MENU

VinterBold U8 Drenge 3 (12) 5:5, Pulje 2 (Kbh) //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 09-11 2019
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
240417 1 Kl. 11:30 BK Skjold 2 Oversidder Bane 1
240418 1 Kl. 11:30 BK Vestia 3 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 1
240419 1 Kl. 11:30 Vanløse IF 2 BK Fix 4 Bane 1
240420 1 Kl. 11:30 B93 7 BK Stefan 1 Bane 1
240421 1 Kl. 11:48 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
BK Vestia 3 Bane 1
240422 1 Kl. 11:48 Oversidder HIK 3 Bane 1
240423 1 Kl. 11:48 Vanløse IF 2 B93 7 Bane 1
240424 1 Kl. 11:48 BK Fix 4 BK Stefan 1 Bane 1
240425 1 Kl. 12:06 BK Skjold 2 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Bane 1
240426 1 Kl. 12:06 Oversidder BK Vestia 3 Bane 1
240427 1 Kl. 12:06 Vanløse IF 2 BK Stefan 1 Bane 1
240428 1 Kl. 12:06 BK Fix 4 B93 7 Bane 1
240429 1 Kl. 12:24 Oversidder BK Stefan 1 Bane 1
240430 1 Kl. 12:24 HIK 3 BK Fix 4 Bane 1
240431 1 Kl. 12:24 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
B93 7 Bane 1
240432 1 Kl. 12:24 BK Vestia 3 Vanløse IF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
240449 3 Kl. 10:00 Østerbro IF 3 Dragør BK 3
240450 3 Kl. 10:00 BK Fix 3 BK Frem 2
240451 3 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 Kastrup BK 2
240452 3 Kl. 10:00 Valby BK 2 KB 8
240453 3 Kl. 10:18 Østerbro IF 3 BK Fix 3
240454 3 Kl. 10:18 Dragør BK 3 BK Frem 2
240455 3 Kl. 10:18 Nørrebro United 1 Valby BK 2
240456 3 Kl. 10:18 Kastrup BK 2 KB 8
240457 3 Kl. 10:36 Østerbro IF 3 BK Frem 2
240458 3 Kl. 10:36 Dragør BK 3 BK Fix 3
240459 3 Kl. 10:36 Nørrebro United 1 KB 8
240460 3 Kl. 10:36 Kastrup BK 2 Valby BK 2
240461 3 Kl. 10:54 Østerbro IF 3 Nørrebro United 1
240462 3 Kl. 10:54 BK Fix 3 Valby BK 2
240463 3 Kl. 10:54 BK Frem 2 Kastrup BK 2
240464 3 Kl. 10:54 Dragør BK 3 KB 8
søndag den. 10-11 2019
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
240433 2 Kl. 13:30 GVI 2 Brønshøj BK 2
240434 2 Kl. 13:30 FB 2 Vanløse IF 4
240435 2 Kl. 13:30 Oversidder Hvidovre IF 2
240436 2 Kl. 13:30 Oversidder B 1903 3
240437 2 Kl. 13:48 GVI 2 FB 2
240438 2 Kl. 13:48 Brønshøj BK 2 Vanløse IF 4
240439 2 Kl. 13:48 Oversidder Oversidder
240440 2 Kl. 13:48 Hvidovre IF 2 B 1903 3
240441 2 Kl. 14:06 GVI 2 Vanløse IF 4
240442 2 Kl. 14:06 Brønshøj BK 2 FB 2
240443 2 Kl. 14:06 Oversidder B 1903 3
240444 2 Kl. 14:06 Hvidovre IF 2 Oversidder
240445 2 Kl. 14:24 Brønshøj BK 2 B 1903 3
240446 2 Kl. 14:24 FB 2 Oversidder
240447 2 Kl. 14:24 Vanløse IF 4 Oversidder Bane 1
240448 2 Kl. 14:24 GVI 2 Hvidovre IF 2
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Bane 1 Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
240465 4 Kl. 11:30 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Østerbro IF 3 Bane 1
240466 4 Kl. 11:30 GVI 2 Vanløse IF 2 Bane 1
240467 4 Kl. 11:30 Nørrebro United 1 Oversidder Bane 1
240468 4 Kl. 11:30 Oversidder Dragør BK 3 Bane 1
240469 4 Kl. 11:48 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
GVI 2 Bane 1
240470 4 Kl. 11:48 Østerbro IF 3 Vanløse IF 2 Bane 1
240471 4 Kl. 11:48 Oversidder Nørrebro United 1 Bane 1
240472 4 Kl. 11:48 Dragør BK 3 Oversidder Bane 1
240473 4 Kl. 12:06 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Vanløse IF 2 Bane 1
240474 4 Kl. 12:06 Østerbro IF 3 GVI 2 Bane 1
240475 4 Kl. 12:06 Dragør BK 3 Nørrebro United 1 Bane 1
240476 4 Kl. 12:06 Oversidder Oversidder Bane 1
240477 4 Kl. 12:24 BK Skjold 2 Oversidder Bane 1
240478 4 Kl. 12:24 Oversidder Vanløse IF 2 Bane 1
240479 4 Kl. 12:24 GVI 2 Nørrebro United 1 Bane 1
240480 4 Kl. 12:24 Østerbro IF 3 Dragør BK 3 Bane 1
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
241921 6 Kl. 13:00 Valby BK 2 Oversidder
241922 6 Kl. 13:00 HIK 3 BK Frem 2
241923 6 Kl. 13:00 Vanløse IF 4 BK Stefan 1 Bane 1
241924 6 Kl. 13:00 KB 8 B 1903 3
241925 6 Kl. 13:18 HIK 3 Valby BK 2
241926 6 Kl. 13:18 BK Frem 2 Oversidder
241927 6 Kl. 13:18 Vanløse IF 4 KB 8 Bane 1
241928 6 Kl. 13:18 BK Stefan 1 B 1903 3
241929 6 Kl. 13:36 BK Frem 2 Valby BK 2
241930 6 Kl. 13:36 HIK 3 Oversidder
241931 6 Kl. 13:36 Vanløse IF 4 B 1903 3 Bane 1
241932 6 Kl. 13:36 BK Stefan 1 KB 8
241933 6 Kl. 13:54 HIK 3 B 1903 3
241934 6 Kl. 13:54 BK Stefan 1 Oversidder
241935 6 Kl. 13:54 BK Frem 2 KB 8
241936 6 Kl. 13:54 Vanløse IF 4 Valby BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 24-11 2019
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Ruten 2 2700 Brønshøj
240481 5 Kl. 11:30 Brønshøj BK 2 BK Fix 4
240482 5 Kl. 11:30 Kastrup BK 2 Hvidovre IF 2
240483 5 Kl. 11:30 BK Vestia 3 BK Fix 3
240484 5 Kl. 11:30 FB 2 B93 7
240485 5 Kl. 11:48 Brønshøj BK 2 Kastrup BK 2
240486 5 Kl. 11:48 BK Fix 4 Hvidovre IF 2 Bane 1
240487 5 Kl. 11:48 BK Vestia 3 FB 2
240488 5 Kl. 11:48 BK Fix 3 B93 7
240489 5 Kl. 12:06 Brønshøj BK 2 Hvidovre IF 2
240490 5 Kl. 12:06 BK Fix 4 Kastrup BK 2 Bane 1
240491 5 Kl. 12:06 BK Vestia 3 B93 7
240492 5 Kl. 12:06 BK Fix 3 FB 2
241917 5 Kl. 12:24 B93 7 Hvidovre IF 2
241918 5 Kl. 12:24 BK Vestia 3 Kastrup BK 2
241919 5 Kl. 12:24 BK Fix 3 Brønshøj BK 2
241920 5 Kl. 12:24 FB 2 BK Fix 4
Arrangør:
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Tingbjerg I P Bane 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
241937 7 Kl. 10:00 Vanløse IF 4 BK Fix 4 Bane 1
241938 7 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 B 1903 3
241939 7 Kl. 10:00 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Dragør BK 3 Bane 1
241940 7 Kl. 10:00 Brønshøj BK 2 B93 7
241941 7 Kl. 10:18 Vanløse IF 4 Nørrebro United 1 Bane 1
241942 7 Kl. 10:18 BK Fix 4 B 1903 3 Bane 1
241943 7 Kl. 10:18 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Brønshøj BK 2 Bane 1
242076 7 Kl. 10:18 Dragør BK 3 B93 7
242077 7 Kl. 10:36 Vanløse IF 4 B 1903 3 Bane 1
242078 7 Kl. 10:36 BK Fix 4 Nørrebro United 1 Bane 1
242181 7 Kl. 10:36 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
B93 7 Bane 1
242182 7 Kl. 10:36 Dragør BK 3 Brønshøj BK 2
242183 7 Kl. 10:54 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
B 1903 3 Bane 1
242184 7 Kl. 10:54 Dragør BK 3 BK Fix 4
242185 7 Kl. 10:54 B93 7 Nørrebro United 1
242186 7 Kl. 10:54 Brønshøj BK 2 Vanløse IF 4
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
242187 8 Kl. 11:30 HIK 3 Østerbro IF 3
242188 8 Kl. 11:30 FB 2 BK Stefan 1
242189 8 Kl. 11:30 Vanløse IF 2 Kastrup BK 2
242190 8 Kl. 11:30 BK Frem 2 Oversidder
242191 8 Kl. 11:48 HIK 3 FB 2
242192 8 Kl. 11:48 Østerbro IF 3 BK Stefan 1
242193 8 Kl. 11:48 BK Frem 2 Vanløse IF 2
242194 8 Kl. 11:48 Kastrup BK 2 Oversidder
242195 8 Kl. 12:06 HIK 3 BK Stefan 1
242196 8 Kl. 12:06 Østerbro IF 3 FB 2
242197 8 Kl. 12:06 Vanløse IF 2 Oversidder
242198 8 Kl. 12:06 BK Frem 2 Kastrup BK 2
248200 8 Kl. 12:24 BK Frem 2 BK Stefan 1
248201 8 Kl. 12:24 Østerbro IF 3 Vanløse IF 2
248202 8 Kl. 12:24 FB 2 Oversidder
248203 8 Kl. 12:24 HIK 3 Kastrup BK 2
søndag den. 08-12 2019
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Bane 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
248204 9 Kl. 10:00 BK Vestia 3 GVI 2 Bane 1
248205 9 Kl. 10:00 KB 8 Hvidovre IF 2 Bane 1
248206 9 Kl. 10:00 Oversidder BK Fix 3 Bane 1
248207 9 Kl. 10:00 Valby BK 2 Oversidder Bane 1
248208 9 Kl. 10:18 BK Vestia 3 KB 8 Bane 1
248209 9 Kl. 10:18 GVI 2 Hvidovre IF 2 Bane 1
248210 9 Kl. 10:18 Oversidder Valby BK 2 Bane 1
248211 9 Kl. 10:18 BK Fix 3 Oversidder Bane 1
248212 9 Kl. 10:36 BK Vestia 3 Hvidovre IF 2 Bane 1
248213 9 Kl. 10:36 GVI 2 KB 8 Bane 1
248214 9 Kl. 10:36 Oversidder Oversidder Bane 1
248215 9 Kl. 10:36 BK Fix 3 Valby BK 2 Bane 1
248216 9 Kl. 10:54 Oversidder KB 8 Bane 1
248217 9 Kl. 10:54 BK Fix 3 Hvidovre IF 2 Bane 1
248218 9 Kl. 10:54 GVI 2 Valby BK 2 Bane 1
248219 9 Kl. 10:54 BK Vestia 3 Oversidder Bane 1
lørdag den. 25-01 2020
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
248236 11 Kl. 09:00 BK Fix 4 Valby BK 2 Bane 1
248237 11 Kl. 09:00 BK Vestia 3 Oversidder Bane 1
248238 11 Kl. 09:00 Østerbro IF 3 Brønshøj BK 2 Bane 1
248239 11 Kl. 09:00 KB 8 Oversidder Bane 1
248240 11 Kl. 09:18 BK Vestia 3 BK Fix 4 Bane 1
248241 11 Kl. 09:18 Valby BK 2 Oversidder Bane 1
248242 11 Kl. 09:18 Østerbro IF 3 KB 8 Bane 1
248243 11 Kl. 09:18 Brønshøj BK 2 Oversidder Bane 1
248244 11 Kl. 09:36 BK Fix 4 Oversidder Bane 1
248245 11 Kl. 09:36 BK Vestia 3 Valby BK 2 Bane 1
248246 11 Kl. 09:36 Østerbro IF 3 Oversidder Bane 1
248247 11 Kl. 09:36 Brønshøj BK 2 KB 8 Bane 1
248248 11 Kl. 09:54 Brønshøj BK 2 Oversidder Bane 1
248249 11 Kl. 09:54 BK Fix 4 KB 8 Bane 1
248250 11 Kl. 09:54 BK Vestia 3 Oversidder Bane 1
248251 11 Kl. 09:54 Østerbro IF 3 Valby BK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
248252 12 Kl. 12:45 Oversidder BK Frem 2
248253 12 Kl. 12:45 B93 7 B 1903 3
248254 12 Kl. 12:45 Dragør BK 3 GVI 2
248255 12 Kl. 12:45 BK Stefan 1 Kastrup BK 2
248256 12 Kl. 13:03 Oversidder B93 7
248257 12 Kl. 13:03 BK Frem 2 B 1903 3
248258 12 Kl. 13:03 Dragør BK 3 BK Stefan 1
248259 12 Kl. 13:03 GVI 2 Kastrup BK 2
248260 12 Kl. 13:21 Oversidder B 1903 3
248261 12 Kl. 13:21 BK Frem 2 B93 7
248262 12 Kl. 13:21 Dragør BK 3 Kastrup BK 2
248263 12 Kl. 13:21 GVI 2 BK Stefan 1
248264 12 Kl. 13:39 Dragør BK 3 BK Frem 2
248265 12 Kl. 13:39 Oversidder GVI 2
248266 12 Kl. 13:39 Kastrup BK 2 B 1903 3
248267 12 Kl. 13:39 B93 7 BK Stefan 1
Arrangør:
søndag den. 26-01 2020
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
248220 10 Kl. 12:30 BK Skjold 2 BK Fix 3
248221 10 Kl. 12:30 Vanløse IF 4 Vanløse IF 2
248222 10 Kl. 12:30 Nørrebro United 1 Hvidovre IF 2
248223 10 Kl. 12:30 HIK 3 FB 2
248224 10 Kl. 12:48 BK Skjold 2 Vanløse IF 4
248225 10 Kl. 12:48 BK Fix 3 Vanløse IF 2
248226 10 Kl. 12:48 HIK 3 Nørrebro United 1
248227 10 Kl. 12:48 FB 2 Hvidovre IF 2
248228 10 Kl. 13:06 BK Skjold 2 Vanløse IF 2
248229 10 Kl. 13:06 BK Fix 3 Vanløse IF 4
248230 10 Kl. 13:06 FB 2 Nørrebro United 1
248231 10 Kl. 13:06 HIK 3 Hvidovre IF 2
248232 10 Kl. 13:24 HIK 3 Vanløse IF 4
248233 10 Kl. 13:24 Vanløse IF 2 Hvidovre IF 2
248234 10 Kl. 13:24 BK Skjold 2 Nørrebro United 1
248235 10 Kl. 13:24 BK Fix 3 FB 2
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
248268 13 Kl. 10:00 BK Skjold 2 BK Frem 2
248269 13 Kl. 10:00 FB 2 BK Fix 4
248270 13 Kl. 10:00 Oversidder Østerbro IF 3
248271 13 Kl. 10:00 Vanløse IF 4 Hvidovre IF 2 Bane 1
248272 13 Kl. 10:18 BK Skjold 2 FB 2
248273 13 Kl. 10:18 BK Frem 2 BK Fix 4
248274 13 Kl. 10:18 Oversidder Vanløse IF 4
248275 13 Kl. 10:18 Østerbro IF 3 Hvidovre IF 2
248276 13 Kl. 10:36 BK Skjold 2 BK Fix 4
248277 13 Kl. 10:36 BK Frem 2 FB 2
248278 13 Kl. 10:36 Oversidder Hvidovre IF 2
248279 13 Kl. 10:36 Østerbro IF 3 Vanløse IF 4
248280 13 Kl. 10:54 Østerbro IF 3 BK Fix 4
248281 13 Kl. 10:54 Oversidder FB 2
248282 13 Kl. 10:54 BK Frem 2 Hvidovre IF 2
248283 13 Kl. 10:54 BK Skjold 2 Vanløse IF 4
Arrangør:
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Grøndal Centret Bane 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
248300 15 Kl. 10:00 BK Fix 3 BK Stefan 1 Bane 1
248301 15 Kl. 10:00 KB 8 Oversidder Bane 1
248302 15 Kl. 10:00 GVI 2 B93 7 Bane 1
248303 15 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 Oversidder Bane 1
248304 15 Kl. 10:18 BK Fix 3 KB 8 Bane 1
248305 15 Kl. 10:18 BK Stefan 1 Oversidder Bane 1
248306 15 Kl. 10:18 GVI 2 Kastrup BK 2 Bane 1
248307 15 Kl. 10:18 B93 7 Oversidder Bane 1
248308 15 Kl. 10:36 BK Fix 3 Oversidder Bane 1
248309 15 Kl. 10:36 BK Stefan 1 KB 8 Bane 1
248310 15 Kl. 10:36 GVI 2 Oversidder Bane 1
248311 15 Kl. 10:36 B93 7 Kastrup BK 2 Bane 1
248312 15 Kl. 10:54 BK Fix 3 Kastrup BK 2 Bane 1
248313 15 Kl. 10:54 BK Stefan 1 Oversidder Bane 1
248314 15 Kl. 10:54 GVI 2 Oversidder Bane 1
248315 15 Kl. 10:54 B93 7 KB 8 Bane 1
søndag den. 02-02 2020
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
248284 14 Kl. 10:00 BK Vestia 3 Brønshøj BK 2
248285 14 Kl. 10:00 Vanløse IF 2 Nørrebro United 1
248286 14 Kl. 10:00 HIK 3 Dragør BK 3
248287 14 Kl. 10:00 Valby BK 2 B 1903 3
248288 14 Kl. 10:18 BK Vestia 3 Vanløse IF 2
248289 14 Kl. 10:18 Brønshøj BK 2 Nørrebro United 1
248290 14 Kl. 10:18 HIK 3 Valby BK 2
248291 14 Kl. 10:18 Dragør BK 3 B 1903 3
248292 14 Kl. 10:36 BK Vestia 3 Nørrebro United 1
248293 14 Kl. 10:36 Brønshøj BK 2 Vanløse IF 2
248294 14 Kl. 10:36 HIK 3 B 1903 3
248295 14 Kl. 10:36 Dragør BK 3 Valby BK 2
248296 14 Kl. 10:54 HIK 3 Vanløse IF 2
248297 14 Kl. 10:54 BK Vestia 3 B 1903 3
248298 14 Kl. 10:54 Brønshøj BK 2 Valby BK 2
248299 14 Kl. 10:54 Dragør BK 3 Nørrebro United 1
lørdag den. 29-02 2020
Spillested:
Kunst, Ryparken Bane 1 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
248316 16 Kl. 10:00 Østerbro IF 3 Oversidder Bane 1
248317 16 Kl. 10:00 Kastrup BK 2 B 1903 3 Bane 1
248318 16 Kl. 10:00 HIK 3 BK Fix 3 Bane 1
248319 16 Kl. 10:00 GVI 2 B 1903 3 Bane 1
248320 16 Kl. 10:18 Østerbro IF 3 Kastrup BK 2 Bane 1
248321 16 Kl. 10:18 B93 7 Oversidder Bane 1
248322 16 Kl. 10:18 HIK 3 GVI 2 Bane 1
248323 16 Kl. 10:18 BK Fix 3 B 1903 3 Bane 1
248324 16 Kl. 10:36 Østerbro IF 3 B93 7 Bane 1
248325 16 Kl. 10:36 Kastrup BK 2 Oversidder Bane 1
248326 16 Kl. 10:36 GVI 2 B93 7 Bane 1
248327 16 Kl. 10:36 BK Fix 3 GVI 2 Bane 1
248328 16 Kl. 10:54 HIK 3 B93 7 Bane 1
248329 16 Kl. 10:54 Østerbro IF 3 B 1903 3 Bane 1
248330 16 Kl. 10:54 HIK 3 Oversidder Bane 1
248331 16 Kl. 10:54 BK Fix 3 Kastrup BK 2 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 29-02 2020
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
248714 18 Kl. 10:00 BK Vestia 3 BK Frem 2
248715 18 Kl. 10:00 Brønshøj BK 2 Vanløse IF 4
248716 18 Kl. 10:00 Oversidder BK Fix 4
248717 18 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 Oversidder
248718 18 Kl. 10:18 BK Vestia 3 Vanløse IF 4
248719 18 Kl. 10:18 BK Frem 2 Brønshøj BK 2
248720 18 Kl. 10:18 Oversidder Nørrebro United 1
248721 18 Kl. 10:18 BK Fix 4 Oversidder Bane 1
248722 18 Kl. 10:36 BK Vestia 3 Brønshøj BK 2
248723 18 Kl. 10:36 BK Frem 2 Vanløse IF 4
248724 18 Kl. 10:36 Oversidder Oversidder
248725 18 Kl. 10:36 BK Fix 4 Nørrebro United 1 Bane 1
248726 18 Kl. 10:54 Oversidder Brønshøj BK 2
248727 18 Kl. 10:54 Vanløse IF 4 Oversidder
248728 18 Kl. 10:54 BK Vestia 3 BK Fix 4 Bane 1
248729 18 Kl. 10:54 BK Frem 2 Nørrebro United 1
Arrangør:
søndag den. 01-03 2020
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
248332 17 Kl. 10:00 BK Skjold 2 BK Stefan 1
248333 17 Kl. 10:00 Valby BK 2 Hvidovre IF 2
248334 17 Kl. 10:00 Dragør BK 3 FB 2
248335 17 Kl. 10:00 Vanløse IF 2 KB 8
248336 17 Kl. 10:18 BK Skjold 2 Valby BK 2
248337 17 Kl. 10:18 BK Stefan 1 Hvidovre IF 2
248338 17 Kl. 10:18 Dragør BK 3 Vanløse IF 2
248339 17 Kl. 10:18 FB 2 KB 8
248340 17 Kl. 10:36 BK Skjold 2 Hvidovre IF 2
248341 17 Kl. 10:36 BK Stefan 1 Valby BK 2
248342 17 Kl. 10:36 Dragør BK 3 KB 8
248343 17 Kl. 10:36 FB 2 Vanløse IF 2
248344 17 Kl. 10:54 Dragør BK 3 Hvidovre IF 2
248345 17 Kl. 10:54 Vanløse IF 2 Valby BK 2
248346 17 Kl. 10:54 FB 2 BK Stefan 1
248347 17 Kl. 10:54 BK Skjold 2 KB 8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind