MENU

VinterBold U12 Piger 2 (08) 8v8, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
834488
10-11 2019
Kl. 12:00
BSV af 2016 1 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Rundforbi Stadion
834492
10-11 2019
Kl. 15:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Allerød Fodbold Klub 1 Birkerød Stadion
834489
16-11 2019
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 Bagsværd BK 1 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
834490
16-11 2019
Kl. 10:15
Måløv BK 1 BSF 2 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
834491
17-11 2019
Kl. 10:00
Farum BK 1 HIK 1 Farum Park
834497
24-11 2019
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub 1 Måløv BK 1 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
834496
24-11 2019
Kl. 11:30
BSF 2 Tårnby FF 1 Ballerup Idrætspark
834494
30-11 2019
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub 1 Farum BK 1 Frederiksværk Stadion
834493
30-11 2019
Kl. 14:00
HIK 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Kunst, HIK
834499
08-12 2019
Kl. 12:00
BSV af 2016 1 BSF 2 Rundforbi Stadion
834502
08-12 2019
Kl. 15:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Måløv BK 1 Birkerød Stadion
834500
14-12 2019
Kl. 11:15
Tårnby FF 1 Allerød Fodbold Klub 1 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
834501
14-12 2019
Kl. 11:15
Farum BK 1 Bagsværd BK 1 Farum Park
834498
14-12 2019
Kl. 14:00
HIK 1 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Kunst, HIK
834508
05-01 2020
Kl. 11:30
BSF 2 Farum BK 1 Ballerup Idrætspark
834503
11-01 2020
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Frederiksværk Stadion
834506
11-01 2020
Kl. 11:30
Måløv BK 1 Tårnby FF 1 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
834509
12-01 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 1 BSV af 2016 1 Allerød Idrætspark Kunstgræs
834504 fr
17-01 2020
Kl. 18:15
Bagsværd BK 1 HIK 1 Bagsværd Stadion Kunstgræs
834518
19-01 2020
Kl. 15:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Tårnby FF 1 Birkerød Stadion
834513
25-01 2020
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub 1 Bagsværd BK 1 Frederiksværk Stadion
834514
25-01 2020
Kl. 10:00
Farum BK 1 Allerød Fodbold Klub 1 Farum Park
834511
25-01 2020
Kl. 14:00
HIK 1 BSF 2 Kunst, HIK
834512
26-01 2020
Kl. 10:00
BSV af 2016 1 Måløv BK 1 Rundforbi Stadion
834495
02-02 2020
Kl. 12:00
Bagsværd BK 1 BSV af 2016 1 Bagsværd Stadion Kunstgræs
834525
23-02 2020
Kl. 09:30
HIK 1 Måløv BK 1 Kunst, HIK
834523
23-02 2020
Kl. 11:30
BSF 2 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
834521 fr
28-02 2020
Kl. 18:15
Bagsværd BK 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Bagsværd Stadion Kunstgræs
834519
29-02 2020
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 BSV af 2016 1 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
834522
29-02 2020
Kl. 10:15
Måløv BK 1 Farum BK 1 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
834524
01-03 2020
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub 1 HIK 1 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
834529
01-03 2020
Kl. 15:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 BSV af 2016 1 Birkerød Stadion
834527 fr
06-03 2020
Kl. 18:15
Bagsværd BK 1 BSF 2 Bagsværd Stadion Kunstgræs
834526
07-03 2020
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub 1 Allerød Fodbold Klub 1 Frederiksværk Stadion
834528
07-03 2020
Kl. 10:30
Farum BK 1 Tårnby FF 1 Farum Park
834533
08-03 2020
Kl. 15:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 BSF 2 Birkerød Stadion
834531
14-03 2020
Kl. 10:00
Tårnby FF 1 HIK 1 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
834530
15-03 2020
Kl. 10:00
BSV af 2016 1 Farum BK 1 Rundforbi Stadion
834532
15-03 2020
Kl. 11:30
Måløv BK 1 Frederiksværk Fodbold Klub 1 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
834534
15-03 2020
Kl. 11:30
Allerød Fodbold Klub 1 Bagsværd BK 1 Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
834538 fr
20-03 2020
Kl. 18:15
Bagsværd BK 1 Måløv BK 1 Bagsværd Stadion Kunstgræs
834539
21-03 2020
Kl. 09:30
Farum BK 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Farum Park
834536
21-03 2020
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub 1 Tårnby FF 1 Frederiksværk Stadion
834535
22-03 2020
Kl. 10:00
HIK 1 BSV af 2016 1 Kunst, HIK
834540
22-03 2020
Kl. 10:15
BSF 2 Allerød Fodbold Klub 1 Top Danmark Hallen, kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind