 10 Kl. 11:12 Oversidder Albertslund BS 72 1 Bane 1
543888 10 Kl. 11:12 Himmelev-Veddelev BK 1 FA 2000 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Ringsted Stadion Anlægsvej 15 4100 Ringsted
543889 11 Kl. 10:00 Slagelse B&I 1 Måløv BK 1
543890 11 Kl. 10:00 Lyngby Boldklub 1921 1 Oversidder
543891 11 Kl. 10:18 Ringsted IF 1 Slagelse B&I 1
543892 11 Kl. 10:18 Måløv BK 1 Lyngby Boldklub 1921 1
543893 11 Kl. 10:36 Oversidder Ringsted IF 1
543894 11 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 1 Slagelse B&I 1
543895 11 Kl. 10:54 Måløv BK 1 Ringsted IF 1
543896 11 Kl. 10:54 Slagelse B&I 1 Oversidder
543897 11 Kl. 11:12 Oversidder Måløv BK 1
543898 11 Kl. 11:12 Ringsted IF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
543899 12 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 1 RB 1906 1
543900 12 Kl. 10:00 Ishøj IF 1 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Bane 1
543901 12 Kl. 10:18 Køge BK 1 Brøndbyernes IF 1 Bane 1
543902 12 Kl. 10:18 RB 1906 1 Ishøj IF 1
543903 12 Kl. 10:36 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Køge BK 1 Bane 1
543904 12 Kl. 10:36 Ishøj IF 1 Brøndbyernes IF 1
543905 12 Kl. 10:54 RB 1906 1 Køge BK 1
543906 12 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Bane 1
543907 12 Kl. 11:12 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
RB 1906 1 Bane 1
543908 12 Kl. 11:12 Køge BK 1 Ishøj IF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Slagelse Stadion Fælledvej 4 4200 Slagelse
543909 13 Kl. 10:00 Oversidder Ringsted IF 1
543910 13 Kl. 10:00 Køge BK 1 Slagelse B&I 1 Bane 1
543911 13 Kl. 10:18 FA 2000 1 Oversidder
543912 13 Kl. 10:18 Ringsted IF 1 Køge BK 1
543913 13 Kl. 10:36 Slagelse B&I 1 FA 2000 1
543914 13 Kl. 10:36 Køge BK 1 Oversidder Bane 1
543915 13 Kl. 10:54 Ringsted IF 1 FA 2000 1
543916 13 Kl. 10:54 Oversidder Slagelse B&I 1
543947 13 Kl. 11:12 Slagelse B&I 1 Ringsted IF 1
543948 13 Kl. 11:12 FA 2000 1 Køge BK 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Vejledalen 17 2635 Ishøj
543959 15 Kl. 10:00 HIK 1 Måløv BK 1
543960 15 Kl. 10:00 Ishøj IF 1 RB 1906 1
543961 15 Kl. 10:18 Himmelev-Veddelev BK 1 HIK 1
544016 15 Kl. 10:18 Måløv BK 1 Ishøj IF 1
544017 15 Kl. 10:36 RB 1906 1 Himmelev-Veddelev BK 1
544018 15 Kl. 10:36 Ishøj IF 1 HIK 1
544019 15 Kl. 10:54 Måløv BK 1 Himmelev-Veddelev BK 1
544020 15 Kl. 10:54 HIK 1 RB 1906 1
544021 15 Kl. 11:12 RB 1906 1 Måløv BK 1
544022 15 Kl. 11:12 Himmelev-Veddelev BK 1 Ishøj IF 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Bane 1 Skallerne 14 2620 Albertslund
543949 14 Kl. 11:00 Oversidder Albertslund BS 72 1 Bane 1
543950 14 Kl. 11:00 Lyngby Boldklub 1921 1 Brøndbyernes IF 1 Bane 1
543951 14 Kl. 11:18 Sundby BK 1 Oversidder Bane 1
543952 14 Kl. 11:18 Albertslund BS 72 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
543953 14 Kl. 11:36 Brøndbyernes IF 1 Sundby BK 1 Bane 1
543954 14 Kl. 11:36 Lyngby Boldklub 1921 1 Oversidder Bane 1
543955 14 Kl. 11:54 Albertslund BS 72 1 Sundby BK 1 Bane 1
543956 14 Kl. 11:54 Oversidder Brøndbyernes IF 1 Bane 1
543957 14 Kl. 12:12 Brøndbyernes IF 1 Albertslund BS 72 1 Bane 1
543958 14 Kl. 12:12 Sundby BK 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Bane 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
544075 17 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 1 Ringsted IF 1
544080 17 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 1 HIK 1
544081 17 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 1 Brøndbyernes IF 1
544082 17 Kl. 10:18 Ringsted IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1
544083 17 Kl. 10:36 HIK 1 Lyngby Boldklub 1921 1
544084 17 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 1 Brøndbyernes IF 1
544085 17 Kl. 10:54 Ringsted IF 1 Lyngby Boldklub 1921 1
544086 17 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 1 HIK 1
544087 17 Kl. 11:12 HIK 1 Ringsted IF 1
544088 17 Kl. 11:12 Lyngby Boldklub 1921 1 Himmelev-Veddelev BK 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Roskilde Idrætspark Rådmandshaven 10 4000 Roskilde
544023 16 Kl. 10:00 Slagelse B&I 1 RB 1906 1
544024 16 Kl. 10:00 Køge BK 1 Oversidder Bane 1
544025 16 Kl. 10:18 Måløv BK 1 Slagelse B&I 1
544026 16 Kl. 10:18 RB 1906 1 Køge BK 1
544027 16 Kl. 10:36 Oversidder Måløv BK 1 Bane 1
544028 16 Kl. 10:36 Køge BK 1 Slagelse B&I 1 Bane 1
544029 16 Kl. 10:54 RB 1906 1 Måløv BK 1
544030 16 Kl. 10:54 Slagelse B&I 1 Oversidder
544031 16 Kl. 11:12 Oversidder RB 1906 1 Bane 1
544074 16 Kl. 11:12 Måløv BK 1 Køge BK 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
544089 18 Kl. 10:00 Oversidder Sundby BK 1
544090 18 Kl. 10:00 FA 2000 1 Albertslund BS 72 1
544091 18 Kl. 10:18 Ishøj IF 1 Oversidder
544092 18 Kl. 10:18 Sundby BK 1 FA 2000 1
544093 18 Kl. 10:36 Albertslund BS 72 1 Ishøj IF 1
544094 18 Kl. 10:36 FA 2000 1 Oversidder
544095 18 Kl. 10:54 Sundby BK 1 Ishøj IF 1
544096 18 Kl. 10:54 Oversidder Albertslund BS 72 1
544097 18 Kl. 11:12 Albertslund BS 72 1 Sundby BK 1
544117 18 Kl. 11:12 Ishøj IF 1 FA 2000 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind