MENU

VinterBold U8 Drenge 1 (12) 5:5, Pulje 2 (Kbh) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
539747 2 Kl. 11:45 B93 1 HIK 2
539748 2 Kl. 11:45 B 1903 1 GVI 1
539749 2 Kl. 11:45 Brøndbyernes IF 2
!
NB: Brøndbyernes IF 2 er taberdømt
Østerbro IF 1 Bane 1
539750 2 Kl. 11:45 KB 7 Oversidder Bane 1
539751 2 Kl. 12:03 B93 1 B 1903 1
539752 2 Kl. 12:03 HIK 2 GVI 1
539753 2 Kl. 12:03 Brøndbyernes IF 2 KB 7
539754 2 Kl. 12:03 Østerbro IF 1 Oversidder Bane 1
539755 2 Kl. 12:21 B93 1 GVI 1
539756 2 Kl. 12:21 HIK 2 B 1903 1
539757 2 Kl. 12:21 Brøndbyernes IF 2 Oversidder
539758 2 Kl. 12:21 Østerbro IF 1 KB 7 Bane 1
539759 2 Kl. 12:39 HIK 2 Oversidder
539760 2 Kl. 12:39 B 1903 1 KB 7
539761 2 Kl. 12:39 GVI 1 Brøndbyernes IF 2
!
NB: Brøndbyernes IF 2 er taberdømt
Bane 1
539762 2 Kl. 12:39 B93 1 Østerbro IF 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, John Tranums Alle John Tranums Alle 1 2770 Kastrup
539763 3 Kl. 10:00 Dragør BK 2 Kastrup BK 1
539764 3 Kl. 10:00 BK Vestia 1 B93 2
!
NB: B93 2 er taberdømt
Bane 1
539765 3 Kl. 10:00 CIK 1 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
Bane 1
539766 3 Kl. 10:00 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
KB 4 Bane 1
539767 3 Kl. 10:18 Dragør BK 2 BK Vestia 1
539768 3 Kl. 10:18 Kastrup BK 1 B93 2
!
NB: B93 2 er taberdømt
Bane 1
539769 3 Kl. 10:18 CIK 1 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Bane 1
539770 3 Kl. 10:18 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
KB 4 Bane 1
539771 3 Kl. 10:36 Dragør BK 2 B93 2
!
NB: B93 2 er taberdømt
Bane 1
539772 3 Kl. 10:36 Kastrup BK 1 BK Vestia 1
539773 3 Kl. 10:36 CIK 1 KB 4
539774 3 Kl. 10:36 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
KB 2 Bane 1
539775 3 Kl. 10:54 Dragør BK 2 CIK 1
539776 3 Kl. 10:54 BK Vestia 1 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Bane 1
539777 3 Kl. 10:54 B93 2
!
NB: B93 2 er taberdømt
Skovshoved IF 1 Bane 1
539778 3 Kl. 10:54 Kastrup BK 1 KB 4
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Bane 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
539731 1 Kl. 10:00 KB 3 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Bane 1
539732 1 Kl. 10:00 BK Frem 1 Dragør BK 1
539733 1 Kl. 10:00 BK Fix 1 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Bane 1
539734 1 Kl. 10:00 AB Tårnby 2 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
Bane 1
539735 1 Kl. 10:18 KB 3 BK Frem 1
539736 1 Kl. 10:18 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Dragør BK 1 Bane 1
539737 1 Kl. 10:18 BK Fix 1 AB Tårnby 2
539738 1 Kl. 10:18 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
BK Hellas 1 Bane 1
539739 1 Kl. 10:36 KB 3 Dragør BK 1
539740 1 Kl. 10:36 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
BK Frem 1 Bane 1
539741 1 Kl. 10:36 BK Fix 1 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
Bane 1
539742 1 Kl. 10:36 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
AB Tårnby 2 Bane 1
539743 1 Kl. 10:54 AB Tårnby 1 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
Bane 1
539744 1 Kl. 10:54 Dragør BK 1 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Bane 1
539745 1 Kl. 10:54 KB 3 AB Tårnby 2
539746 1 Kl. 10:54 BK Frem 1 BK Fix 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
539779 4 Kl. 11:30 KB 3 Dragør BK 2 Bane 1
539780 4 Kl. 11:30 B93 1 BK Fix 1 Bane 1
539781 4 Kl. 11:30 CIK 1 Brøndbyernes IF 2 Bane 1
539782 4 Kl. 11:30 AB Tårnby 1 Kastrup BK 1 Bane 1
539783 4 Kl. 11:48 KB 3 B93 1 Bane 1
539784 4 Kl. 11:48 Dragør BK 2 BK Fix 1 Bane 1
539785 4 Kl. 11:48 AB Tårnby 1 CIK 1 Bane 1
539786 4 Kl. 11:48 Kastrup BK 1 Brøndbyernes IF 2 Bane 1
539787 4 Kl. 12:06 KB 3 BK Fix 1 Bane 1
539788 4 Kl. 12:06 Dragør BK 2 B93 1 Bane 1
539789 4 Kl. 12:06 Kastrup BK 1 CIK 1 Bane 1
539790 4 Kl. 12:06 AB Tårnby 1 Brøndbyernes IF 2 Bane 1
539791 4 Kl. 12:24 KB 3 Brøndbyernes IF 2 Bane 1
539792 4 Kl. 12:24 AB Tårnby 1 BK Fix 1 Bane 1
539793 4 Kl. 12:24 B93 1 CIK 1 Bane 1
539794 4 Kl. 12:24 Dragør BK 2 Kastrup BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
539811 6 Kl. 13:00 KB 2 KB 7 Bane 1
539812 6 Kl. 13:00 Dragør BK 1 B93 2 Bane 1
539813 6 Kl. 13:00 GVI 1 BK Hellas 1 Bane 1
539814 6 Kl. 13:00 KB 4 Oversidder Bane 1
539815 6 Kl. 13:18 Dragør BK 1 KB 2 Bane 1
566471 6 Kl. 13:18 B93 2 KB 7 Bane 1
566472 6 Kl. 13:18 GVI 1 KB 4 Bane 1
566473 6 Kl. 13:18 BK Hellas 1 Oversidder Bane 1
566474 6 Kl. 13:36 B93 2 KB 2 Bane 1
566475 6 Kl. 13:36 Dragør BK 1 KB 7 Bane 1
566476 6 Kl. 13:36 GVI 1 Oversidder Bane 1
569095 6 Kl. 13:36 BK Hellas 1 KB 4 Bane 1
569096 6 Kl. 13:54 Dragør BK 1 Oversidder Bane 1
569097 6 Kl. 13:54 BK Hellas 1 KB 7 Bane 1
569098 6 Kl. 13:54 B93 2 KB 4 Bane 1
569099 6 Kl. 13:54 GVI 1 KB 2 Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
539795 5 Kl. 10:00 HIK 2 KB 1
539796 5 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 Østerbro IF 1
539797 5 Kl. 10:00 BK Frem 1 BK Vestia 1
539799 5 Kl. 10:18 HIK 2 Skovshoved IF 1
539800 5 Kl. 10:18 KB 1 Østerbro IF 1
539801 5 Kl. 10:18 BK Frem 1 B 1903 1
539802 5 Kl. 10:18 BK Vestia 1 AB Tårnby 2
539803 5 Kl. 10:36 HIK 2 Østerbro IF 1
539804 5 Kl. 10:36 KB 1 Skovshoved IF 1
539805 5 Kl. 10:36 BK Frem 1 AB Tårnby 2
539806 5 Kl. 10:36 BK Vestia 1 B 1903 1
539807 5 Kl. 10:54 AB Tårnby 2 Østerbro IF 1
539808 5 Kl. 10:54 BK Frem 1 Skovshoved IF 1
539809 5 Kl. 10:54 BK Vestia 1 HIK 2
539810 5 Kl. 10:54 B 1903 1 KB 1
539798 5 Kl. 11:30 B 1903 1 AB Tårnby 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
569947 9 Kl. 10:00 BK Frem 1 B93 1
569948 9 Kl. 10:00 KB 4 Østerbro IF 1
569949 9 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 BK Vestia 1
600018 9 Kl. 10:00 KB 2 KB 7
602220 9 Kl. 10:18 BK Frem 1 KB 4
602221 9 Kl. 10:18 B93 1 Østerbro IF 1
602222 9 Kl. 10:18 AB Tårnby 1 KB 2
602223 9 Kl. 10:18 BK Vestia 1 KB 7
602224 9 Kl. 10:36 BK Frem 1 Østerbro IF 1
602225 9 Kl. 10:36 B93 1 KB 4
602226 9 Kl. 10:36 AB Tårnby 1 KB 7
602227 9 Kl. 10:36 BK Vestia 1 KB 2
602228 9 Kl. 10:54 AB Tårnby 1 KB 4
602229 9 Kl. 10:54 BK Vestia 1 Østerbro IF 1
602230 9 Kl. 10:54 B93 1 KB 2
604415 9 Kl. 10:54 BK Frem 1 KB 7
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Bane 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
569100 7 Kl. 15:15 GVI 1 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Bane 1
569101 7 Kl. 15:15 CIK 1 Oversidder Bane 1
569102 7 Kl. 15:15 KB 3 Kastrup BK 1 Bane 1
569103 7 Kl. 15:15 HIK 2 AB Tårnby 2 Bane 1
569104 7 Kl. 15:33 GVI 1 CIK 1 Bane 1
569225 7 Kl. 15:33 KB 1 Oversidder Bane 1
569226 7 Kl. 15:33 KB 3 HIK 2 Bane 1
569227 7 Kl. 15:33 Kastrup BK 1 AB Tårnby 2 Bane 1
569228 7 Kl. 15:51 GVI 1 Oversidder Bane 1
569229 7 Kl. 15:51 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
CIK 1 Bane 1
569230 7 Kl. 15:51 KB 3 AB Tårnby 2 Bane 1
569231 7 Kl. 15:51 Kastrup BK 1 HIK 2 Bane 1
569232 7 Kl. 16:09 KB 3 Oversidder Bane 1
569233 7 Kl. 16:09 Kastrup BK 1 KB 1
!
NB: KB 1 er taberdømt
Bane 1
569234 7 Kl. 16:09 AB Tårnby 2 CIK 1 Bane 1
569277 7 Kl. 16:09 HIK 2 GVI 1 Bane 1
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
569278 8 Kl. 12:00 Dragør BK 1 Dragør BK 2
569279 8 Kl. 12:00 B 1903 1 BK Hellas 1
569280 8 Kl. 12:00 BK Fix 1 Skovshoved IF 1
569281 8 Kl. 12:00 B93 2 Brøndbyernes IF 2
569282 8 Kl. 12:18 Dragør BK 1 B 1903 1
569283 8 Kl. 12:18 Dragør BK 2 BK Hellas 1
569284 8 Kl. 12:18 B93 2 BK Fix 1
569285 8 Kl. 12:18 Skovshoved IF 1 Brøndbyernes IF 2
569939 8 Kl. 12:36 Dragør BK 1 BK Hellas 1
569940 8 Kl. 12:36 Dragør BK 2 B 1903 1
569941 8 Kl. 12:36 BK Fix 1 Brøndbyernes IF 2
569942 8 Kl. 12:36 B93 2 Skovshoved IF 1
569943 8 Kl. 12:54 B93 2 BK Hellas 1
569944 8 Kl. 12:54 Dragør BK 2 BK Fix 1
569945 8 Kl. 12:54 B 1903 1 Brøndbyernes IF 2
569946 8 Kl. 12:54 Dragør BK 1 Skovshoved IF 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
634403 12 Kl. 15:00 AB Tårnby 1 B93 2
634404 12 Kl. 15:00 AB Tårnby 2 Oversidder
634405 12 Kl. 15:00 Kastrup BK 1 B93 1
634406 12 Kl. 15:00 BK Hellas 1 Skovshoved IF 1
634407 12 Kl. 15:18 AB Tårnby 1 AB Tårnby 2
634408 12 Kl. 15:18 B93 2 Oversidder
634409 12 Kl. 15:18 Kastrup BK 1 BK Hellas 1
634410 12 Kl. 15:18 B93 1 Skovshoved IF 1
634411 12 Kl. 15:36 AB Tårnby 1 Oversidder
667075 12 Kl. 15:36 B93 2 AB Tårnby 2
667076 12 Kl. 15:36 Kastrup BK 1 Skovshoved IF 1
667077 12 Kl. 15:36 B93 1 BK Hellas 1
667078 12 Kl. 15:54 Kastrup BK 1 B93 2
667079 12 Kl. 15:54 AB Tårnby 1 B93 1
667080 12 Kl. 15:54 Skovshoved IF 1 Oversidder
667081 12 Kl. 15:54 AB Tårnby 2 BK Hellas 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
604416 10 Kl. 10:00 KB 3 BK Vestia 1
604417 10 Kl. 10:00 GVI 1 BK Fix 1
604418 10 Kl. 10:00 CIK 1 Østerbro IF 1
604419 10 Kl. 10:00 Dragør BK 1 B 1903 1
604420 10 Kl. 10:18 KB 3 GVI 1
604421 10 Kl. 10:18 BK Vestia 1 BK Fix 1
604422 10 Kl. 10:18 Dragør BK 1 CIK 1
620484 10 Kl. 10:18 B 1903 1 Østerbro IF 1
620485 10 Kl. 10:36 KB 3 BK Fix 1
620486 10 Kl. 10:36 BK Vestia 1 GVI 1
620487 10 Kl. 10:36 B 1903 1 CIK 1
620488 10 Kl. 10:36 Dragør BK 1 Østerbro IF 1
620489 10 Kl. 10:54 Dragør BK 1 GVI 1
620490 10 Kl. 10:54 BK Fix 1 Østerbro IF 1
620491 10 Kl. 10:54 KB 3 CIK 1
620492 10 Kl. 10:54 BK Vestia 1 B 1903 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
620493 11 Kl. 11:30 KB 1 KB 2
621193 11 Kl. 11:30 BK Frem 1 Brøndbyernes IF 2
621194 11 Kl. 11:30 Dragør BK 2 HIK 2
621195 11 Kl. 11:30 KB 4 KB 7
621196 11 Kl. 11:48 BK Frem 1 KB 1
621197 11 Kl. 11:48 KB 2 Brøndbyernes IF 2
621198 11 Kl. 11:48 Dragør BK 2 KB 4
621199 11 Kl. 11:48 HIK 2 KB 7
621200 11 Kl. 12:06 KB 1 Brøndbyernes IF 2
621201 11 Kl. 12:06 BK Frem 1 KB 2
621202 11 Kl. 12:06 Dragør BK 2 KB 7
621203 11 Kl. 12:06 HIK 2 KB 4
621204 11 Kl. 12:24 HIK 2 Brøndbyernes IF 2
621205 11 Kl. 12:24 KB 1 KB 4
621206 11 Kl. 12:24 BK Frem 1 KB 7
634402 11 Kl. 12:24 Dragør BK 2 KB 2
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
667082 13 Kl. 12:45 KB 3 B93 2
667083 13 Kl. 12:45 B 1903 1 KB 1
667084 13 Kl. 12:45 AB Tårnby 1 Dragør BK 2
667085 13 Kl. 12:45 GVI 1 Østerbro IF 1
667086 13 Kl. 13:03 KB 3 B 1903 1
674825 13 Kl. 13:03 B93 2 KB 1
674826 13 Kl. 13:03 AB Tårnby 1 GVI 1
674827 13 Kl. 13:03 Dragør BK 2 Østerbro IF 1
674828 13 Kl. 13:21 KB 3 KB 1
674829 13 Kl. 13:21 B93 2 B 1903 1
674830 13 Kl. 13:21 AB Tårnby 1 Østerbro IF 1
674838 13 Kl. 13:21 Dragør BK 2 GVI 1
674839 13 Kl. 13:39 Dragør BK 2 KB 1
674840 13 Kl. 13:39 AB Tårnby 1 B 1903 1
674841 13 Kl. 13:39 B93 2 Østerbro IF 1
674842 13 Kl. 13:39 KB 3 GVI 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Bane 6 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
675044 15 Kl. 09:00 BK Vestia 1 BK Hellas 1 Bane 6
675045 15 Kl. 09:00 KB 4 Brøndbyernes IF 2 Bane 6
675046 15 Kl. 09:00 B93 1 AB Tårnby 2 Bane 6
675047 15 Kl. 09:00 Skovshoved IF 1 KB 7 Bane 6
675048 15 Kl. 09:18 BK Vestia 1 KB 4 Bane 6
675049 15 Kl. 09:18 BK Hellas 1 Brøndbyernes IF 2 Bane 6
675050 15 Kl. 09:18 B93 1 Skovshoved IF 1 Bane 6
675051 15 Kl. 09:18 AB Tårnby 2 KB 7 Bane 6
675052 15 Kl. 09:36 BK Vestia 1 Brøndbyernes IF 2 Bane 6
675053 15 Kl. 09:36 BK Hellas 1 KB 4 Bane 6
675054 15 Kl. 09:36 B93 1 KB 7 Bane 6
675055 15 Kl. 09:36 AB Tårnby 2 Skovshoved IF 1 Bane 6
675056 15 Kl. 09:54 BK Vestia 1 Skovshoved IF 1 Bane 6
675057 15 Kl. 09:54 BK Hellas 1 KB 7 Bane 6
675058 15 Kl. 09:54 B93 1 Brøndbyernes IF 2 Bane 6
675059 15 Kl. 09:54 AB Tårnby 2 KB 4 Bane 6
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
674843 14 Kl. 10:00 BK Frem 1 HIK 2
674854 14 Kl. 10:00 BK Fix 1 CIK 1
674855 14 Kl. 10:00 Dragør BK 1 Kastrup BK 1
674856 14 Kl. 10:00 KB 2 Oversidder
674857 14 Kl. 10:18 BK Frem 1 BK Fix 1
674858 14 Kl. 10:18 HIK 2 CIK 1
674859 14 Kl. 10:18 Dragør BK 1 KB 2
674860 14 Kl. 10:18 Kastrup BK 1 Oversidder
674861 14 Kl. 10:36 BK Frem 1 CIK 1
674966 14 Kl. 10:36 HIK 2 BK Fix 1
674967 14 Kl. 10:36 Dragør BK 1 Oversidder
674968 14 Kl. 10:36 Kastrup BK 1 KB 2
674969 14 Kl. 10:54 Dragør BK 1 BK Fix 1
675041 14 Kl. 10:54 BK Frem 1 Oversidder
675042 14 Kl. 10:54 HIK 2 KB 2
675043 14 Kl. 10:54 Kastrup BK 1 CIK 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
676592 17 Kl. 11:15 KB 3 BK Hellas 1
676593 17 Kl. 11:15 KB 2 Østerbro IF 1
676594 17 Kl. 11:15 Kastrup BK 1 B 1903 1
676595 17 Kl. 11:15 BK Fix 1 KB 4
676596 17 Kl. 11:33 KB 3 KB 2
676597 17 Kl. 11:33 BK Hellas 1 Østerbro IF 1
676598 17 Kl. 11:33 Kastrup BK 1 BK Fix 1
676599 17 Kl. 11:33 B 1903 1 KB 4
676600 17 Kl. 11:51 KB 3 Østerbro IF 1
676601 17 Kl. 11:51 BK Hellas 1 KB 2
676602 17 Kl. 11:51 Kastrup BK 1 KB 4
676603 17 Kl. 11:51 B 1903 1 BK Fix 1
676604 17 Kl. 12:09 Kastrup BK 1 Østerbro IF 1
676605 17 Kl. 12:09 BK Fix 1 KB 2
676606 17 Kl. 12:09 B 1903 1 BK Hellas 1
676607 17 Kl. 12:09 KB 3 KB 4
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Bane 1 Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
675060 16 Kl. 10:00 Dragør BK 2 Brøndbyernes IF 2 Bane 1
675061 16 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 Oversidder Bane 1
675062 16 Kl. 10:00 Dragør BK 1 BK Vestia 1 Bane 1
675063 16 Kl. 10:00 B93 1 Oversidder Bane 1
675064 16 Kl. 10:18 Dragør BK 2 Skovshoved IF 1 Bane 1
675065 16 Kl. 10:18 AB Tårnby 2 Brøndbyernes IF 2 Bane 1
675066 16 Kl. 10:18 Dragør BK 1 B93 1 Bane 1
675067 16 Kl. 10:18 BK Vestia 1 Oversidder Bane 1
675068 16 Kl. 10:36 Dragør BK 2 AB Tårnby 2 Bane 1
675069 16 Kl. 10:36 Skovshoved IF 1 Brøndbyernes IF 2 Bane 1
675070 16 Kl. 10:36 B93 1 AB Tårnby 2 Bane 1
675071 16 Kl. 10:36 BK Vestia 1 B93 1 Bane 1
675072 16 Kl. 10:54 Dragør BK 1 AB Tårnby 2 Bane 1
676589 16 Kl. 10:54 Dragør BK 2 Oversidder Bane 1
676590 16 Kl. 10:54 Dragør BK 1 Brøndbyernes IF 2 Bane 1
676591 16 Kl. 10:54 BK Vestia 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
676608 18 Kl. 11:30 BK Frem 1 B93 2
676609 18 Kl. 11:30 HIK 2 GVI 1
676610 18 Kl. 11:30 AB Tårnby 1 KB 1
676611 18 Kl. 11:30 CIK 1 KB 7
676612 18 Kl. 11:48 BK Frem 1 GVI 1
676613 18 Kl. 11:48 B93 2 HIK 2
676614 18 Kl. 11:48 AB Tårnby 1 CIK 1
676615 18 Kl. 11:48 KB 1 KB 7
676616 18 Kl. 12:06 BK Frem 1 HIK 2
676617 18 Kl. 12:06 B93 2 GVI 1
676618 18 Kl. 12:06 AB Tårnby 1 KB 7
678012 18 Kl. 12:06 KB 1 CIK 1
678013 18 Kl. 12:24 AB Tårnby 1 HIK 2
678014 18 Kl. 12:24 GVI 1 KB 7
678015 18 Kl. 12:24 BK Frem 1 KB 1
678016 18 Kl. 12:24 B93 2 CIK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind