MENU

VinterBold U8 Drenge 2 (12) 5:5, Pulje 3 //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Himmelev Idrætspark Bane 1 Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
527692 3 Kl. 08:20 Ølstykke FC 1 VG Fodbold 1 Bane 1
527693 3 Kl. 08:20 Himmelev-Veddelev BK 2 BK Avarta 2 Bane 1
527694 3 Kl. 08:38 Virum-Sorgenfri BK 2 Ølstykke FC 1
527695 3 Kl. 08:38 VG Fodbold 1 Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
527696 3 Kl. 08:56 BK Avarta 2 Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
527697 3 Kl. 08:56 Himmelev-Veddelev BK 2 Ølstykke FC 1 Bane 1
527698 3 Kl. 09:14 VG Fodbold 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
527699 3 Kl. 09:14 Ølstykke FC 1 BK Avarta 2 Bane 1
527700 3 Kl. 09:32 BK Avarta 2 VG Fodbold 1 Bane 1
527702 3 Kl. 09:32 Virum-Sorgenfri BK 2 Himmelev-Veddelev BK 2
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
527682 2 Kl. 12:00 Husum BK 1 Tune IF 1
527683 2 Kl. 12:00 Sundby BK 3 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
527684 2 Kl. 12:18 Oversidder Husum BK 1
527685 2 Kl. 12:18 Tune IF 1 Sundby BK 3
527686 2 Kl. 12:36 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Oversidder
527687 2 Kl. 12:36 Sundby BK 3 Husum BK 1
527688 2 Kl. 12:54 Tune IF 1 Oversidder
527689 2 Kl. 12:54 Husum BK 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
527690 2 Kl. 13:12 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Tune IF 1
527691 2 Kl. 13:12 Oversidder Sundby BK 3
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Brøndby Stadion Bane 1 Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
527672 1 Kl. 10:00 Ølstykke FC Xtra Albertslund BS 72 2 Bane 1
527673 1 Kl. 10:00 Vallensbæk IF 1 Hvidovre IF 1
527674 1 Kl. 10:18 Brøndbyernes IF 3 Ølstykke FC Xtra
527675 1 Kl. 10:18 Albertslund BS 72 2 Vallensbæk IF 1
527676 1 Kl. 10:36 Hvidovre IF 1 Brøndbyernes IF 3
527677 1 Kl. 10:36 Vallensbæk IF 1 Ølstykke FC Xtra
527678 1 Kl. 10:54 Albertslund BS 72 2 Brøndbyernes IF 3
527679 1 Kl. 10:54 Ølstykke FC Xtra Hvidovre IF 1 Bane 1
527680 1 Kl. 11:12 Hvidovre IF 1 Albertslund BS 72 2
527681 1 Kl. 11:12 Brøndbyernes IF 3 Vallensbæk IF 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Virum Stadion Bane 1 Kaplevej 46B 2830 Virum
527723 6 Kl. 10:00 Vallensbæk IF 1 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
Bane 1
527724 6 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 2 Brøndbyernes IF 3
527725 6 Kl. 10:18 Virum-Sorgenfri BK 2 Vallensbæk IF 1
527726 6 Kl. 10:18 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
527727 6 Kl. 10:36 Brøndbyernes IF 3 Virum-Sorgenfri BK 2
527728 6 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 2 Vallensbæk IF 1
527729 6 Kl. 10:54 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
527730 6 Kl. 10:54 Vallensbæk IF 1 Brøndbyernes IF 3
527731 6 Kl. 11:12 Brøndbyernes IF 3 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
Bane 1
527732 6 Kl. 11:12 Virum-Sorgenfri BK 2 Himmelev-Veddelev BK 2
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Husumparken Bane 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
527703 4 Kl. 10:00 Ølstykke FC Xtra Husum BK 1 Bane 1
527704 4 Kl. 10:00 Ølstykke FC 1 Oversidder
527705 4 Kl. 10:18 BK Avarta 2 Ølstykke FC Xtra
527706 4 Kl. 10:18 Husum BK 1 Ølstykke FC 1
527707 4 Kl. 10:36 Oversidder BK Avarta 2
527708 4 Kl. 10:36 Ølstykke FC 1 Ølstykke FC Xtra
527709 4 Kl. 10:54 Husum BK 1 BK Avarta 2
527710 4 Kl. 10:54 Ølstykke FC Xtra Oversidder Bane 1
527711 4 Kl. 11:12 Oversidder Husum BK 1
527712 4 Kl. 11:12 BK Avarta 2 Ølstykke FC 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Bane 1 Skallerne 14 2620 Albertslund
527713 5 Kl. 11:00 Albertslund BS 72 2 Tune IF 1 Bane 1
527714 5 Kl. 11:00 VG Fodbold 1 Hvidovre IF 1 Bane 1
527715 5 Kl. 11:18 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Albertslund BS 72 2 Bane 1
527716 5 Kl. 11:18 Tune IF 1 VG Fodbold 1 Bane 1
527717 5 Kl. 11:36 Hvidovre IF 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
527718 5 Kl. 11:36 VG Fodbold 1 Albertslund BS 72 2 Bane 1
527719 5 Kl. 11:54 Tune IF 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
527720 5 Kl. 11:54 Albertslund BS 72 2 Hvidovre IF 1 Bane 1
527721 5 Kl. 12:12 Hvidovre IF 1 Tune IF 1 Bane 1
527722 5 Kl. 12:12 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 VG Fodbold 1 Bane 1
lørdag den. 07-12 2019
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
527733 7 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
527734 7 Kl. 10:00 BK Avarta 2 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
Bane 1
527735 7 Kl. 10:18 VG Fodbold 1
!
NB: VG Fodbold 1 er taberdømt
Hvidovre IF 1 Bane 1
527736 7 Kl. 10:18 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 BK Avarta 2
527737 7 Kl. 10:36 Sundby BK 3 VG Fodbold 1
!
NB: VG Fodbold 1 er taberdømt
Bane 1
527738 7 Kl. 10:36 BK Avarta 2 Hvidovre IF 1
527739 7 Kl. 10:54 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 VG Fodbold 1
!
NB: VG Fodbold 1 er taberdømt
Bane 1
527740 7 Kl. 10:54 Hvidovre IF 1 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
Bane 1
527741 7 Kl. 11:12 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
527742 7 Kl. 11:12 VG Fodbold 1
!
NB: VG Fodbold 1 er taberdømt
BK Avarta 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane Bane 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
527743 8 Kl. 11:30 Brøndbyernes IF 3 Oversidder Bane 1
527744 8 Kl. 11:30 Virum-Sorgenfri BK 2 Albertslund BS 72 2
!
NB: Albertslund BS 72 2 er taberdømt
Bane 1
527745 8 Kl. 11:48 Husum BK 1 Brøndbyernes IF 3 Bane 1
527746 8 Kl. 11:48 Oversidder Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
527747 8 Kl. 12:06 Albertslund BS 72 2
!
NB: Albertslund BS 72 2 er taberdømt
Husum BK 1 Bane 1
527748 8 Kl. 12:06 Virum-Sorgenfri BK 2 Brøndbyernes IF 3 Bane 1
527749 8 Kl. 12:24 Oversidder Husum BK 1 Bane 1
527750 8 Kl. 12:24 Brøndbyernes IF 3 Albertslund BS 72 2
!
NB: Albertslund BS 72 2 er taberdømt
Bane 1
527751 8 Kl. 12:42 Albertslund BS 72 2 Oversidder Bane 1
527752 8 Kl. 12:42 Husum BK 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Ølstykke Stadion Bane 1 Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
527753 9 Kl. 10:00 Ølstykke FC Xtra Tune IF 1 Bane 1
527754 9 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 2 Vallensbæk IF 1
527755 9 Kl. 10:18 Ølstykke FC 1 Ølstykke FC Xtra
527756 9 Kl. 10:18 Tune IF 1 Himmelev-Veddelev BK 2
527757 9 Kl. 10:36 Vallensbæk IF 1 Ølstykke FC 1
527758 9 Kl. 10:36 Himmelev-Veddelev BK 2 Ølstykke FC Xtra
527759 9 Kl. 10:54 Tune IF 1 Ølstykke FC 1
527761 9 Kl. 11:12 Vallensbæk IF 1 Tune IF 1
527762 9 Kl. 11:12 Ølstykke FC 1 Himmelev-Veddelev BK 2
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Ølstykke Stadion Kunstgræs Tranekærvej 1 3650 Ølstykke
527760 9 Kl. 10:54 Ølstykke FC Xtra Vallensbæk IF 1
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
527773 11 Kl. 10:00 Vallensbæk IF 1 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
527774 11 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 2 Brøndbyernes IF 3
527775 11 Kl. 10:18 Husum BK 1 Vallensbæk IF 1
527776 11 Kl. 10:18 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Virum-Sorgenfri BK 2
527777 11 Kl. 10:36 Brøndbyernes IF 3 Husum BK 1
527778 11 Kl. 10:36 Virum-Sorgenfri BK 2 Vallensbæk IF 1
527779 11 Kl. 10:54 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Husum BK 1
527780 11 Kl. 10:54 Vallensbæk IF 1 Brøndbyernes IF 3
527781 11 Kl. 11:12 Brøndbyernes IF 3 Fløng-Hedehusene Fodbold 1
527782 11 Kl. 11:12 Husum BK 1 Virum-Sorgenfri BK 2
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
527763 10 Kl. 10:00 Albertslund BS 72 2 Sundby BK 3 Bane 1
527764 10 Kl. 10:00 BK Avarta 2 Ølstykke FC Xtra Bane 1
527765 10 Kl. 10:18 Himmelev-Veddelev BK 2 Albertslund BS 72 2 Bane 1
527766 10 Kl. 10:18 Sundby BK 3 BK Avarta 2 Bane 1
527767 10 Kl. 10:36 Ølstykke FC Xtra Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
527768 10 Kl. 10:36 BK Avarta 2 Albertslund BS 72 2 Bane 1
527769 10 Kl. 10:54 Sundby BK 3 Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
527770 10 Kl. 10:54 Albertslund BS 72 2 Ølstykke FC Xtra Bane 1
527771 10 Kl. 11:12 Ølstykke FC Xtra Sundby BK 3 Bane 1
527772 10 Kl. 11:12 Himmelev-Veddelev BK 2 BK Avarta 2 Bane 1
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
527783 12 Kl. 11:30 Hvidovre IF 1 Oversidder
527784 12 Kl. 11:30 Ølstykke FC 1 Tune IF 1
527785 12 Kl. 11:48 VG Fodbold 1 Hvidovre IF 1 Bane 1
527786 12 Kl. 11:48 Oversidder Ølstykke FC 1
527787 12 Kl. 12:06 Tune IF 1 VG Fodbold 1
527788 12 Kl. 12:06 Ølstykke FC 1 Hvidovre IF 1
527789 12 Kl. 12:24 Oversidder VG Fodbold 1
527790 12 Kl. 12:24 Hvidovre IF 1 Tune IF 1
527791 12 Kl. 12:42 Tune IF 1 Oversidder
527792 12 Kl. 12:42 VG Fodbold 1 Ølstykke FC 1 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 01-02 2020
Spillested:
Tune Stadion Kunstgræs Bane 1 Tunehøj 7 4030 Tune
527803 14 Kl. 10:00 Ølstykke FC Xtra Sundby BK 3 Bane 1
527804 14 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 2 Hvidovre IF 1
527805 14 Kl. 10:18 Tune IF 1 Ølstykke FC Xtra Bane 1
527806 14 Kl. 10:18 Sundby BK 3 Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
527807 14 Kl. 10:36 Hvidovre IF 1 Tune IF 1 Bane 1
527808 14 Kl. 10:36 Virum-Sorgenfri BK 2 Ølstykke FC Xtra
527809 14 Kl. 10:54 Sundby BK 3 Tune IF 1 Bane 1
527810 14 Kl. 10:54 Ølstykke FC Xtra Hvidovre IF 1 Bane 1
527811 14 Kl. 11:12 Hvidovre IF 1 Sundby BK 3 Bane 1
527812 14 Kl. 11:12 Tune IF 1 Virum-Sorgenfri BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Bane 1 Skallerne 14 2620 Albertslund
527813 15 Kl. 11:00 Albertslund BS 72 2 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
527814 15 Kl. 11:00 Ølstykke FC 1 Oversidder Bane 1
527829 15 Kl. 11:18 Himmelev-Veddelev BK 2 Albertslund BS 72 2 Bane 1
527830 15 Kl. 11:18 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Ølstykke FC 1 Bane 1
527831 15 Kl. 11:36 Oversidder Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
527832 15 Kl. 11:36 Ølstykke FC 1 Albertslund BS 72 2 Bane 1
527833 15 Kl. 11:54 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Himmelev-Veddelev BK 2 Bane 1
527834 15 Kl. 11:54 Albertslund BS 72 2 Oversidder Bane 1
527835 15 Kl. 12:12 Oversidder Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
527836 15 Kl. 12:12 Himmelev-Veddelev BK 2 Ølstykke FC 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Espelunden Kunstgræs Bane 1 Korsdalsvej 100 2610 Rødovre
527793 13 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 3 Husum BK 1 Bane 1
527794 13 Kl. 10:00 VG Fodbold 1 Vallensbæk IF 1 Bane 1
527795 13 Kl. 10:18 BK Avarta 2 Brøndbyernes IF 3 Bane 1
527796 13 Kl. 10:18 Husum BK 1 VG Fodbold 1 Bane 1
527797 13 Kl. 10:36 Vallensbæk IF 1 BK Avarta 2 Bane 1
527798 13 Kl. 10:36 VG Fodbold 1 Brøndbyernes IF 3 Bane 1
527799 13 Kl. 10:54 Husum BK 1 BK Avarta 2 Bane 1
527800 13 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 3 Vallensbæk IF 1 Bane 1
527801 13 Kl. 11:12 Vallensbæk IF 1 Husum BK 1 Bane 1
527802 13 Kl. 11:12 BK Avarta 2 VG Fodbold 1 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 29-02 2020
Spillested:
Tune Stadion Kunstgræs Bane 1 Tunehøj 7 4030 Tune
527858 18 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 3 Tune IF 1 Bane 1
527859 18 Kl. 10:00 BK Avarta 2 Sundby BK 3 Bane 1
527860 18 Kl. 10:18 Ølstykke FC 1 Brøndbyernes IF 3 Bane 1
527861 18 Kl. 10:18 Tune IF 1 BK Avarta 2 Bane 1
527862 18 Kl. 10:36 Sundby BK 3 Ølstykke FC 1 Bane 1
527863 18 Kl. 10:36 BK Avarta 2 Brøndbyernes IF 3 Bane 1
527864 18 Kl. 10:54 Tune IF 1 Ølstykke FC 1 Bane 1
527865 18 Kl. 10:54 Brøndbyernes IF 3 Sundby BK 3 Bane 1
527866 18 Kl. 11:12 Sundby BK 3 Tune IF 1 Bane 1
527867 18 Kl. 11:12 Ølstykke FC 1 BK Avarta 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Vallensbæk Idrætscenter Idræts Allé 2 2625 Vallensbæk
527837 16 Kl. 11:30 Vallensbæk IF 1 Oversidder
527838 16 Kl. 11:30 VG Fodbold 1 Ølstykke FC Xtra Bane 1
527839 16 Kl. 11:48 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Vallensbæk IF 1
527840 16 Kl. 11:48 Oversidder VG Fodbold 1
527841 16 Kl. 12:06 Ølstykke FC Xtra Fløng-Hedehusene Fodbold 1 Bane 1
527842 16 Kl. 12:06 VG Fodbold 1 Vallensbæk IF 1 Bane 1
527843 16 Kl. 12:24 Oversidder Fløng-Hedehusene Fodbold 1
527844 16 Kl. 12:24 Vallensbæk IF 1 Ølstykke FC Xtra
527845 16 Kl. 12:42 Ølstykke FC Xtra Oversidder Bane 1
527846 16 Kl. 12:42 Fløng-Hedehusene Fodbold 1 VG Fodbold 1
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
527847 17 Kl. 11:30 Hvidovre IF 1 Husum BK 1
527848 17 Kl. 11:30 Himmelev-Veddelev BK 2 Albertslund BS 72 2
527849 17 Kl. 11:48 Virum-Sorgenfri BK 2 Hvidovre IF 1
527851 17 Kl. 11:48 Husum BK 1 Himmelev-Veddelev BK 2
527852 17 Kl. 12:06 Albertslund BS 72 2 Virum-Sorgenfri BK 2
527853 17 Kl. 12:06 Himmelev-Veddelev BK 2 Hvidovre IF 1
527854 17 Kl. 12:24 Husum BK 1 Virum-Sorgenfri BK 2
527855 17 Kl. 12:24 Hvidovre IF 1 Albertslund BS 72 2
527856 17 Kl. 12:42 Albertslund BS 72 2 Husum BK 1
527857 17 Kl. 12:42 Virum-Sorgenfri BK 2 Himmelev-Veddelev BK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind