Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. nov 2019
08:20
FA 2000 3
Slangerup & Omegn IF 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
08:20
Nivå-Kokkedal FK
BK Vest, Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
08:38
Allerød Fodbold Klub
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
08:38
Slangerup & Omegn IF 1
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
08:56
BK Vest, Rødovre 1
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
08:56
Nivå-Kokkedal FK
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
09:14
Slangerup & Omegn IF 1
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
09:14
FA 2000 3
BK Vest, Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
09:32
BK Vest, Rødovre 1
Slangerup & Omegn IF 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
09:32
Allerød Fodbold Klub
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:00
Brøndbyernes IF 4
Måløv BK 2
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:00
BSV af 2016 2
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:00
FC Holte 3
Vallensbæk IF 2
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:00
Glostrup 2
Vanløse IF 3
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:18
Glostrup 1
FC Holte 3
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:18
Vallensbæk IF 2
Glostrup 2
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:18
HIK 4
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:18
Måløv BK 2
BSV af 2016 2
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:36
Sundby BK 4
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:36
BSV af 2016 2
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:36
Vanløse IF 3
Glostrup 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:36
Glostrup 2
FC Holte 3
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:54
Vallensbæk IF 2
Glostrup 1
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:54
FC Holte 3
Vanløse IF 3
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:54
Måløv BK 2
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
10:54
Brøndbyernes IF 4
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
11:12
Sundby BK 4
Måløv BK 2
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
11:12
HIK 4
BSV af 2016 2
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
11:12
Vanløse IF 3
Vallensbæk IF 2
|
|||||||||||||||||||
10. nov 2019
11:12
Glostrup 1
Glostrup 2
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:00
FC Holte 3
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:00
Brøndbyernes IF 4
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:18
Sundby BK 4
FC Holte 3
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:18
FA 2000 3
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:36
Allerød Fodbold Klub
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:36
Brøndbyernes IF 4
FC Holte 3
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:54
FA 2000 3
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
10:54
FC Holte 3
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
11:12
Allerød Fodbold Klub
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
11:12
Sundby BK 4
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
11:45
Glostrup 2
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
11:45
BSV af 2016 2
Glostrup 1
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
12:03
HIK 4
Glostrup 2
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
12:03
Nivå-Kokkedal FK
BSV af 2016 2
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
12:21
Glostrup 1
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
12:21
BSV af 2016 2
Glostrup 2
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
12:39
Nivå-Kokkedal FK
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
12:39
Glostrup 2
Glostrup 1
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
12:57
Glostrup 1
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2019
12:57
HIK 4
BSV af 2016 2
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:00
Vallensbæk IF 2
Slangerup & Omegn IF 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:00
Måløv BK 2
Vanløse IF 3
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:18
BK Vest, Rødovre 1
Vallensbæk IF 2
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:18
Slangerup & Omegn IF 1
Måløv BK 2
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:36
Vanløse IF 3
BK Vest, Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:36
Måløv BK 2
Vallensbæk IF 2
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:54
Slangerup & Omegn IF 1
BK Vest, Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
10:54
Vallensbæk IF 2
Vanløse IF 3
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
11:12
Vanløse IF 3
Slangerup & Omegn IF 1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2019
11:12
BK Vest, Rødovre 1
Måløv BK 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:00
Vanløse IF 3
BK Vest, Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:00
Sundby BK 4
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:00
Glostrup 1
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:00
HIK 4
Vallensbæk IF 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:00
FC Holte 3
Slangerup & Omegn IF 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:00
BSV af 2016 2
Glostrup 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:18
Brøndbyernes IF 4
FC Holte 3
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:18
Slangerup & Omegn IF 1
BSV af 2016 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:18
FA 2000 3
Glostrup 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:18
Allerød Fodbold Klub
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:18
Måløv BK 2
Vanløse IF 3
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:18
BK Vest, Rødovre 1
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:36
Nivå-Kokkedal FK
Måløv BK 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:36
Sundby BK 4
Vanløse IF 3
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:36
Vallensbæk IF 2
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:36
HIK 4
Glostrup 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:36
Glostrup 2
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:36
BSV af 2016 2
FC Holte 3
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:54
Slangerup & Omegn IF 1
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:54
FC Holte 3
Glostrup 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:54
Allerød Fodbold Klub
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:54
Glostrup 1
Vallensbæk IF 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:54
BK Vest, Rødovre 1
Måløv BK 2
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
10:54
Vanløse IF 3
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
11:12
Nivå-Kokkedal FK
BK Vest, Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
11:12
Måløv BK 2
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
11:12
Vallensbæk IF 2
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
11:12
FA 2000 3
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
11:12
Glostrup 2
Slangerup & Omegn IF 1
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2019
11:12
Brøndbyernes IF 4
BSV af 2016 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:00
Vallensbæk IF 2
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:00
Sundby BK 4
FC Holte 3
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:00
Vanløse IF 3
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:00
Brøndbyernes IF 4
Slangerup & Omegn IF 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:00
Glostrup 2
BK Vest, Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:00
HIK 4
Glostrup 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:18
FA 2000 3
Glostrup 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:18
BK Vest, Rødovre 1
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:18
Måløv BK 2
Vanløse IF 3
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:18
Allerød Fodbold Klub
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:18
BSV af 2016 2
Vallensbæk IF 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:18
Nivå-Kokkedal FK
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:36
FC Holte 3
BSV af 2016 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:36
Sundby BK 4
Vallensbæk IF 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:36
Slangerup & Omegn IF 1
Måløv BK 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:36
Brøndbyernes IF 4
Vanløse IF 3
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:36
Glostrup 1
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:36
HIK 4
Glostrup 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:54
BK Vest, Rødovre 1
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:54
Glostrup 2
Glostrup 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:54
Allerød Fodbold Klub
Måløv BK 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:54
Vanløse IF 3
Slangerup & Omegn IF 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:54
Nivå-Kokkedal FK
BSV af 2016 2
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
10:54
Vallensbæk IF 2
FC Holte 3
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
11:12
FC Holte 3
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
11:12
BSV af 2016 2
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
11:12
Slangerup & Omegn IF 1
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
11:12
Måløv BK 2
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
11:12
Glostrup 1
BK Vest, Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
26. jan 2020
11:12
FA 2000 3
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:00
Glostrup 1
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:00
Måløv BK 2
Glostrup 2
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:18
Sundby BK 4
Glostrup 1
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:18
FA 2000 3
Måløv BK 2
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:36
Glostrup 2
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:36
Måløv BK 2
Glostrup 1
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:54
FA 2000 3
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
10:54
Glostrup 1
Glostrup 2
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
11:12
Glostrup 2
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2020
11:12
Sundby BK 4
Måløv BK 2
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:00
Vallensbæk IF 2
BK Vest, Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:00
Brøndbyernes IF 4
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:18
BSV af 2016 2
Vallensbæk IF 2
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:18
BK Vest, Rødovre 1
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:36
Allerød Fodbold Klub
BSV af 2016 2
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:36
Brøndbyernes IF 4
Vallensbæk IF 2
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:54
BK Vest, Rødovre 1
BSV af 2016 2
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
10:54
Vallensbæk IF 2
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
11:12
Allerød Fodbold Klub
BK Vest, Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
11:12
BSV af 2016 2
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
12:00
FC Holte 3
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
12:00
HIK 4
Vanløse IF 3
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
12:18
Slangerup & Omegn IF 1
FC Holte 3
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
12:18
Nivå-Kokkedal FK
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
12:36
Vanløse IF 3
Slangerup & Omegn IF 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
12:36
HIK 4
FC Holte 3
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
12:54
Nivå-Kokkedal FK
Slangerup & Omegn IF 1
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
12:54
FC Holte 3
Vanløse IF 3
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
13:12
Vanløse IF 3
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2020
13:12
Slangerup & Omegn IF 1
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:00
Glostrup 2
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:00
Måløv BK 2
FC Holte 3
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:00
Vanløse IF 3
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:00
BSV af 2016 2
Vallensbæk IF 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:00
Glostrup 1
Slangerup & Omegn IF 1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:00
Sundby BK 4
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:18
Brøndbyernes IF 4
Glostrup 1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:18
Slangerup & Omegn IF 1
Sundby BK 4
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:18
HIK 4
Vanløse IF 3
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:18
FA 2000 3
BSV af 2016 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:18
BK Vest, Rødovre 1
Glostrup 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:18
Allerød Fodbold Klub
Måløv BK 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:36
FC Holte 3
BK Vest, Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:36
Måløv BK 2
Glostrup 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:36
Vallensbæk IF 2
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:36
BSV af 2016 2
Vanløse IF 3
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:36
Nivå-Kokkedal FK
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:36
Sundby BK 4
Glostrup 1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:54
Slangerup & Omegn IF 1
Brøndbyernes IF 4
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:54
Glostrup 1
Nivå-Kokkedal FK
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:54
FA 2000 3
HIK 4
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:54
Vanløse IF 3
Vallensbæk IF 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:54
Allerød Fodbold Klub
BK Vest, Rødovre 1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
10:54
Glostrup 2
FC Holte 3
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
11:12
FC Holte 3
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
11:12
BK Vest, Rødovre 1
Måløv BK 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
11:12
Vallensbæk IF 2
FA 2000 3
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
11:12
HIK 4
BSV af 2016 2
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
11:12
Nivå-Kokkedal FK
Slangerup & Omegn IF 1
|
|||||||||||||||||||
01. mar 2020
11:12
Brøndbyernes IF 4
Sundby BK 4
|