MENU

VinterBold U12 Piger 1 (08) 8v8 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
833217
16-11 2019
Kl. 14:00
Sundby BK 1 BSF 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
833218
17-11 2019
Kl. 09:30
Ølstykke FC 1 Greve Fodbold 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
833219
17-11 2019
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 1 Roskilde Pigefodbold 1 Brøndby Stadion
833221
23-11 2019
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 Brøndbyernes IF 1 Greve Idræts Center
833222
23-11 2019
Kl. 11:30
BSF 1 Ølstykke FC 1 Ballerup Idrætspark
833220
24-11 2019
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 1 Sundby BK 1 Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
833225
07-12 2019
Kl. 09:00
BSF 1 Greve Fodbold 1 Ballerup Idrætspark
833223
14-12 2019
Kl. 11:15
Sundby BK 1 Brøndbyernes IF 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
833224
15-12 2019
Kl. 13:30
Ølstykke FC 1 Roskilde Pigefodbold 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
833226
11-01 2020
Kl. 10:00
Sundby BK 1 Greve Fodbold 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
833227
12-01 2020
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 1 BSF 1 Himmelev Kunstgræsbane
833228
12-01 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 1 Ølstykke FC 1 Brøndby Stadion
833229
18-01 2020
Kl. 10:00
Ølstykke FC 1 Sundby BK 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
833230
25-01 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 Roskilde Pigefodbold 1 Greve Idræts Center
833234
25-01 2020
Kl. 11:30
BSF 1 Sundby BK 1 Ballerup Idrætspark
833233
01-02 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 Ølstykke FC 1
!
NB: Ølstykke FC 1 er taberdømt
Greve Idræts Center
833232
02-02 2020
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 1 Brøndbyernes IF 1 Himmelev Kunstgræsbane
833243
08-02 2020
Kl. 11:30
BSF 1 Roskilde Pigefodbold 1 Ballerup Idrætspark
833235
23-02 2020
Kl. 10:00
Sundby BK 1 Roskilde Pigefodbold 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
833231
23-02 2020
Kl. 11:30
BSF 1 Brøndbyernes IF 1 Ballerup Idrætspark
833236
29-02 2020
Kl. 13:30
Ølstykke FC 1 BSF 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
833237
01-03 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 1 Greve Fodbold 1 Brøndby Stadion
833239
07-03 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 BSF 1 Greve Idræts Center
833238
08-03 2020
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 1 Ølstykke FC 1 Himmelev Kunstgræsbane
833240
08-03 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 1 Sundby BK 1 Brøndby Stadion
833241
14-03 2020
Kl. 10:00
Ølstykke FC 1 Brøndbyernes IF 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
833242
14-03 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 1 Sundby BK 1 Greve Idræts Center
833244
21-03 2020
Kl. 11:30
Sundby BK 1 Ølstykke FC 1 Kunst, Sundby/Kløvermarken
833246
22-03 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 1 BSF 1 Brøndby Stadion
833245
29-03 2020
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 1 Greve Fodbold 1 Himmelev Kunstgræsbane
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind