MENU

VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Fredensborg Stadion Kastanievej 16A 3480 Fredensborg
525779 2 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK 1 Nivå-Kokkedal FK 1
525780 2 Kl. 10:00 Fredensborg BI 1 Lyngby Boldklub 1921
525781 2 Kl. 10:18 IF Skjold Birkerød 1
!
NB: IF Skjold Birkerød 1 er taberdømt
Gladsaxe-Hero BK 1
525782 2 Kl. 10:18 Nivå-Kokkedal FK 1 Fredensborg BI 1
525783 2 Kl. 10:36 Lyngby Boldklub 1921 IF Skjold Birkerød 1
!
NB: IF Skjold Birkerød 1 er taberdømt
Bane 1
525784 2 Kl. 10:36 Fredensborg BI 1 Gladsaxe-Hero BK 1
525785 2 Kl. 10:54 Nivå-Kokkedal FK 1 IF Skjold Birkerød 1
!
NB: IF Skjold Birkerød 1 er taberdømt
525786 2 Kl. 10:54 Gladsaxe-Hero BK 1 Lyngby Boldklub 1921
525787 2 Kl. 11:12 Lyngby Boldklub 1921 Nivå-Kokkedal FK 1 Bane 1
525788 2 Kl. 11:12 IF Skjold Birkerød 1
!
NB: IF Skjold Birkerød 1 er taberdømt
Fredensborg BI 1
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
525769 1 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 BK Avarta 1
525770 1 Kl. 10:00 FC Holte 1 BSF 1
525771 1 Kl. 10:18 FC Holte 2 Vanløse IF 1
525772 1 Kl. 10:18 BK Avarta 1 FC Holte 1
525773 1 Kl. 10:36 BSF 1 FC Holte 2
525774 1 Kl. 10:36 FC Holte 1 Vanløse IF 1
525775 1 Kl. 10:54 BK Avarta 1 FC Holte 2
525776 1 Kl. 10:54 Vanløse IF 1 BSF 1
525777 1 Kl. 11:12 BSF 1 BK Avarta 1
525778 1 Kl. 11:12 FC Holte 2 FC Holte 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Rundforbi Stadion Egebækvej 118 2850 Nærum
525789 3 Kl. 10:00 BSV af 2016 1 BSF 2
525790 3 Kl. 10:00 FA 2000 2 Allerød Fodbold Klub
525791 3 Kl. 10:18 Sundby BK 2 BSV af 2016 1
525792 3 Kl. 10:18 BSF 2 FA 2000 2 Bane 1
525793 3 Kl. 10:36 Allerød Fodbold Klub Sundby BK 2 Bane 1
525794 3 Kl. 10:36 FA 2000 2 BSV af 2016 1
525795 3 Kl. 10:54 BSF 2 Sundby BK 2 Bane 1
525796 3 Kl. 10:54 BSV af 2016 1 Allerød Fodbold Klub
525797 3 Kl. 11:12 Allerød Fodbold Klub BSF 2 Bane 1
525798 3 Kl. 11:12 Sundby BK 2 FA 2000 2
Arrangør:
lørdag den. 23-11 2019
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Bane 1 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
525819 6 Kl. 10:00 FC Holte 1 Fredensborg BI 1 Bane 1
525820 6 Kl. 10:00 FA 2000 2 FC Holte 2
!
NB: FC Holte 2 er taberdømt
Bane 1
525821 6 Kl. 10:18 Sundby BK 2 FC Holte 1 Bane 1
525822 6 Kl. 10:18 Fredensborg BI 1 FA 2000 2 Bane 1
525823 6 Kl. 10:36 FC Holte 2
!
NB: FC Holte 2 er taberdømt
Sundby BK 2 Bane 1
525824 6 Kl. 10:36 FA 2000 2 FC Holte 1 Bane 1
525825 6 Kl. 10:54 Fredensborg BI 1 Sundby BK 2 Bane 1
525826 6 Kl. 10:54 FC Holte 1 FC Holte 2
!
NB: FC Holte 2 er taberdømt
Bane 1
525827 6 Kl. 11:12 FC Holte 2
!
NB: FC Holte 2 er taberdømt
Fredensborg BI 1 Bane 1
525828 6 Kl. 11:12 Sundby BK 2 FA 2000 2 Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
525809 5 Kl. 10:00 BK Avarta 1 Nivå-Kokkedal FK 1
525810 5 Kl. 10:00 BSF 2 BSF 1 Bane 1
525811 5 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 BK Avarta 1 Bane 1
525812 5 Kl. 10:18 Nivå-Kokkedal FK 1 BSF 2
525813 5 Kl. 10:36 BSF 1 Lyngby Boldklub 1921
525814 5 Kl. 10:36 BSF 2 BK Avarta 1
525815 5 Kl. 10:54 Nivå-Kokkedal FK 1 Lyngby Boldklub 1921
525816 5 Kl. 10:54 BK Avarta 1 BSF 1
525817 5 Kl. 11:12 BSF 1 Nivå-Kokkedal FK 1
525818 5 Kl. 11:12 Lyngby Boldklub 1921 BSF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Birkerød Stadion Bistrupvej 1 3460 Birkerød
525799 4 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 Gladsaxe-Hero BK 1
525800 4 Kl. 10:00 BSV af 2016 1 IF Skjold Birkerød 1
525801 4 Kl. 10:18 Allerød Fodbold Klub Vanløse IF 1 Bane 1
525802 4 Kl. 10:18 Gladsaxe-Hero BK 1 BSV af 2016 1
525803 4 Kl. 10:36 IF Skjold Birkerød 1 Allerød Fodbold Klub
525804 4 Kl. 10:36 BSV af 2016 1 Vanløse IF 1
525805 4 Kl. 10:54 Gladsaxe-Hero BK 1 Allerød Fodbold Klub
525806 4 Kl. 10:54 Vanløse IF 1 IF Skjold Birkerød 1
525807 4 Kl. 11:12 IF Skjold Birkerød 1 Gladsaxe-Hero BK 1
525808 4 Kl. 11:12 Allerød Fodbold Klub BSV af 2016 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane Bane 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
525829 7 Kl. 10:00 BSF 1 Lyngby Boldklub 1921 Bane 1
525830 7 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub Fredensborg BI 1 Bane 1
525831 7 Kl. 10:18 BSF 2 BSF 1 Bane 1
525832 7 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 Allerød Fodbold Klub Bane 1
525833 7 Kl. 10:36 Fredensborg BI 1 BSF 2 Bane 1
525834 7 Kl. 10:36 Allerød Fodbold Klub BSF 1 Bane 1
525835 7 Kl. 10:54 Lyngby Boldklub 1921 BSF 2 Bane 1
525836 7 Kl. 10:54 BSF 1 Fredensborg BI 1 Bane 1
525837 7 Kl. 11:12 Fredensborg BI 1 Lyngby Boldklub 1921 Bane 1
525838 7 Kl. 11:12 BSF 2 Allerød Fodbold Klub Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
525839 8 Kl. 10:00 FC Holte 2 IF Skjold Birkerød 1
525840 8 Kl. 10:00 Sundby BK 2 BK Avarta 1
525841 8 Kl. 10:18 Gladsaxe-Hero BK 1 FC Holte 2
525842 8 Kl. 10:18 IF Skjold Birkerød 1 Sundby BK 2
525843 8 Kl. 10:36 BK Avarta 1 Gladsaxe-Hero BK 1
525844 8 Kl. 10:36 Sundby BK 2 FC Holte 2
525845 8 Kl. 10:54 IF Skjold Birkerød 1 Gladsaxe-Hero BK 1
525846 8 Kl. 10:54 FC Holte 2 BK Avarta 1
525847 8 Kl. 11:12 BK Avarta 1 IF Skjold Birkerød 1
525848 8 Kl. 11:12 Gladsaxe-Hero BK 1 Sundby BK 2
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
525849 9 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1
525850 9 Kl. 10:00 FA 2000 2 FC Holte 1
525851 9 Kl. 10:18 BSV af 2016 1 Vanløse IF 1
525852 9 Kl. 10:18 Nivå-Kokkedal FK 1 FA 2000 2
525853 9 Kl. 10:36 FC Holte 1 BSV af 2016 1
525854 9 Kl. 10:36 FA 2000 2 Vanløse IF 1
525855 9 Kl. 10:54 Nivå-Kokkedal FK 1 BSV af 2016 1
525856 9 Kl. 10:54 Vanløse IF 1 FC Holte 1
525857 9 Kl. 11:12 FC Holte 1 Nivå-Kokkedal FK 1
525858 9 Kl. 11:12 BSV af 2016 1 FA 2000 2
Arrangør:
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Rudegård Stadion Kongevejen 464 2840 Holte
525869 11 Kl. 10:00 FC Holte 1 Lyngby Boldklub 1921
525870 11 Kl. 10:00 Sundby BK 2 FC Holte 2
525871 11 Kl. 10:18 Gladsaxe-Hero BK 1 FC Holte 1
525872 11 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 Sundby BK 2 Bane 1
525873 11 Kl. 10:36 FC Holte 2 Gladsaxe-Hero BK 1
525874 11 Kl. 10:36 Sundby BK 2 FC Holte 1
525875 11 Kl. 10:54 Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe-Hero BK 1 Bane 1
525876 11 Kl. 10:54 FC Holte 1 FC Holte 2
525877 11 Kl. 11:12 FC Holte 2 Lyngby Boldklub 1921
525878 11 Kl. 11:12 Gladsaxe-Hero BK 1 Sundby BK 2
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Fredensborg Stadion Kastanievej 16A 3480 Fredensborg
525859 10 Kl. 10:00 BK Avarta 1 Fredensborg BI 1
525860 10 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub Vanløse IF 1 Bane 1
525861 10 Kl. 10:18 FA 2000 2 BK Avarta 1
525862 10 Kl. 10:18 Fredensborg BI 1 Allerød Fodbold Klub
525863 10 Kl. 10:36 Vanløse IF 1 FA 2000 2
525864 10 Kl. 10:36 Allerød Fodbold Klub BK Avarta 1 Bane 1
525865 10 Kl. 10:54 Fredensborg BI 1 FA 2000 2
525866 10 Kl. 10:54 BK Avarta 1 Vanløse IF 1
525867 10 Kl. 11:12 Vanløse IF 1 Fredensborg BI 1
525868 10 Kl. 11:12 FA 2000 2 Allerød Fodbold Klub
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Birkerød Stadion Bistrupvej 1 3460 Birkerød
525879 12 Kl. 10:00 BSF 1 IF Skjold Birkerød 1
525880 12 Kl. 10:00 BSV af 2016 1 Nivå-Kokkedal FK 1
525881 12 Kl. 10:18 BSF 2 BSF 1 Bane 1
525882 12 Kl. 10:18 IF Skjold Birkerød 1 BSV af 2016 1
525883 12 Kl. 10:36 Nivå-Kokkedal FK 1 BSF 2
525884 12 Kl. 10:36 BSV af 2016 1 BSF 1
525885 12 Kl. 10:54 IF Skjold Birkerød 1 BSF 2
527463 12 Kl. 10:54 BSF 1 Nivå-Kokkedal FK 1
527464 12 Kl. 11:12 Nivå-Kokkedal FK 1 IF Skjold Birkerød 1
527465 12 Kl. 11:12 BSF 2 BSV af 2016 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Gladsaxe Stadion Bane 1 Gladsaxevej 200 2860 Søborg
527466 13 Kl. 10:00 FC Holte 2
!
NB: FC Holte 2 er taberdømt
Gladsaxe-Hero BK 1 Bane 1
527467 13 Kl. 10:00 BSF 2 FC Holte 1 Bane 1
527468 13 Kl. 10:18 Allerød Fodbold Klub FC Holte 2 Bane 1
527469 13 Kl. 10:18 Gladsaxe-Hero BK 1 BSF 2
527470 13 Kl. 10:36 FC Holte 1 Allerød Fodbold Klub
527471 13 Kl. 10:36 BSF 2 FC Holte 2
!
NB: FC Holte 2 er taberdømt
Bane 1
527472 13 Kl. 10:54 Gladsaxe-Hero BK 1 Allerød Fodbold Klub
527473 13 Kl. 10:54 FC Holte 2
!
NB: FC Holte 2 er taberdømt
FC Holte 1 Bane 1
527474 13 Kl. 11:12 FC Holte 1 Gladsaxe-Hero BK 1
527475 13 Kl. 11:12 Allerød Fodbold Klub BSF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Karsemosegård Kunstgræs Bane 1 Møllevej 4 2990 Nivå
527476 14 Kl. 11:30 Vanløse IF 1 Fredensborg BI 1 Bane 1
527477 14 Kl. 11:30 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
BSF 1 Bane 1
527478 14 Kl. 11:48 Nivå-Kokkedal FK 1 Vanløse IF 1 Bane 1
527479 14 Kl. 11:48 Fredensborg BI 1 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
Bane 1
527480 14 Kl. 12:06 BSF 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Bane 1
527481 14 Kl. 12:06 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
527482 14 Kl. 12:24 Fredensborg BI 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Bane 1
527483 14 Kl. 12:24 Vanløse IF 1 BSF 1 Bane 1
527484 14 Kl. 12:42 BSF 1 Fredensborg BI 1 Bane 1
527485 14 Kl. 12:42 Nivå-Kokkedal FK 1 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Espelunden Kunstgræs Bane 1 Korsdalsvej 100 2610 Rødovre
527486 15 Kl. 10:00 BK Avarta 1 Lyngby Boldklub 1921 Bane 1
527487 15 Kl. 10:00 BSV af 2016 1 IF Skjold Birkerød 1 Bane 1
527488 15 Kl. 10:18 FA 2000 2 BK Avarta 1 Bane 1
527489 15 Kl. 10:18 Lyngby Boldklub 1921 BSV af 2016 1 Bane 1
527490 15 Kl. 10:36 IF Skjold Birkerød 1 FA 2000 2 Bane 1
527492 15 Kl. 10:36 BSV af 2016 1 BK Avarta 1 Bane 1
527493 15 Kl. 10:54 Lyngby Boldklub 1921 FA 2000 2 Bane 1
527494 15 Kl. 10:54 BK Avarta 1 IF Skjold Birkerød 1 Bane 1
527495 15 Kl. 11:12 IF Skjold Birkerød 1 Lyngby Boldklub 1921 Bane 1
527496 15 Kl. 11:12 FA 2000 2 BSV af 2016 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Rudegård Stadion Kongevejen 464 2840 Holte
527524 18 Kl. 12:30 FC Holte 2 Nivå-Kokkedal FK 1
527525 18 Kl. 12:30 Allerød Fodbold Klub Fredensborg BI 1 Bane 1
527497 16 Kl. 12:30 FC Holte 1 IF Skjold Birkerød 1
527498 16 Kl. 12:30 BSF 2
!
NB: BSF 2 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
527502 16 Kl. 12:48 Lyngby Boldklub 1921 FC Holte 1 Bane 1
527503 16 Kl. 12:48 IF Skjold Birkerød 1 BSF 2
!
NB: BSF 2 er taberdømt
Bane 1
527526 18 Kl. 12:48 BSV af 2016 1 FC Holte 2
527527 18 Kl. 12:48 Nivå-Kokkedal FK 1 Allerød Fodbold Klub
527528 18 Kl. 13:06 Fredensborg BI 1 BSV af 2016 1
527667 18 Kl. 13:06 Allerød Fodbold Klub FC Holte 2 Bane 1
527504 16 Kl. 13:06 Vanløse IF 1 Lyngby Boldklub 1921
527508 16 Kl. 13:06 BSF 2
!
NB: BSF 2 er taberdømt
FC Holte 1 Bane 1
527509 16 Kl. 13:24 IF Skjold Birkerød 1 Lyngby Boldklub 1921
527510 16 Kl. 13:24 FC Holte 1 Vanløse IF 1
527668 18 Kl. 13:24 Nivå-Kokkedal FK 1 BSV af 2016 1
527669 18 Kl. 13:24 FC Holte 2 Fredensborg BI 1
527670 18 Kl. 13:42 Fredensborg BI 1 Nivå-Kokkedal FK 1
527671 18 Kl. 13:42 BSV af 2016 1 Allerød Fodbold Klub
527511 16 Kl. 13:42 Vanløse IF 1 IF Skjold Birkerød 1
527512 16 Kl. 13:42 Lyngby Boldklub 1921 BSF 2
!
NB: BSF 2 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Ballerup Idrætspark Marbækvej 12 2750 Ballerup
527513 17 Kl. 10:00 BSF 1 Gladsaxe-Hero BK 1
527514 17 Kl. 10:00 FA 2000 2 BK Avarta 1
527515 17 Kl. 10:18 Sundby BK 2 BSF 1
527516 17 Kl. 10:18 Gladsaxe-Hero BK 1 FA 2000 2
527517 17 Kl. 10:36 BK Avarta 1 Sundby BK 2
527518 17 Kl. 10:36 FA 2000 2 BSF 1
527519 17 Kl. 10:54 Gladsaxe-Hero BK 1 Sundby BK 2
527520 17 Kl. 10:54 BSF 1 BK Avarta 1
527521 17 Kl. 11:12 BK Avarta 1 Gladsaxe-Hero BK 1
527523 17 Kl. 11:12 Sundby BK 2 FA 2000 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind