MENU

VinterBold U12 Piger 2 (08) 8v8, Pulje 1 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
834405
16-11 2019
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 Roskilde Pigefodbold 2 Greve Idræts Center
834406
16-11 2019
Kl. 10:15
Albertslund IF 1 AIK 65 Strøby Fodbold 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
834408
16-11 2019
Kl. 11:00
Nykøbing FC Køge BK 1 NFC Anlæg Syd
834404
16-11 2019
Kl. 12:00
Oversidder Haslev FC 1
834407
17-11 2019
Kl. 11:40
Orient GI 1 Lynge-Broby IF 1 Rødovre Stadion Kunst
834412
30-11 2019
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 1 Greve Fodbold 2 Strøbyhallen Kunstgræs
834413
30-11 2019
Kl. 11:00
Køge BK 1 Albertslund IF 1 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
834410
30-11 2019
Kl. 12:20
Haslev FC 1 Orient GI 1 HFC's Klubhus
834409
01-12 2019
Kl. 11:00
Lynge-Broby IF 1 Nykøbing FC Frederiksberg Skole
834411
01-12 2019
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 2 Oversidder Himmelev Kunstgræsbane
834414 ma
09-12 2019
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF 1 Haslev FC 1 Frederiksberg Skole
834416
14-12 2019
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 Køge BK 1 Greve Idræts Center
834418
14-12 2019
Kl. 11:00
Nykøbing FC Albertslund IF 1 NFC Anlæg Syd
834415
14-12 2019
Kl. 12:00
Oversidder AIK 65 Strøby Fodbold 1
834417
15-12 2019
Kl. 11:30
Orient GI 1 Roskilde Pigefodbold 2 Rødovre Stadion Kunst
834421
04-01 2020
Kl. 10:15
Albertslund IF 1 Greve Fodbold 2 Albertslund Stadion Kunstgræs
834423
05-01 2020
Kl. 10:00
Køge BK 1 Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
834419
11-01 2020
Kl. 13:30
Haslev FC 1
!
NB: Haslev FC 1 er taberdømt
Nykøbing FC HFC's Klubhus
834422
12-01 2020
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 1 Orient GI 1 Strøbyhallen Kunstgræs
834420
12-01 2020
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 2 Lynge-Broby IF 1 Himmelev Kunstgræsbane
834431
18-01 2020
Kl. 10:15
Albertslund IF 1 Orient GI 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
834424 ma
20-01 2020
Kl. 23:59
Lynge-Broby IF 1 AIK 65 Strøby Fodbold 1 Frederiksberg Skole
834425
25-01 2020
Kl. 12:00
Oversidder Albertslund IF 1
834426
25-01 2020
Kl. 12:20
Haslev FC 1 Roskilde Pigefodbold 2 HFC's Klubhus
834428
25-01 2020
Kl. 13:00
Nykøbing FC Greve Fodbold 2 NFC Anlæg Syd
834427
26-01 2020
Kl. 10:00
Orient GI 1 Køge BK 1 Rødovre Stadion Kunst
834430
02-02 2020
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 2 Nykøbing FC Himmelev Kunstgræsbane
834433
08-02 2020
Kl. 10:00
Køge BK 1 Lynge-Broby IF 1 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
834436
09-02 2020
Kl. 13:00
Roskilde Pigefodbold 2 AIK 65 Strøby Fodbold 1 Himmelev Idrætspark
834429
29-02 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 Oversidder Greve Idræts Center
834432
29-02 2020
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 1 Haslev FC 1
!
NB: Haslev FC 1 er taberdømt
Strøbyhallen Kunstgræs
834434 on
04-03 2020
Kl. 17:30
Lynge-Broby IF 1 Albertslund IF 1 Frederiksberg Skole
834435
07-03 2020
Kl. 11:15
Haslev FC 1 Køge BK 1 HFC's Klubhus
834438
07-03 2020
Kl. 12:00
Nykøbing FC Oversidder NFC Anlæg Nord Kunst
834437
08-03 2020
Kl. 10:00
Orient GI 1 Greve Fodbold 2 Rødovre Stadion Kunst
834443
14-03 2020
Kl. 10:00
Køge BK 1 Roskilde Pigefodbold 2 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
834439
14-03 2020
Kl. 12:00
Oversidder Orient GI 1
834445 ma
16-03 2020
Kl. 23:59
Lynge-Broby IF 1 Oversidder Frederiksberg Skole
834463 fr
20-03 2020
Kl. 17:00
Haslev FC 1 Greve Fodbold 2 HFC's Klubhus
834487
21-03 2020
Kl. 10:30
AIK 65 Strøby Fodbold 1 Køge BK 1 Strøbyhallen Kunstgræs
834486
22-03 2020
Kl. 10:00
Orient GI 1 Nykøbing FC Rødovre Stadion Kunst
834485
22-03 2020
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold 2 Albertslund IF 1 Himmelev Kunstgræsbane
834441
28-03 2020
Kl. 10:15
Albertslund IF 1 Haslev FC 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
834440
29-03 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold 2 Lynge-Broby IF 1 Greve Idræts Center
834442
04-04 2020
Kl. 11:00
Nykøbing FC AIK 65 Strøby Fodbold 1 Gunslevholm Idrætsefterskole
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København påmail eller på tlf: 3927 7144

Log ind